بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل (2023) : چهارمین سالگرد

بهترین اسلحه سیزن 10

بهترین سلاح ها در Call of Duty Mobile Season 10 (2023)

خوشبختانه، می توانید بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 را در اینجا بررسی کنید. فصل 10: چهارمین سالگرد منتشر شده است. و با چندین تغییر تعادل سلاح همراه است که متای کالاف دیوتی موبایل را به هم می زند.

با خرید سی پی کالاف از جمینجا ، از امتیاز واریز cp های زمانبر به صورت رسمی و قانونی در کمتر از 8 ساعت بهره مند شوید.

فصل 10: 4th Anniversary، آخرین به‌روزرسانی بزرگی است که برای کالاف دیوتی موبایل عرضه می‌شود. و اکنون برای دانلود و بازی در دسترس است. فصل جدید موارد زیر را معرفی کرده است :

 • یک اسلحه کاملاً جدید به نام Bruen MK9،
 • یک نقشه چند نفره جدید،
 • جزیره Memnos،
 • یک حالت جدید جنگ زمینی،
 • یک رویداد فصلی جدید
 • و غیره.

جدا از آن، ما همچنین سلاح های زیادی داریم که در این فصل متعادل بودند و متای COD: Mobile را تغییر می دهند.

همه این تغییرات می تواند تصمیم گیری در مورد بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را دشوار کند. اما خوشبختانه، کمک در دسترس است. زیرا در زیر بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را در هر یک از 9 دسته با در نظر گرفتن تمام علاقه‌مندان و نرف‌های اخیر شرح می‌دهیم.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت DLQ در کالاف دیوتی موبایل با بررسی هر اتچمنت

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، اجازه دهید فهرست اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل را بررسی کنیم.

بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023

در کالاف دیوتی موبایل 9 دسته سلاح وجود دارد که عبارتند از:

 • Secondaries (pistols, melees, rocket launchers)
 • Shotguns
 • Submachine guns (SMGs)
 • Assault rifles (ARs)
 • Light machine guns (LMGs)
 • Marksman rifles
 • Sniper rifles

در زیر، ما به هر دسته نگاه می کنیم و بهترین ها را در هر کدام تعیین می کنیم – به شما ایده خوبی در مورد اینکه در چه تفنگ هایی باید تخصص داشته باشید و کدام ها بهتر است روی زمین باقی بمانند، می دهیم.

بسیاری از اسلحه های ذکر شده در زیر در خارج از دروازه عالی خواهند بود. اما برخی دیگر ممکن است بهترین عملکرد را زمانی که ضمیمه های خاصی در دسترس شماsj داشته باشند.

برای دسترسی به تمام ضمیمه ها باید اسلحه ها را ارتقاء دهید.

بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023

Secondary

وقتی صحبت از ثانویه می شود – به نظر ما – بهتر است سراغ یک تپانچه بروید. melee ها سرگرم کننده و، بله، کشنده هستند. یک تپانچه می تواند شما را از فاصله نزدیک رو به متوسط ؛ زنده بیرون بیاورد.

با این اوصاف، تعدادی گزینه در اینجا وجود دارد، از جمله L-CAR 9 و 50GS. اما ما احساس می کنیم بهترین اسلحه سیزن 10 از این دسته MW11 است.

این تپانچه در فصل 9 بسیار جذاب بود که آن را صراحتاً مضحک کرد. و در حالی که قدرت آن تا حدودی کاهش یافته است، هنوز هم یک تپانچه سریع شلیک و ضربه بالا است که می تواند با طیف گسترده ای از اتچمنت ها مجهز شود.

با رفتن به فصل 10، هنوز هم ثانویه ای است که با آن کار خواهیم کرد.

افتخارات: L-CAR 9, .50GS, Katana.

Shotguns

از نظر شاتگان، این R9-0 است که بر متا تسلط داشته است و به نظر نمی رسد که در فصل 7 تغییر کند. با ارائه ترکیبی بین یک تفنگ ساچمه ای نیمه خودکار و پمپی، R9-0 می تواند بیش از یک شلیک کند قبل از اینکه دوباره محفظه شود.

این مکانیسم شلیک سریع آن را کشنده می کند. اگر اولین شلیک عالی را نگیرید، می‌توانید به سرعت از آن با یک ثانیه شماره گیری شده بیشتر نسخه پشتیبان تهیه کنید.

خشاب گرد بلند و اتچمنت های بی شمار آن را به گونه ای همه کاره کرده است که تعداد کمی از تفنگ های ساچمه ای دیگر می توانند رقابت کنند. با KRM-262، که بسیار شبیه به R9-0 است! تنها رقیب واقعی در متای فصل 9 کالاف دیوتی موبایل.

افتخارات: KRM-262، BY-15، HS0405.

SMG

بیایید آن را از سر راه برداریم. بهترین مسلسل در فصل 9 همچنان CBR4 است – علیرغم تغییرات بی شماری که در سال گذشته دیده است.

علیرغم این تغییرات، که شامل عصب‌ها و همچنین باف ها می‌شود، CBR4 هنوز یک «melter» مطلق یک تفنگ است. شلیک سریع، کم پس زدن، و قادر به درگیر شدن با حریف تا برد متوسط ؛ این یک SMG عالی است.

گزینه های زیادی در این کلاس وجود دارد – ما عاشق PPSh-41 هستیم – اما اگر بهترین اسلحه سیزن 10 در دسته SMG را می خواهید، CBR4 است.

افتخارات: PPSh-41، MAC-10.

Assault rifles

تغییرات زیادی در کلاس تفنگ‌های تهاجمی در فصل 10 رخ داده است. که Peacekeeper MK2 و سایرین همگی طرفدارانی را دریافت می‌کنند.

از این میان، Peaceeeper MK2 بهترین بود. و زمانی در صدر فهرست طبقه بندی تفنگ های تهاجمی ما قرار داشت. اما جدیدترین تغییرات، که باعث کاهش ضربه فلنچ و گسترش ADS می شود، برای بازگرداندن آن به صدر لیست کافی نیست.

برای ما، M13 هنوز بهترین تفنگ تهاجمی در COD: Mobile است. این AR ساخت آمریکا بسیار آسان برای استفاده، با طیف گسترده ای از اتچمنت ها، یک جک از همه حرفه ها و استاد برخی از آنها نیز هست.

افتخارات: FFAR 1,AK117, Peaceekeeper MK2, Kilo 141.

جدا از موارد فوق، ما همچنین می خواهیم اشاره کنیم که Grau 5.56 جدید اضافه شده در حال شکل گیری است تا یک تفنگ تهاجمی عالی باشد. در برداشت های اولیه ما، بخشی از بهترین اسلحه سیزن 10 در دسته AR در بازی است.

گفتنی است، برای فاصله متوسط و نزدیک، Grau 5.56 بهتر از Peaceeeper MK2 و M13 است.

LMG

با توجه به کلاس مسلسل های سبک، نگاه کردن به هولگر 26 سخت است.

Hades که در فصل 9 باف شد، شاهد بهبود خروجی آسیب، برد موثر و گسترش گلوله بود. در سطح پایه خود، همچنین دارای یک LMG با 100 دور بزرگ است. که آن را به یک هیولای مطلق در دستان راست تبدیل می کند.

با تغییرات اندکی در سایر LMG هایی که در فصل 10 قرار دارند، انتظار داریم که Holger 26 به عنوان LMG انتخابی ادامه یابد.

افتخارات: Bruen MK9، Hades، Chopper، S36.

Marksman rifles

هیچ تغییر واقعی در کلاس تیراندازی که وارد فصل 10 می شود، وجود ندارد. به این معنی که SKS همچنان بهترین اسلحه سیزن 10 در این دسته است.

SKS مدتهاست که یک سلاح محبوب در کالاف دیوتی بوده است و در COD: Mobile نیز تفاوتی ندارد.

این تفنگ تیرانداز قادر به کشتن یک تیر در هنگام ضربه زدن به سر و دو شلیک در هنگام ضربه زدن به بالاتنه است. بنابراین اگر دوست دارید حریفان خود را در فاصله دور دست نگه دارید، گزینه های بهتری وجود ندارد.

افتخارات: SVD.

Sniper rifles

آیا تفنگی در کالاف دیوتی موبایل در دوره طولانی‌تری نسبت به تفنگ تک تیرانداز DL Q33 غالب بوده است؟ CBR 4 ممکن است با آن مخالفت کند، و دیگر تفنگ تک تیرانداز قابل توجه، ZRG 20mm، با صدای بلند وارد شد. اما هیچ یک از آنها عمر طولانی DL Q33 را نداشتند – مورد علاقه افراد معمولی و حرفه ای.

یکی از معدود اسلحه های موجود در بازی که می تواند حریفان را هدف تک تیرانداز بگیرد، DL Q33 است. دقت مرگبار و با نرخ شلیک نسبتاً بالا، اگر بتوانید به طور مداوم شلیک کنید، تعداد کمی برابر است.

DL Q33 ضمیمه امضای جدید خود را در طول فصل 2 عصبی کرد. با این حال، این تنها بر عملکرد اسلحه در بتل رویال تأثیر می گذارد. تغییر به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را از بالای لیست ردیف تفنگ های تک تیرانداز مشاهده کرد.

افتخارات: ZRG 20mm، XPR-50.

اینها همه چیز درباره بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل (2023) است.

 

3.5/5 - (8 امتیاز)
نوشته قبلی

چالش بشکه های تفریحی کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

نوشته بعدی

بهترین دک آرچر کوئین برای استفاده در کلش رویال – Archer Queen

4 دیدگاه در “بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل (2023) : چهارمین سالگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه