بهترین دک های والبریکر اولوشن در کلش رویال (مارس 2024)

دک های والبریکر اولوشن

بهترین Deck های Wall Breakers Evolution در کلش رویال (مارس March)

آیا نمی دانید بهترین دک های والبریکر اولوشن در کلش رویال کدامند؟ شما جای درست آمده اید. ما تمام عرشه های برتر را که می توانید با این Card Evolution ویژه استفاده کنید گردآوری کرده ایم.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

The Wall Breakers Evolution یک کارت تکامل است که در فصل 56 به کلش رویال اضافه شد.

دیوار شکن های Evolved یک کارت هزینه 2-Elixir با فعال سازی 2 چرخه است. که دارای قابلیت ویژه ای است که کاربرد کارت را در اکثر عرشه ها افزایش می دهد. این توانایی ویژه به عنوان ‘Barrel Walkers’ شناخته می شود. این امکان را به Wall Breakers Evolution می دهد تا در طول نبرد دو مرحله داشته باشد.

در مرحله اول، آنها در سراسر عرصه بر روی بشکه های انفجاری به سمت ساختمان یا برج می چرخند. اگر آنها نابود شوند، بشکه منفجر می شود و به دشمنان نزدیک آسیب AoE وارد می کند. در مرحله دوم دیوار شکن ها به عنوان دونده اسکلت ادامه می دهند و به سمت همان هدف حرکت می کنند. وقتی به آن می رسند، خود را منفجر می کنند تا آسیب کوچکی وارد کنند.

چنین قابلیت های قدرتمندی مطمئناً برای ساختمان ها و برج ها به طور یکسان در کلش رویال وحشتناک خواهد بود. پس باید بدانید که در کدام عرشه ها بهترین عملکرد را دارد. ما همه آنها را در زیر مونتاژ کرده ایم.

مقالات مرتبط »     رویداد هشتمین تولد کلش رویال : همه جوایز و نحوه باز کردن قفل

بهترین دک های والبریکر اولوشن در کلش رویال (مارس 2024)

Wall Breakers Evolution زمانی بهترین کار را انجام می دهد که در عرشه هایی قرار گیرد که :

  • یا در حول محور انبوه مخالفان با نیروهای ضعیف تر اما ارزان تر
  • یا دشمنان غلبه کننده با نیروهای قدرتمند HP قرار می گیرند که از بین بردن آنها دشوار است.

این به دیوار شکن ها، به ویژه آنهایی که تکامل یافته اند، اجازه می دهد تا حداکثر آسیب را وارد کنند. زیرا این نیروهای پشتیبانی، دشمنان را از حذف آنها منحرف می کند. Wall Breakers Evolution 50 درصد بیشتر از نسخه معمولی آسیب وارد می کند. در همین حال، دوندگانی که در مرحله دوم تولید می شوند، به طور قابل توجهی آسیب کمتری وارد می کنند. همانطور که گفته شد، شما باید با اولین مرحله از Wall Breakers Evolution به دشمنان خود ضربه بزنید.

بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ادغام آنها در عرشه های مناسب است. در اینجا بهترین دک های والبریکر اولوشن در کلش رویال آورده شده است:

والبریکر

همانطور که متا با هر به روز رسانی گذرا و تغییر تعادل تکامل می یابد، بهترین دک های والبریکر اولوشن قدرتمند نیز تکامل خواهند یافت. اگر می‌خواهید در بالای منحنی بمانید و از حریفان خود پیشی بگیرید، توصیه می‌کنیم ترکیب‌های عرشه‌ها و کارت‌های مختلف را آزمایش کنید. زیرا هرگز نمی‌دانید کدام یک می‌تواند برنده بازی شما باشد!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد هشتمین تولد کلش رویال : همه جوایز و نحوه باز کردن قفل

نوشته بعدی

سرور تست بتا سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک دانلود APK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه