بهترین دک اسپارکی کلش رویال : روش استفاده صحیح و نکات

بهترین دک اسپارکی کلش

بهترین دک های Sparky در کلش رویال همراه با نکات

تعداد کارت ها در کلش رویال به تدریج افزایش یافته است و بنابراین بسیاری از عرشه ها هنوز آزمایش نشده اند. همچنین، ممکن است برخی تصورات نادرست در مورد نحوه عملکرد یک عرشه وجود داشته باشد. به همین دلیل، بسیاری در بالا رفتن از نردبان و در مسابقات با مشکلاتی مواجه می شوند. از آنجایی که رویدادها به طور مکرر رخ می دهند، پیدا کردن یک عرشه خوب با ترکیب کارت خوب برای صعود و دریافت جوایز بسیار مهم است. چندین کارت وجود دارد که در صورت استفاده صحیح و با یک عرشه خوب، نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. یکی از آنها اسپارکی است. بنابراین، در این مقاله، ما پنج بهترین دک اسپارکی در کلش رویال را که توسط تیم GamingonPhone امتحان و بررسی شده اند، فهرست کرده ایم.

خرید جم کلش رویال از فروشگاه معتبر جمینجا با قیمت مناسب به منظور تهیه آیتم های مورد نیاز.

Sparky – Bio

کارت اسپارکی در 3 می 2017 منتشر شد. این کارت از دره الکترو (آرنا 11) باز می شود. او با توپ های همجوشی الکتریکی با برد متوسط تولید شده از سیم پیچ تسلا در بالای آن آسیب منطقه را وارد می کند. که آسیب بسیار زیادی وارد می کند. اسپارکی صدمات سنگینی وارد می کند. پس بهتر است از او به عنوان یک نیروی پشتیبانی استفاده شود. نقشی که کاملاً برای او مناسب است. استقرار او در پشت یک سرباز تانک (مانند جاینت، پکا و غیره) پتانسیل بالایی خواهد داشت و منجر به فشار خوبی خواهد شد.

  • اکسیر هزینه: 6.0
  • کمیاب: افسانه ای
  • نوع: نیروی زمینی
  • هدف: فقط زمین
  • محدوده: 5.0
  • سرعت ضربه: 4 ثانیه
  • شعاع آسیب: 1.8
  • سرعت: آهسته

مقالات مرتبط »    چگونه از دک ریتر برای کلش رویال استفاده کنیم ؟

لیست بهترین دک اسپارکی در کلش رویال

1. Sparky Skelly Fireball

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

یک عرشه دفاعی بسیار خوب. حتی بدون داشتن یک کارت شرط برد واضح، شما یک عرشه فشار بسیار سنگین دارید که می تواند حریف شما را به مبارزه وادار کند و اغلب مرتکب اشتباه شود. Giant Skeleton و Sparky دو فروشنده خسارت سنگین هستند، بنابراین از GS به عنوان تانک و Sparky به عنوان نیروی پشتیبانی خود استفاده کنید. کمانداران، ای ویز و خفاش‌ها هم از هوا و هم از زمین پشتیبانی می‌کنند و با دقت در برابر ازدحام هوا استفاده می‌کنند. شما این امکان را دارید که واحدهای زیادی داشته باشید که می توان آنها را در پشت بازی کرد تا اکسیر سرمایه گذاری کند و حریف را مجبور به انجام اولین حرکت کند. سنگ قبر را می‌توان روی پل نواخت تا حواس نیروهایی را که به برج‌ها قفل می‌کنند منحرف شود.

نکاتی برای Sparky Skelly Fireball
از آنجایی که عرشه دارای یک سرباز شرط برد واضح نیست، ممکن است برای بعضی ها آسیب رساندن و گرفتن برج دشوار باشد. بنابراین، استفاده از فشار در اینجا بسیار مهم است. اسپارکی به منطقه آسیب وارد می کند، بنابراین آن را در پشت GS قرار دهید تا فضا را برای آن خالی کنید و سپس برج دشمن را خارج کنید. مطمئن شوید که با استفاده از GS خود با یک گروه سنگین زمینی مقابله کرده و سپس سرب Elixir را بدست آورید. برای واحدهای هوایی، از Electro Wizard و Bats استفاده کنید یا اهداف برج را با استفاده از Tombstone منحرف کنید. تراز کردن کارت هایی مانند آرچرز و سنگ قبر ضروری است زیرا برای کاهش سرعت حمله ضروری است.

2. EG Sparky Night Witch beatdown

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

یکی از بهترین عرشه های اسپارکی در کلش رویال، عرشه در دفاع و تطبیق پذیری بسیار خدایی است. با وجود اینکه هیچ ساختمان دفاعی وجود ندارد، شمارنده های کافی برای نیروها وجود دارد. طلسم های تورنادو و پویسون می توانند به شما آسیب وارد کنند. فعال کردن برج پادشاه شما با استفاده از تورنادو یک مزیت است. همچنین در صورت لزوم، آنها را با Fireball/Arrows/Zap جایگزین کنید. Electro Wiz و Executioner را می توان بر روی پل بازی کرد و حریف را مجبور کرد که با آنها کارت بازی کند. اکسیر گولم به عنوان تانک استفاده می شود و نایت ویچ/اسپارکی پشت آن برای پشتیبانی قرار دارد.

کاتی برای EG Sparky Night Witch beatdown
باز هم اسپارکی برگ برنده شماست، به دنبال الکسیر گولم که یک کارت برنده است. استفاده مناسب از EG و Sparky پس از یک فشار بزرگ بسیار مفید خواهد بود. سعی کنید در طول حملات ازدحام بیش از حد به جادوهای سمی وابسته نباشید. Barbarian Barrell یک ابزار دفاعی خوب است، بنابراین از آن برای مقابله با نیروهای زمینی تا یک فشار بزرگ استفاده کنید. هنگامی که حریف پمپ بازی می کند، سعی کنید آن را سریع بیرون بیاورید. در طول یک فشار سنگین از طرف حریف، سعی کنید از ترکیب تورنادو + اسپارکی برای پاکسازی استفاده کنید. در طول x2، با استفاده از EG، NW و Sparky یک فشار بزرگ ایجاد کنید.

3. Giant Sparky duo

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

بیشتر یک عرشه طعمه است و از آنجا که تمام مناطق مهم مورد نیاز را پوشش می دهد، به عنوان یکی از بهترین عرشه های اسپارکی در کلش رویال در نظر گرفته می شود. عرشه دارای هم افزایی عالی است. جاینت + مگا مینیون، مگا مینیون + زاپ و … بهترین هم افزایی هستند. خفاش ها و مگا مینیون نیروهای ضد هوایی شما هستند. Fireball و Zap به عنوان جادوهای آسیب شما. Valkyrie یکی دیگر از کارت های مهم است که به ناحیه آسیب وارد می کند و به شما کمک می کند یک فشار قوی توسط حریف را خنثی کنید. غول + اسپارکی با شرط برد. نقطه قوت اصلی عرشه چرخش سریع کارت ها است و بنابراین باید از اکسیر در بهترین حالت استفاده کرد.

نکاتی برای دوتایی Giant Sparky
در برابر چرخه پمپ، اغلب توصیه می شود ابتدا به عرشه حریف نگاه کنید. و سپس با استفاده از Fireball پمپ او را از بین ببرید. سعی کنید تاور دشمن را در اسرع وقت خارج کنید. در عرشه، واحدهای آسیب ضد هوایی سنگین وجود ندارد، بنابراین در صورت برخورد به یک ازدحام هوا، سعی کنید با طعمه زدن سنگ قبر + خفاش با MM، آن را خنثی کنید. و سپس با یک فشار بزرگ به آنها ضربه بزنید. اگر استفاده از عرشه دشوار شد، سعی کنید کارت های مجموعه خود را تعویض کنید. سعی کنید با استفاده از Giant و Valkyrie حملات حریف را کاهش دهید. در حین دوبل، یک برج را هدف قرار دهید و با استفاده از Giant آن را قفل کنید و به زدن آن ادامه دهید.

4. Giant Sparky Execution

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

عرشه ای مشابه با ترکیب قبلی Giant Sparky، اما با تعادل بیشتر در زمین و هوا. Fireball و Zap به عنوان جادوهای آسیب شما. گنجاندن Fire Spirits به شما آسیب منطقه می‌دهد و همچنین واحدهای گروهی مانند Minion Hoard، Skeletons، Goblin Gang و غیره را از بین می‌برد. Executioner را می‌توان روی پل بازی کرد و حریف را مجبور به بازی با کارت می‌کند. Baby Dragon یکی دیگر از اجزاء است که به منطقه آسیب می رساند و در برابر حملات هوایی مفید است. همون تانک و ساپورت جاینت + اسپارکی. به دلیل قدرت تهاجمی و دفاعی عالی و تطبیق پذیری آن، می تواند در لیست بهترین دک اسپارکی کلش رویال جای بگیرد.

نکاتی برای اجرای جرقه غول پیکر
شما تعداد زیادی کارت طعمه در دسترس دارید. بنابراین اگر با یک ساختمان/طلسم مقابله می کنید، می توانید با یک کارت طعمه طلسم را بزنید. و سپس کارت دیگر را بازی کنید. Giant خود را به حداکثر سطح ممکن ارتقا دهید. در مقابل ازدحام هوا، Baby Dragon را برای آسیب رساندن در کنار Executioner مستقر کنید و اگر سرب اکسیر دارید، به یک فشار بزرگ بروید. در حین دوبل، یک برج را هدف بگیرید و سپس با استفاده از Giant آن را قفل کنید و به گلوله آتشین ادامه دهید.

5. GG Sparky Zap bait

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

این عرشه یکی از محبوب‌ترین و دارای امتیاز بالا در بین یوتیوبرها است. که آن را در لیست ما از بهترین دک اسپارکی کلش رویال قرار می‌دهد. حتی با وجود از دست دادن یک طلسم با آسیب زیاد، دارای شمارنده های عالی هم برای هوا و هم برای زمین است. Goblin Giant به عنوان یک تانک استفاده می شود و شرایط برد را برای شما فراهم می کند. گوبلین ها، خفاش ها، مینیون ها و مگا مینیون ها همگی واحدهای ضد هوا هستند که عرشه را در برابر ازدحام های هوایی نیز پایدار می کنند. ماینر کارت دیگری است که به شما یک شرط برد واضح می دهد. اسپارکی در برابر نیروهای زمینی سنگین بسیار مهم است و از آن استفاده می کند تا بتوان یک فشار بزرگ را باطل کرد.

نکاتی برای طعمه GG Sparky Zap
بزرگترین مزیت این عرشه در دسترس بودن کارت طعمه است. تعداد زیادی کارت طعمه در دسترس دارید. پس یک کارت را برای طعمه زدن طلسم بازی کنید و سپس کارت های دیگر را بازی کنید. این کار حریف را عصبانی می کند و او را مجبور به اشتباه می کند. از دست دادن یک ساختمان دفاعی ممکن است گاهی اوقات یک مشکل باشد. بنابراین سعی کنید در مقابله با فشارهای حریف خود را تنظیم کنید. تمام کارت های خود را سطح کنید، زمانی که سطح آنها بالا نمی رود ضعیف هستند. مطمئن شوید که به دنبال هل دادن مداوم Goblin Giant + Sparky در طول اکسیر x2 و لید اکسیر هستید. اگر در دفاع در برابر ازدحام های زمینی مشکل پیدا کردید، سعی کنید هر واحد هوایی را با واحد زمینی جایگزین کنید.

 

https://gamingonphone.com/guides/best-sparky-decks-in-clash-royale/

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین بازی موبایل چندنفره در سال 2023 برای Android و iOS

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه