بهترین لود اوت S686 در پابجی موبایل با راه اندازی کامل اتچمنت ها

بهترین لود اوت S686

بهترین بارگیری S686 برای PUBG Mobile : تنظیم کامل پیوست

آیا می خواهید با دو شلیک مرگبار دشمنان را از بین ببرید؟ ادامه دهید و بهترین لود اوت S686 در پابجی موبایل را کشف خواهید کرد. این می تواند اثربخشی نبرد شما را تا ماه افزایش دهد.

S686 یک تفنگ ساچمه ای بسیار کارآمد با برد زیاد و انفجار زیاد است. این اجازه می دهد تا بازیکنان به سرعت دشمنان را تنها با دو شلیک مرگبار از بین ببرند.

با خرید یوسی پابجی موبایل ، اسکین، اسلحه، چتر نجات و لباس های جدید تهیه کنید تا شخصیت خود را در بازی قویتر و زیباتر کنید.

این دارای آمار بسیار قوی است و می تواند در بازی موثر باشد. اما، این عملکرد همیشه می تواند بهبود یابد و این با داشتن بارگیری مناسب شروع می شود.

اگر می خواهید تجربه خود را در بازی با S686 بهبود بخشید، این راهنما را با دقت بخوانید. در اینجا، ما بهترین بارگیری S686 را در PUBG Mobile گردآوری کرده ایم. علاوه بر این، مزایا و معایب استفاده از هر پیوست را توضیح داده‌ایم و این مقاله را برای تازه‌کارها مفید می‌کند.

مقالات مرتبط »     5 اشتباه مبارزات نزدیک پابجی موبایل که باید از آنها اجتناب کرد

بهترین لود اوت S686 در پابجی موبایل

S686 مشکلات قابل توجهی با پیوست های خود دارد. مانند بسیاری از تفنگ های ساچمه ای دیگر، S686 فقط دو اسلات اتصال دارد: پوزه و استوک.

اکنون، این یک نقص بزرگ از نظر شخصی‌سازی خواهد بود، زیرا هرچه اسلات‌های بیشتری داشته باشید، بهتر می‌توانید اسلحه را برای برآورده کردن خواسته‌های خود طراحی کنید. صرف نظر از این، ما در مورد دو پیوست تصمیم گرفته ایم که باید با این سلاح استفاده کنید.

در اینجا بهترین لود اوت S686 در پابجی موبایل آمده است:

  • Muzzle: Choke
  • Stock: Bullet Loop

اگر درباره بارگیری M1014 ما مطالعه کرده باشید، ممکن است متوجه شوید که بارگیری برای این تفنگ های ساچمه ای تقریباً مشابه است. با S686، ما از دهانه چوک و حلقه گلوله برای افزایش پایداری و برد موثر نبرد استفاده کرده ایم.

استوک Bullet Loop علاوه بر کاهش لگد و افزایش دامنه آسیب، سرعت بارگذاری مجدد را تا حد زیادی کاهش می دهد و اساسا مشکل اصلی S686 را حل می کند.

آمار سلاح

S686 تنها شاتگان دولول در PUBG Mobile است. پس ارزش دیدن آمار این سلاح را دارد. یادگیری این اعداد می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که سلاح در طول نبرد چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد.

آمار S686 در PUBG Mobile به شرح زیر است:

  • توان: 95
  • نرخ آتش: 7
  • محدوده: 13
  • حجم خشاب: 2
  • پایداری: 11
  • سرعت بارگذاری مجدد: 3 ثانیه

اگرچه 95 Power به نظر یک جایزه می‌رسد، اندازه مجله S686 جای کمی برای خطا باقی می‌گذارد – بنابراین اگر می‌خواهید این سلاح را به کار بگیرید، حتماً هدف خود را بهبود ببخشید.

با در نظر گرفتن این موضوع، S686 را تنها زمانی می توان در فاصله نزدیک مورد استفاده قرار داد که 100% مطمئن باشید که دو شلیک قدرتمند برای از بین بردن دشمن کاملاً کافی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت باندل Doom در وارزون و مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

عرضه وارزون موبایل احتمالاً بهار 2024 انجام خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه