بهترین لود اوت Man-O-War در کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 (2023)

بهترین لود اوت Man-O-War

بهترین بارگیری Man-O-War برای COD Mobile فصل 3 (2023)

بهترین لود اوت Man-O-War به عنوان یک تفنگ تهاجمی می تواند ضربه ای جدی به همراه داشته باشد. در اینجا بارگیری های اسلحه ساز بهینه ما برای هر دو حالت استاندارد بازی MP و BR آمده است.

Man-O-War یک تفنگ تهاجمی محبوب در Call of Duty: Mobile است. که پتانسیل کشتن 3 تیر را حتی در طولانی ترین برد ارائه می دهد. به همین دلیل، اغلب در حالت های استاندارد بازی چند نفره و بتل رویال دیده می شود.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با ارزانترین قیمت و واریز در کمتر از 30 دقیقه، تنها به ایمیل و رمز اکانت اکتیویژن نیاز است.

با این حال، اسلحه دارای معایبی است. یعنی تحرک کم و سرعت شلیک پایین آن. به همین دلیل است که برای استفاده حداکثری از آن باید بهترین اتصالات را به Man-O-War مجهز کنید.

Man-O-War دارای 52 پیوست و امتیاز احتمالی است. بنابراین گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما این می‌تواند تصمیم‌گیری در مورد بهترین استفاده را دشوار کند.

خوشبختانه، ما اسلحه را در هر دو حالت بازی بررسی کرده ایم. اعداد را بررسی کرده ایم و بهترین لود اوت Man-O-War را برای فصل 3 جمع آوری کرده ایم.

مقالات مرتبط »   Vault Coins کالاف دیوتی موبایل :  چگونه می توان سکه ها را دریافت و از آن استفاده کرد؟

بهترین لود اوت Man-O-War در کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 (2023)

Man-O-War یک تفنگ تهاجمی با ضربه سنگین است که دامنه آسیب خوبی دارد. با این حال، در مورد تحرک و سرعت آتش کوتاه است. که می تواند شما را در مبارزه با حریفان چابک تر، به خصوص در حالت های چند نفره استاندارد ببیند.

و در حالی که بهترین تفنگ تهاجمی بازی نیست، اما در ماه‌های اخیر هواداران زیادی دریافت کرده است، اخیراً به‌عنوان بخشی از تغییرات تعادل سلاح‌های فصل 2، زمانی که سرعت بارگیری مجدد و زمان ADS کاهش یافت.

بارگیری های زیر به دنبال بهبود نقاط قوت اسلحه و کاهش نقاط ضعف آن است.

اگر نمی توانید از برخی از پیوست های ذکر شده در زیر استفاده کنید، احتمالاً به این دلیل است که Man-O-War را ارتقا نداده اید. راهنمای ما برای بالا بردن سریع سلاح ها را بررسی کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به آنها دسترسی پیدا کنید.

برای Battle Royale

این بارگیری Man-O-War در مورد افزایش دامنه آسیب قابل توجه اسلحه و بهبود دقت آن است، بدون اینکه فکری برای تحرک بیشتر آن شود.

دلیل آن این است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این را با یک تفنگ SMG یا شاتگان جفت کنید – چیزی سبک‌تر که می‌توانید در زمانی که درگیری‌ها نزدیک‌تر است به آن تغییر دهید – Man-O-War را بگذارید تا حریفان را در برد متوسط به بلند بکشد.

  • سر لوله: سرکوبگر غول پیکر
  • لوله تفنگ: QWC Ranger
  • قنداق: YKM Combat Stock
  • مهمات: 30 مگ دور اکستند
  • دستگیره عقب: نوار دستگیره استیپل

مهم ترین پیوست در اینجا سرکوبگر Colossus است. این پوزه برای Man-O-War و Oden منحصر به فرد است و مانند یک سرکوب کننده مونولیث بهبود یافته است که محدوده آسیب دیوانه وار +40٪ را ارائه می دهد.

لوله QWC Ranger دقت اسلحه و کنترل پس زدن را با هزینه کمی برای تحرک بهبود می بخشد.

YKM Combat Stock زمان ADS را بهبود می بخشد، در حالی که 30 Round Extended Mag اندازه خشاب تفنگ را از 25 به 30 افزایش می دهد.

نوار دستگیره استیپل به تحرک اسلحه کمک می کند، زمان ADS و تاخیر سرعت تا شلیک را با هزینه ای برای پس زدن و پخش شدن گلوله بهبود می بخشد.

اگر بخواهیم چیزی را در مورد این ساخت تغییر دهیم، می‌توانیم YKM Combat Stock را بگیریم و آن را با MIP Laser 5W جایگزین کنیم، که تحرک کلی اسلحه را افزایش داده و دقت آن را بهبود می‌بخشد.

برای MP استاندارد

این بارگیری در مورد افزایش دقت اسلحه است، که همراه با خروجی آسیب زیاد آن، یک اسلحه ترسناک را در حالت های استاندارد چند نفره ایجاد می کند.

  • سر لوله: جبران کننده نور QWC
  • لوله تفنگ: QWC Ranger
  • قنداق: YKM Light Stock
  • مهمات: 30 مگ دور اکستند
  • دستگیره عقب: نوار دستگیره استیپل

ضمیمه ضروری در اینجا، جبران کننده نور QWC است که دقت تفنگ را بهبود می بخشد. و QWC Ranger که عملکرد مشابهی را انجام می دهد اما دامنه آسیب را نیز افزایش می دهد. هر دو بر تحرک تأثیر منفی می‌گذارند، اما سایر پیوست‌ها امیدواریم آن را بهبود بخشند.

برای این منظور، ما از YKM Light Stock استفاده می کنیم. که سرعت حرکت ADS را با هزینه کمی برای پس زدن افزایش می دهد. نوار Stippled Grip Tape همچنین زمان ADS و رله sprint-to-fire را کاهش می‌دهد و مانند استوک روی پس‌زدگی تأثیر منفی می‌گذارد.

ما یک بار دیگر 30 Round Extended Mag را انتخاب کردیم. ماگ 25 گلوله پیش‌فرض اسلحه کافی نیست، اما نمی‌خواهید وزن تفنگ را با ماگ 35 گلوله بیش از حد افزایش دهید. زیرا مجله انتخابی یک نقطه میانی شیرین ارائه می‌دهد.

 

2/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز با انتشار مجدد بیلدر بیس خواهد آمد

نوشته بعدی

سیزن 4 کالاف 2023 : فهرست تغییرات تعادل سلاح و پچ نات ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه