بهترین لود اوت ISO 45 در وارزون : تنظیم کلاس، اتچمنت ها و پرک ها

بهترین لود اوت ISO 45

بهترین بارگذاری ISO 45 در Warzone : راه‌اندازی کلاس، پیوست‌ها و امتیازات

به منظور به حداکثر رساندن پتانسیل SMG جدید ، ما بهترین لود اوت ISO 45 در وارزون را گردآوری کرده‌ایم. متای برد کوتاه Warzone در فصل 5 کاملاً باز است. اما ISO 45 از هر گزینه دیگری برتری دارد.

تغییرات تعادل اسلحه در فصل 5 بسیار و در عین حال کمی انجام شد. Nerfs to the Cronen Squall در را برای مدعیان جدید متای دوربرد بازی باز کرد. و علاقه مندان به پنج SMG، متای برد کوتاه Warzone 2 را کاملاً باز کردند.

می توانید از سایت جمینجا سی پی وارزون موبایل را با قیمت مناسب خریداری کنید.

با این حال، پس از یک هفته کامل تطبیق با تغییرات فصل 5، همان چند سلاح آزمایش شده و واقعی درست در صدر رده بندی محبوبیت قرار گرفتند. Cronen Squall، ISO 45 و Lachmann Sub همگی به راحتی در جایگاه خود به عنوان سلاح های برتر متا قرار گرفتند.

ISO 45 همچنان به عنوان یک گزینه متا سطح بالا برجسته است. پس در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد SMG سبک وزن سریع بدانید آورده شده است.

مقالات مرتبط »

بهترین لود اوت ISO 45 در وارزون

اتچمنت ها

 • Muzzle: Spiral V3.5 Flash Hider (-0.77, +0.28)
 • Laser: VLK LZR 7MW (-0.40, -39.48)
 • Stock: SK-3 Cheetah (-2.84, -1.70)
 • Rear Grip: EXP Shear (+0.73, -0.24)
 • Magazine: 45 Round Drum

ISO 45 بازگشتی به ISO SMG از MW 2019 است. Infinity Ward تأیید کرد که SMG جدید بسیار نزدیک به نسخه اصلی خود عمل می کند و اظهار داشت: “گلوله های با کالیبر بالا آن را در مقایسه با همتایان پرتاب سریع خود به یک ضربه گیر سنگین تبدیل می کند.”

با در نظر گرفتن این موضوع، بارگیری ما بر روی یافتن تعادل کامل بین تحرک و کنترل پس زدن تمرکز دارد. با این پیوست‌ها، تسلط بر تعاملات کوتاه تا میان‌رده باید آسان باشد.

بهترین کلاس ISO 45در وارزون : امتیازات و تجهیزات

 • Base Perk 1: Double Time
 • Base Perk 2: Overkill
 • Bonus Perk: Resupply
 • Ultimate Perk: High Alert
 • Lethal: Throwing knife
 • Tactical Equipment: Smoke grenade

Double Time پیمایش آزادانه را آسان‌تر می‌کند و مدت زمان سرعت تاکتیکی شما را بهبود می‌بخشد. در فاصله 9 متری، ISO 45 دشمنان را از بین می برد، اما هر چیزی فراتر از آن ممکن است به مشکل بر بخورید. توصیه می کنیم از Overkill برای جفت کردن SMG با یک سلاح دوربرد متا مانند TAQ V یا Cronen Squall استفاده کنید.

تامین مجدد در طول یک مسابقه طولانی Warzone 2 مفید خواهد بود، زیرا با یک Lethal اضافی و شارژ مجدد تجهیزات در 30 ثانیه شروع می کنید. در نهایت، High Alert ممکن است در یک یا دو مورد جان شما را نجات دهد، زیرا پالس‌های بینایی زمانی که دشمن شما را تشخیص می‌دهد به شما هشدار می‌دهد.

برای تکمیل تنظیمات، توصیه می کنیم از چاقوهای پرتابی برای پایان دادن به دشمنان سرنگون شده یا از بین بردن چندین دشمن به طور همزمان بدون هدر دادن مهمات استفاده کنید. و در نهایت، نارنجک های دودزا برای فرار از یک درگیری یا چرخش در چند دایره آخر عالی هستند.

چگونه ISO 45 را در Warzone 2 باز کنیم؟

برای باز کردن قفل ISO 45 هیچ چالشی لازم نیست. تنها راه برای تهیه این SMG با نرخ آتش بالا، باز کردن قفل آن از طریق Modern Warfare 2 و Warzone 2 Season 4 Battle Pass است.

اگر می‌خواهید مسیر خود را بر این اساس ترسیم کنید تا سلاح را سریع‌تر به دست آورید، ISO Hemlock را می‌توانید در بخش D19 پیدا کنید. و یک باز کردن قفل رایگان برای همه بازیکنان است.

بهترین جایگزین های ISO 45 در Warzone 2

بزرگترین مشکل ISO 45 برد آن است. طبق sym.gg، ISO 45 بهترین زمان برای کشتن در بین SMGS در فاصله 9 متری را دارد. هر چیزی که از این محدوده گذشته باشد و سایر گزینه های متا برد کوتاه به عنوان گزینه های بهتر ظاهر می شوند. توصیه می کنیم از VEL 46 به عنوان جایگزین استفاده کنید زیرا سازگاری بیشتری را ارائه می دهد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

مشکل باز نشدن کلش اف کلنز برای ایرانی ها و نحوه بررسی وضعیت سرور

نوشته بعدی

نحوه دانلود و بازی نسخه چینی کلش اف کلنز (Tencent Games)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه