بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل (2023) کدام موارد هستند؟

بهترین اسلحه‌ها در پابجی

بهترین تفنگ ها در PUBG Mobile (2023)

اطمینان از داشتن بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای به دست آوردن آن chicken dinner های بسیار مهم انجام دهید. ما بهترین اسلحه ها را تقسیم بندی می کنیم، بنابراین شما هرگز در حدس زدن گیر نمی آورید.

با خرید یوسی پابجی موبایل از جمینجا ، ویژگی هایی مانند Lucky Spin و Elite Pass نیز در ازای مقدار مشخصی یوسی در دسترس هستند.

PUBG Mobile در پنجمین سال خود است و از زمانی که همه ما برای اولین بار وارد Erangel شدیم، چیزهای زیادی تغییر کرده است.

اما فقط به این دلیل که در سال 20 به طور منظم شام مرغ می خوردید به این معنی نیست که می توانید یک بار دیگر بپرید و بر آن مسلط شوید. همه چیز تغییر کرده است، و نه بیشتر از سلاح های بازی که اغلب به آن اضافه می شوند، ضربه می زنند، و عصبی می شوند.

بنابراین، چه بازیکن جدیدی باشید و چه در حال بازگشت، شناختن بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل در سال 2023 به شما کمک می‌کند.

مقالات مرتبط »  نحوه دانلود آخرین نسخه بتا پابجی موبایل و لیست آخرین ویژگی ها

بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل (2023)

قبل از اینکه به انتخاب بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل بپردازیم، ارزش دارد که با کلاس های مختلف سلاح های موجود در بازی و نقش های آنها آشنا شویم.

دور زدن یک هیولای مسلسل سبک خوب است، اما اگر ترجیح می دهید اردک ببافید، از نزدیک نزدیک شوید و با یک تفنگ ساچمه ای دور بزنید، بهتر است قبل از شروع آن را بدانید.

بنابراین، با توجه به آنچه گفته شد، PUBG Mobile دارای 9 دسته سلاح است. که دو دسته از آنها غوغا و کمان پولادی است – به خاطر این لیست بهترین اسلحه/سلاح، ما تصمیم می‌گیریم آن‌ها را نادیده بگیریم.

این بدان معناست که ما نگاهی به بهترین تپانچه ها، مسلسل های دستی، تفنگ های تهاجمی، مسلسل های سبک، تفنگ های تیرانداز تعیین شده و تفنگ های تک تیرانداز خواهیم انداخت.

در حال حاضر، در حالی که ما تمام این کلاس‌های سلاح را در نظر می‌گیریم، به این معنی نیست که هر کدام در لیست بهترین اسلحه‌های ما حضور خواهند داشت. زیرا می‌خواهیم 10 سلاح برتر بازی را بدون در نظر گرفتن کلاس نام ببریم.

بیایید وارد آن شویم!

10) M1014

نسخه غیرنظامی Benelli M4 Super 90 – این تفنگ ساچمه ای نیمه خودکار یک ضربه جدی دارد. با استفاده از مهمات 12 Guage، برد آن تا 50 متر است. و قادر است حریفان را در دو شلیک با آسیب پایه بالاتر از S12K مشابه سرنگون کند.

در واقع، S12K را در طیف وسیعی از آمارها، از جمله سرعت گلوله، نفوذ گلوله، و سرعت شلیک شکست می دهد. تنها نقطه ضعف این است که M1014 پیوست های کمتری را می پذیرد. با بازیکنانی که فقط می توانند حلقه های خفه کننده و گلوله را تجهیز کنند. اما صادقانه بگویم، تفنگ ساچمه ای یک تفنگ ساچمه ای است. جایی که مهم است، این چیز بد است.

با این حال، یک نکته قابل ذکر است، این فقط در Livik در دسترس است.

9) Micro UZI

UZI SMG بالاترین میزان آسیب در هر ثانیه را در میان اسلحه های موجود در بازی دارد. که تا حد زیادی به لطف RPM بالا و خشاب نسبتاً بزرگ آن است.

به دلیل پتانسیل آن که شما را ذوب کند، چند ترس وحشتناک تر از روبرو شدن با این ارتفاع زیر 30 متر وجود دارد.

خوشبختانه، شما نیز می توانید از UZI در لیست بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل 2023 استفاده کنید. و با چندین پیوست احتمالی که به عنوان سرکوب کننده عمل می کنند، ظرفیت مجله را افزایش می دهند، و عقب نشینی را بهبود می بخشند، فضای زیادی برای سفارشی سازی وجود دارد.

این تفنگ در تمام نقشه های بازی موجود است.

8) Mosin Nagant / Karabiner 98 Kurz

این دو تک تیرانداز که یکی روسی و دیگری آلمانی است، هر دو آمار یکسانی دارند و بنابراین واقعاً هیچ تفاوتی به جز مدل و صدا در هنگام شلیک وجود ندارد. هر دو با یک ضربه سر به احتمال زیاد آسیب زیادی وارد می کنند. هر دو از مهمات 7.62 میلی متری استفاده می کنند و می توانند از اتصالات یکسانی استفاده کنند.

البته آنها به دلیل مکانیک های پیچ و مهره ای که دارند شلیک می کنند، اما اگر بخواهید با آنها بدوید، این مسئله نباید مشکل بزرگی باشد، زیرا سبک بازی شما به سمت درگیر شدن در فاصله تمایل دارد. فقط مطمئن شوید که محدوده خوبی روی آن دارید، مانند 8x CQBSS.

7) AKM

AKM در بین تمام تفنگ‌های تهاجمی و یک تفنگ واقعاً هیولایی در دستان راست، سخت‌ترین ضربه است. قابلیت شلیک تک یا خودکار، سرعت شلیک سریع و خروجی آسیب بالا، آن را مورد علاقه بازیکنان باتجربه ای قرار می دهد که کنترل ضربه پس از تفنگ را یاد گرفته اند.

مطمئن شوید که برای این کار یک اسکوپ 2 یا 3 برابری و یک پوزه جبران کننده مناسب تهیه می کنید.

6) AUG

AUG A3 یکی از زیباترین اسلحه‌های بازی است که ظرفیت خشاب بالا و عقب‌نشینی کم آن باعث می‌شود شلیک شود و خروجی آسیب آن یکی از بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل در کلاس خود است. الگوی اسپری گلوله آن می تواند کمی عادت کند. زیرا در حالی که سرعت گلوله سریعتر است، گلوله ها به سرعت سقوط می کنند، به این معنی که شما باید بالاتر از یک تفنگ تهاجمی دیگر هدف بگیرید.

یکی از ایرادات اصلی آن سرعت بارگذاری مجدد آن است. بنابراین مطمئن شوید که یک Quick Magg Quick یا Extended در این مورد دریافت می کنید. توجه داشته باشید، اگرچه، AUG فقط از طریق بسته های مراقبت در دسترس است.

5) AWM

AWM دومین تک تیرانداز (یا سومین) در لیست بهترین اسلحه‌ها در پابجی موبایل 2023 و بهترین در بازی است. AWM یا Accuracy International Arctic Warfare Magnum فقط در airdrops یافت می‌شود. و به همان اندازه که به نظر می‌رسد، یک تک‌تیرانداز مهیب است.

وقتی این تفنگ شلیک می‌کند، فرود می‌آید، اگرچه شما باید دقیق باشید. سرعت بارگیری و محفظه مجدد اسلحه کند است، بنابراین اگر با هدف خود راحت نیستید، واضح بمانید. اگر شما؟ آنها را ردیف کنید.

ناگفته نماند که یک اسکوپ بزرگ خوب راه حلی برای این است. و ما همچنین یک Mag و Suppressor Extended را پیشنهاد می کنیم.

4) P90

یکی دیگر از سلاح هایی که فقط لیویک استفاده می شود، P90 است. این SMG با ظرفیت بالا (مگ استاندارد آن 50 گلوله است)، شلیک سریع می تواند قدرت شلیک جدی را از بین ببرد.

مهمات 9 میلی متری آن نیز به این معنی است که شما هرگز برای یافتن مهمات دست و پنجه نرم نخواهید کرد. و به ندرت پس زدن آن به اندازه ای وجود دارد که قابل ذکر باشد.

برخلاف SMGهای خروجی آسیب مشابه، مانند Uzi و Vector، P90 می‌تواند اسکوپ‌های 4x و 6x داشته باشد. و انعطاف‌پذیری بیشتری در میدان جنگ به شما بدهد.

3) UMP45

تنها SMG که از P90 برتری دارد UMP45 است. این SMG بسیار همه کاره می‌تواند مجموعه وسیعی از پیوست‌ها را داشته باشد. با بازیکنانی که می‌توانند اسلحه را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنند.

خروجی آسیب آن تنها پس از تامی گان در کلاس SMG است. و دارای پس زدگی بسیار کمتری نسبت به آن تفنگ دوران WW2 است. یک گیره جلویی آن را بیشتر کاهش می دهد. و شما را با یک سلاح خروجی بسیار پایدار و پر آسیب با حداکثر تحرک در اختیار خواهید داشت.

بر اساس ترجیحات خود یک صدا خفه کن یا جبران کننده اضافه کنید. و این تفنگ می تواند هر بازی PUBG Mobile را برای شما برنده شود.

2) DP-28

ممکن است انتخاب عجیبی به نظر برسد، اما اگرچه DP-28 زیباترین سلاح نیست، اما بسیار موثر است. DP-28 یک مسلسل سبک با لگد کم و آسیب زیاد، برای آن فضاهای بسیار مهم اتاق عالی است. و قابلیت افزودن اسکوپ به آن و همچنین استفاده از دوپایه آن، آن را در بردهای کوتاه، متوسط و بلند زنده می کند.

آیا نیاز به تمیز کردن یک اتاق دارید؟ فشار وارد کنید و شروع به شلیک کنید و متوقف نشوید. آیا نیاز به بیرون آوردن کسی در محدوده دارید؟ رها کنید، دوپایه را بیرون بیاورید و بزرگنمایی کنید. کار انجام شد.

1) M416

آیا هر سلاح دیگری می تواند جایگاه اول را بگیرد؟ نه واقعاً. M416 پابجی است. این تفنگ تهاجمی بسیار همه کاره برای همه افراد مناسب است. و در نبردهای کوتاه، متوسط و دوربرد بسیار مؤثر است.

پس زدگی کم، خروجی آسیب زیاد، و بار لوله تفنگ از پیوست ها برای سفارشی کردن بر اساس نیازهای شما. همه اینها M416 را به پادشاه بلامنازع PUBG Mobile تبدیل کرده است.

 

3/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت OB39 فری فایر موارد جدید بازی را معرفی می کند

نوشته بعدی

بهترین چیدمان پایگاه ورکشاپ بیلدر در بازی کلش اف کلنز کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه