بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل در هر دسته – آگوست 2022

بهترین اسلحه‌های کالاف

لیست بهترین اسلحه های Call of Duty: Mobile و جایگزین های آنها

ما لیست دقیق بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل را به شما معرفی کرده ایم. این لیست شامل تمام پنج دسته اصلی اسلحه است و ما بهترین گزینه ها را در هر یک از آنها برجسته کرده ایم.

اگر از طرفداران Call of Duty: Mobile هستید، پس باید از تغییرات عمده ای که با فصل 4 جدید به وجود آمد آگاه باشید. که چندین تغییر در اسلحه ها و قطعات تجهیزات ایجاد کرد.

در حالی که در میدان جنگ هستید، ممکن است احساس کنید که اسلحه‌هایی که قبلاً عالی کار می‌کردند آسیبی ندارند یا ممکن است متوجه شوید که برخی از اسلحه‌ها تغییرات عمده‌ای در آمار خود داشتـه‌اند.

چه دسته‌هایی از اسلحه‌ها در CALL OF DUTY:MOBILE در دسترس هستند؟

مانند اکثر بازی‌های FPS، سلاح‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند. ما هر یک از آنها را مرور می کنیم و بهترین اسلحه ها را برای استفاده در میدان جنگ معرفی می کنیم.

  • Assault Rifles (تفنگ های تهاجمی)
  • Sniper Rifles (تفنگ های تک تیرانداز)
  • Light machine guns (مسلسل های سبک)
  • Submachine guns (اسلحه نیمه خودکار)
  • Shotguns (تفنگ های ساچمه ای/شاتگان)

بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل در هر دسته کدامند؟

انتخاب بهترین اسلحه‌های CoD Mobile برای میدان نبرد به مهارت‌ها و سبک بازی بازیکن بستگی دارد زیرا هر سلاح متفاوت عمل می‌کند و آسیب وارد می‌کند. بنابراین ما قطعاً شما را تشویق می کنیم که قبل از انتخاب یک سلاح مناسب، سبک بازی مورد نظر خود را شناسایی کنید. اما نگران نباشید، ما یک لیست کلی از سلاح‌ها از هر دسته بدون در نظر گرفتـن سبک بازی داریم، که می‌توانید آن‌ها را برای حمل در گرمای نبرد انتخاب کنید. برای دستیابی به تمام سلاح ها باید خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را در نظر داشته باشید.

بهترین تفنگ تهاجمی – AK-47

به جرات می توان گفت که در حال حاضر کیلو 141 بهترین تفنگ تهاجمی اتوماتیک است. به طور خلاصه، کیلو 141 یک سلاح متعادل است. این تفنگ دارای آسیب مناسب، سرعت شلیک خوب و پس زدن آسان است. با این حال، ویژگی اصلی این تفنگ، تعداد زیاد بارگیری های مختلف است. به لطف این، همه می توانند کیلو را با سبک بازی خود تطبیق دهند.

جایگزین – LK-24

می تواند جایگزینی برای AK-47 باشد، زیرا دارای آسیب زیاد با پس زدن کمتر است. ما آن را برای بازیکنانی با مهارت هدف گیری متوسط توصیه می کنیم. این تفنگ تقریباً با هر ضمیمه سازگار است.

بهترین تفنگ تک تیرانداز – Locus

از زمان انتشار در آپدیت فصل 2، تفنگ مارپیچ لوکوس به دلیل دقت بالا و آسیب کشتن یک شلیک تمجیدهای زیادی دریافت کرده است. بله، اگر هدف به سر، تنه و سینه شلیک شود، آسیب اسلحه غیر قابل باور است.

بهترین تفنگ تک تیرانداز - Locus

اما کاربران Locus باید مهارت های دقت خود را تقویت کنند زیرا اسلحه فاقد منطقه آسیب است. بنابراین، اگر می خواهید به دشمن آسیب وارد کنید، مطمئن شوید که هدف گیری بسیار خوبی دارید، در غیر این صورت ممکن است به سادگی هدف را از دست بدهید و به دشمن هشدار دهید.

جایگزین – MK2 Carbine

به عنوان بهترین جایگزین برای Locus در نظر گرفته می شود. استفاده آسان و به دقت متوسطی برای از بین بردن دشمن نیاز دارد زیرا گلوله ها آسیب زیادی دارند. تنها نقطه ضعف این تفنگ در دسترس بودن آن است.

بهترین مسلسل سبک (LMG) – RPD

تنها LMG با قدرت شلیک که بدون تجهیزات اضافی بی نظیر است. RPD اولین بازی LMG بود که در فصل اول معرفی شد و از آن زمان تاکنون، توانایی ها و آمار بازی بدون تغییر باقی مانده است.

بهترین مسلسل سبک (LMG) - RPD

یکی از بهترین چیزهای RPD مهمات آن است. شما می توانید مقدار زیادی از آن را در اطراف نقشه ها پیدا کنید، بنابراین به احتمال زیاد هرگز تمام نخواهیـد شد. جدای از آن، این مخزن دارای 100 گلوله است، بنابراین اگر یک تیرانداز حرفه ای هستید می توانید با خود این اسلحه بر میدان جنگ تسلط پیدا کنید.

جایگزین – QQ9

می تواند به عنوان یک جایگزین سریع، البته برای مدت کوتاهی عمل کند. بارگیری مجدد و سرعت شلیک سریع QQ9 چیزی است که آن را به یک اسلحه مناسب تبدیل می کند.

بهترین مسلسل های فرعی – PPsh – 41

اگرچه یک مخزن بزرگ باعث می شود فکر کنید به LMG نزدیکتر از SMG است، اما با این مخزن تحرک بالایی خواهیـد داشت. اخیراً در S1 معرفی شد و اولین چیزی که متوجه خواهیـد شد این است که می توانید به راحتی در فواصل کوتاهتر از آن در حالت hip-fire استفاده کنید.

بهترین مسلسل های فرعی - PPsh - 41

این اسلحه علاوه بر داشتن یک درام خشاب بزرگ، نرخ استثنایی رایگان را به قیمت پس زدن افقی نیز دارد. شما می توانید این موضوع را از طریق مدها مرتب کنید، و مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید. علاوه بر این، بارگیری مجدد آن مخزن بزرگ مدتی طول می کشد، بنابراین این یک نقطه ضعف دیگر است. در حال حاضر باید بگوییم که این از بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی در حال حاضر است.

جایگزین – Fennec

اگرچه چند ماه پیش این اسلحه در پایداری عصبی شد، اما هنوز هم برای پشتیبانی عالی عمل می کند. آسیب T را می توان با استفاده از پیوست های خاص بیشتر افزایش داد.

بهترین تفنگ ساچمه ای – Echo

به دلیل پس زدگی زیاد و گلوله های کمتر طرفدار تفنگ ساچمه ای نیستید؟ پس از بحث در مورد توانایی های آن، ممکن است بخواهیـد از آن استفاده کنید. Echo یکی از بهترین بهترین اسلحه‌های شاتگان کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر است که به دلیل قابلیت خود بارگیری مجدد و خروجی آسیب بسیار بالا در نبردهای بسیار نزدیک است.

بهترین تفنگ ساچمه ای - Echo

عقب نشینی را می توان با استفاده از چند پیوست رفع کرد. علاوه بر این، اسلحه اگر به سمت سر هدف گرفتـه شود تنها در یک شلیک کشتـه می شود و اگر هدف را در جای دیگری بگیرد، بیش از نیمی از HP را می خورد. در صورتی که وضعیت 1v1 باشد، Echo می تواند برای فرود کشتن مفید باشد. این آمار آن را در فهرست بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل قرار می دهد.

جایگزین – KRM-262

KRM-262 که در فصل 3 معرفی شد و به دلیل آسیب انفجاری آن مورد تحسین قرار گرفت، در صورتی که مهارت های مبارزه نزدیک را داشتـه باشید، می تواند به عنوان سلاح اصلی نیز استفاده شود. همچنین این تنها تفنگ ساچمه ای است که این کار را در نبردهای دوربرد انجام می دهد.

مقالات مرتبط » معرفی بهترین سلاح های AR رقابت های گروهی کالاف دیوتی موبایل

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

کدهای کلش اف کلنز یک افسانه هستند! آیا این درست است؟

نوشته بعدی

آیا امکان اجرای بازی پابجی لایت روی آیفون وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه