بهترین ویژگی های سرور OB41 فری فایر این سه مورد هستند

ویژگی های سرور OB41

3 بهترین ویژگی در Free Fire OB41 Advance Server

این مقاله به بررسی بهترین ویژگی های سرور ادونس OB41 فری فایر می پردازد.

Free Fire OB41 Advance Server از زمان عرضه در روزهای اخیر به یک موضوع داغ در جامعه بازی تبدیل شده است. آخرین مشتری یک شخصیت جدید، حالت Outlaw، تغییرات رابط کاربری، تنظیم توانایی و موارد دیگر را برای آزمایش روی میز آورده است. مثل همیشه، مشتری با حجم زیادی از تبلیغات احاطه شده است، زیرا به شما امکان می دهد ویژگی های منتشر نشده را از قبل امتحان کنید.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت کنید و از بازی لذت ببرید.

علاوه بر این، شما نه تنها می‌توانید با بازخورد برای شکل دادن به ویژگی‌ها در جهت بهتری مشارکت کنید، بلکه فرصتی برای کسب الماس از طریق برنامه Bounty Hunter دارید. مورد دوم از شما می‌خواهد که موارد ارسالی را در وب‌سایت رسمی ارائه دهید، و توسعه‌دهندگان ممکن است الماس‌هایی را در حساب جهانی به شما ارائه دهند.

مقالات مرتبط »    3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در فری فایر در جولای 2023

بهترین ویژگی های سرور ادونس OB41 فری فایر

رابط کاربری پیشرفته

Garena چندین تغییر در رابط کاربری ایجاد کرده و ویژگی های جدیدی را برای تسهیل تجربه بهتر در بازی در Free Fire OB41 Advance Server گنجانده است. اول، بخش پروفایل تا حدی تغییر یافته است. اکنون با نمایش واضح عناوین و دستاوردها در زیر نشان نام شخصی بهتر سازماندهی شده است. علاوه بر این، گزینه بررسی بازدیدکنندگان اخیر یک افزودنی خوش‌آمد به این بخش است.

دومین حوزه توسعه، یک رابط واضح تر در فروشگاه است. منوها برای ناوبری بهتر، با تمایز واضح بین بخش خرید و هدیه، ساده شده اند. علاوه بر این، جزئیات به عنوان بخشی از جعبه ها افزایش می یابد و ویژگی پوست به وضوح نمایش داده می شود.

بسته منبع پیشنهادی اکنون نماد خاص خود را در مرکز دانلود دارد که آن را بصری تر می کند. با این حال، گزینه دانلود بسته منبع دیگر همچنان باز است.

محدوده هدف تقویت شده

محدوده هدف در Batou مدتی بود که دوباره کاری دریافت نکرده بود. و اکنون توسعه دهندگان به دنبال ایجاد تغییراتی در به روز رسانی آینده هستند. محدوده هدف در سرور رایگان Fire Advance بهبود یافته است. زیرا آدمک های انسان مانند جایگزین اهداف شده اند.

علاوه بر این، می توانید تنظیمات متعددی از جمله سرعت حرکت، مسافت و موارد دیگر را تغییر دهید. همچنین می‌توانید تعداد ربات‌ها را افزایش دهید و برای تمرین نبرد از فاصله نزدیک وارد محدوده شوید. این یک تغییر خوشایند است زیرا بازیکنان اکنون گزینه های بیشتری برای تمرین هدف خود دارند.

تعادل شخصیت

توانایی های شخصیت هسته اصلی گیم پلی Free Fire هستند. از این رو، اطمینان از تعادل کامل توانایی برای ارائه یک تجربه عالی ضروری است. چندین کاراکتر در سرور OB41 Advance تنظیم شده است: آنتونیو، نایری، شانی و شیرو. توانایی های جدید در هر مورد به شرح زیر است:

  • Antonio: آنتونیو در شروع راند به جای 40 اسب بخار، 40 امتیاز سپر اضافی دریافت خواهد کرد.
  • Nairi: نایری در هنگام ضربه زدن مستقیماً 250 اسب بخار در ثانیه به دیوار Gloo می دهد. در عین حال، هم تیمی های در محدوده 5 متر نیز 20 اسب بخار در ثانیه دریافت خواهند کرد. اما سقف آن روی 40 اسب بخار تنظیم شده است.
  • Shani: بازیافت چرخ دنده Shani زمانی که یک توانایی فعال فعال می‌شود، اجرا می‌شود. و 50 امتیاز سپر را برای خود و هم تیمی خود در فاصله 10 متری فراهم می‌کند. بعد از 10 ثانیه خنک شدن دوباره می‌توانید از همان امتیازات لذت ببرید.
  • Shirou: جنبه آسیب اضافی توانایی خسارت تحویل داده شده اکنون حذف شده است، و سقف علامت گذاری روی 4 تنظیم شده است. توانایی باقی مانده ثابت می ماند.

توسعه دهندگان بسیاری از ویژگی ها را روی Advance Server آزمایش می کنند. اما همه آنها با انتشار به روز رسانی در بازی گنجانده نشده اند. علاوه بر این، ویژگی‌ها ممکن است به یک شکل در دسترس نباشند.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند مسدود شده است، بنابراین به شما توصیه می شود Advance Server را دانلود یا بازی نکنید. با این حال، ممکن است منتظر بمانید تا به‌روزرسانی در نسخه MAX منتشر شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دریافت جوایز رویداد Elimination Challenge در فری فایر مکس

نوشته بعدی

نحوه کاهش پینگ در کالاف دیوتی موبایل با ابزار رادار پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه