5 بهترین مکان های فرود در فری فایر – کجای نقشه باید فرود بیایید؟

بهترین مکان های فرود

پنج بهترین Drop Locations در Free Fire

آیا نمی دانید در بازی کجا روی نقشه فرود بیایید؟ در این راهنما، شما را از طریق بهترین مکان های فرود در فری فایر راهنمایی می‌کنیم.

با خرید جم فری فایر یا همان دیاموند می توانید در بازی اسلحه ، حیوانات خانگی ، اسکین و یا ماشین خاصی را خریداری کنید.

آیا نمی دانید بهترین مکان های رهاسازی در Free Fire کجا هستند؟ هنگام غواصی در دنیای Free Fire، دانستن اینکه بهترین غارت را کجا پیدا کنید، مهم است. با سبک گیم پلی بتل رویال، انتخاب نقطه فرود مناسب می تواند بازی شما را خراب یا خراب کند. در این راهنما، شما را از طریق بهترین مکان های فرود در فری فایر راهنمایی می‌کنیم.

مقالات مرتبط »      ترفندهای هدشات در فری فایر : با این نکات به دفعات بیشتری هدشات بزنید

بهترین مکان های فرود در فری فایر

در اینجا بهترین انتخاب های ما برای بهترین مکان های فرود در Free Fire آمـده است:

 • پست فرماندهی (کلاهری):
  Command Post پوشش وسیعی ارائه می دهد و غارت آن در یک منطقه وسیع پراکنـده شـده است. موقعیت مرکزی آن بر روی نقشه امکان چرخش آسان در جهات مختلف را فراهم می کند.
 • بارش برف (آلپ):
  چیدمان ساختمان ها پوشش کافی برای کمین و مانورهای تاکتیکی در برابر تیم های دشمن را فراهم می کند. و اگر می‌خواهید به سرعت فرار کنید، یک زیپ‌لاین وجود دارد.
 • خندق (برزخ):
  Moathouse که کاملاً توسط آب احاطه شـده است، به عنوان یکی از امن ترین مکان ها در برزخ است. بنابراین برای مبتدیان عالی است. مقدار زیادی غارت وجود دارد تا بتوانید با آرامش زرادخانه خود را تکمیل کنید.
 • پالایشگاه (کلاهری):
  در مرکز کالاهاری، پالایشگاه اغلب نزدیک باند فرودگاه قرار دارد و آن را به مکانی پرخطر و با پاداش بالا تبدیل می‌کند. لوت به سرعت در اینجا اسپاون می شود، اما سطح خطر به همان اندازه بالا است، بنابراین بر این اساس آماده شوید.
 • نوار Bimasakti (برمودا):
  درگیری‌های شدید با اسلحه و موقعیت‌های پرفشار وجود خواهد داشت. زیرا این یکی از بهترین نقاط غارت در بازی است. اگر می خواهید بر جدول امتیازات تسلط داشتـه باشید، با دقت قدم بردارید.

اکنون که می‌دانید بهترین مکان های فرود در فری فایر چیست، می‌توانید با اطمینان وارد نقشه شوید و شروع به کشتن سایر بازیکنان کنید.

 

4.2/5 - (19 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای هدشات در فری فایر : با این نکات به دفعات بیشتری هدشات بزنید

نوشته بعدی

رویداد طوفان کوانتومی پابجی موبایل : ست سرباز، فویل کشنده و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه