بهترین چیدمان پایگاه Dragon Cliffs در بازی کلش اف کلنز

چیدمان پایگاه Dragon Cliffs

راهنمای Clash of Clans : لیستی از بهترین چیدمان های پایگاه دراگون کلیفز (صخره های اژدها)

این مقاله به شما در ایجاد چند طرح پایه شگفت انگیز برای چیدمان پایگاه Dragon Cliffs در کلش اف کلنز کمک می کند.

کلش آف کلنز بدون شک عنوان پیشرو سوپرسل است و بازی‌های بیشتری به لطف بازی شگفت‌انگیز این شرکت وارد صحنه می‌شوند. به‌روزرسانی‌ها همچنان در حال پخش هستند، یکی از این به‌روزرسانی‌ها که بسیار محبوب بوده، ورود Clan Capital به بازی است. Clan Capital برای اولین بار در بهار 2022 معرفی شد و در حال حاضر به یک حالت محبوب در بازی ارتقاء یافته است. مناطق در بازی نیز مهم هستند و هر کدام ترکیب متفاوتی از دفاع و نیرو را می‌دهند. در همین مسیر، Dragon Cliffs ناحیه دیگری است که در سطوح بالاتر Capital Hall باز می شود.

سایت جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد. یک تیم قوی پشتیبانی سایت که 24 ساعته فعال است.

دراگون کلیفز در کلش اف کلنز

زمانی که Capital Hall شما به سطح 6 ارتقا یابد، Dragon Cliffs باز می شود. یک بار دیگر، تفاوت قابل توجهی با مناطق قبلی از نظر توالی باز کردن قفل ساختمان ها یا تعداد کل ساختمان ها وجود دارد.

مقالات مرتبط »  بهترین چیدمان کلن کپیتال در کلش اف کلنز – Clan Capital Peak

با Dragon Cliffs، دو پادگان دیگر باز خواهند شد. پادگان Hog Raider اولین موردی است که قفل آن در سطح 1 District Hall باز می شود. در District Hall سطح 2، Super Dragon Barracks باز می شود که بازیکنان می توانند Super Dragon را آموزش دهند.

الزامات سطح HALL DRAGON CLIFFS
سطح 6 قفل صخره های اژدها، سطح 1 را باز می کند
سطح 7 سطح 2
سطح 8 سطح 3
سطح 9 سطح 4
سطح 10 سطح 5

ساختمان‌های دفاعی نیز به وفور یافت می‌شوند و دیوارهای بیشتری برای پوشش و گسترش نسبت به مواردی که قبلاً مطرح شد، دارند. این اجازه می دهد تا خلاقیت بیشتری به پایه ها اضافه شود و موارد کار به طور موثر طراحی شود.

بازیکنان و قبیله ها می توانند پایگاه های مورد علاقه خود را طراحی کنند. با این حال، Clash of Clans هنوز گزینه Copy Base را پیاده سازی نکرده است. بنابراین شما نمی توانید فقط یک پایگاه مرجع بیاورید و آن را کپی کنید. چیدمان پایگاه Dragon Cliffs در کلش اف کلنز باید به صورت دستی چیده شوند.

بهترین چیدمان پایگاه Dragon Cliffs در کلش اف کلنز

Dragon Cliffs سطح 1

یک بار دیگر، تعداد زیادی ساختمان دفاعی وجود دارد که در جلو قفل هستند. با کمال تعجب، تک تک ساختمان‌های دفاعی باز می‌شوند و شما هیچ چیز منحصر به فردی نخواهید داشت. این سطح دارای حداکثر نه پرتاب کننده نیزه، پنج توپ و چهار دفاع هوایی خواهد بود که می توان آنها را قرار داد. به همراه این ساختمان‌های دفاعی دیگر، می‌توان دو برج بمب، برج جادوگر فوق‌العاده و پست سوپر اژدها را قرار داد. برخلاف Builder’s Workshop که در ابتدا 100 دیوار دریافت می کنید، Dragon Cliffs قفل 80 دیوار را باز می کند و با آن، پایه باید طراحی شود.

Dragon Cliffs سطح 2

ارتقاء بزرگی نیست، اما بازیکنان می توانند 20 دیوار اضافی را با یکی از Spear Thrower، Cannon، Air Defense، Bomb Tower، Super Wizard Tower، Inferno Tower و Super Dragon Post اضافه کنند. این آخرین مورد از برج اینفرنو و برج بمب است که قفل آن باز می شود.

Dragon Cliffs سطح 3

بار دیگر، بیست دیوار اضافی و چند ضمیمه دفاعی. یکی از Spear Thrower، Cannon، Air Defense، Super Wizard Tower و Super Dragon Post در میان ساختمان های دفاعی با یک Zap Trap که در این سطح به حداکثر 5 می رسد.

Dragon Cliffs سطح 4

سطح ماقبل آخر Dragon Cliffs از نظر تعداد دیوارها با 140 به حداکثر می رسد. از این رو، شباهت های بین بهترین چیدمان پایگاه Dragon Cliffs کلش اف کلنز سطح 4 و سطح 5 را می توان حفظ کرد. بازیکنان هر کدام یکی از Cannon، Spear Thrower، Super Dragon Post و Mine را باز می کنند.

Dragon Cliffs سطح 5

این سطح قفل هیچ دیواری را باز نمی کند، اما با چند تله دفاعی و تله می توان چیدمان پایگاه شما را انجام داد. بنابراین، در مقایسه با District Hall سطح 4 تفاوت زیادی ندارد. بنابراین، یک بار دیگر، با تفاوت های جزئی، می توانید طراحی پایه را مشابه پایه سطح 4 دراگون کلیفز انجام دهید. در این سطح، بازیکنان یک Spear Thrower، Blast Bow و Mine اضافی را باز می‌کنند.

با این کار، ما این مقاله را در مورد بهترین چیدمان پایگاه Dragon Cliffs در کلش اف کلنز تکمیل کردیم.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تعطیلی فری فایر مکس : از شایعه تا واقعیت، کدام درست است؟

نوشته بعدی

به‌روزرسانی کلش رویال در 27 مارس 2023 شامل چه چیزهایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه