بهترین لود اوت Cronen Squall در وارزون 2 : تنظیم کلاس، اتچمنت ها و پرک ها

بهترین لود اوت Cronen Squall

بهترین بارگذاری Cronen Squall در Warzone 2 : راه‌اندازی کلاس، پیوست‌ها و امتیازات

در اینجا بهترین لود اوت Cronen Squall در وارزون 2 ، شامل بهترین پیوست‌ها، امتیازات و تجهیزات است. محبوبیت Cronen Squall با معرفی آن در فصل 3 افزایش یافت. قدرت شلیک خام تفنگ نبرد آن را در متا تقویت کرد. و از آن زمان دیگر آن را ترک نکرده است.

در بدو ورود، Cronen Squall به سرعت خود را به عنوان بهترین سلاح در Warzone 2 تثبیت کرد. TTK باورنکردنی و سرعت آتش سریع آن، آن را به یک انتخاب عالی در طیف وسیعی از موقعیت ها تبدیل کرد. به ویژه با اضافه شدن Ranked Play که استفاده زیادی از اپتیک های حرارتی مشاهده کرد، رایج شد و در نهایت باعث ممنوعیت آنها شد.

ارزانترین قیمت خرید سی پی وارزون موبایل همراه با تخفیف ویژه در جمینجا!

از آن زمان، Squall شاهد تعداد زیادی nerf بوده است که جدیدترین آنها در کنار فصل 5 آمده است. با این حال، این یک سلاح عالی برای استفاده باقی می ماند و هنوز هم یکی از بهترین گزینه های همه جانبه برای استفاده است.

برای استفاده حداکثری از Cronen Squall در Warzone 2، به یک بارگیری سطح بالا نیاز دارید و خوشبختانه ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت Akimbo Pistols در وارزون 2

بهترین لود اوت Cronen Squall در وارزون 2

اتچمنت ها

 • Muzzle: TY-LR8 (+0.80, +0.32)
 • Barrel: HR6.8 Barrel (+0.39, +0.40)
 • Optic: Aim OP-V4 (+2.53, +0.00)
 • Underbarrel: FTAC Ripper 56 (+0.80, -0.23)
 • Magazine: 50 Round Drum

بارگیری ما بر کاهش پس زدن قابل توجه سلاح متمرکز است. هنگامی که سعی می کنید از Cronen Squall استفاده کنید، پس زدن آن سخت ترین قسمت برای مقابله با آن است.بنابراین اولویت بندی بهبود آن ضروری است. بدون اتصالات مناسب، استفاده از این تفنگ جنگی در برد طولانی غیر عملی است. که پتانسیل آن را تا حد زیادی محدود می کند.

تاثیرگذارترین اتصال برای انجام این کار TY-LR8 است که به پس زدن افقی کمک می کند. بهتر است آن را با FTAC Ripper ترکیب کنید. که تثبیت پس زدگی را کاهش می دهد و میزان جهش غیرقابل پیش بینی چپ به راست شما را به حداقل می رساند.

بشکه HR6.8 برد موثر و سرعت گلوله کرونن را افزایش می دهد. تا در درگیری های میان برد یا دوربرد برتری داشته باشید. در مرحله بعد، Aim OP-V4 یک منظره خارق‌العاده است. که به اندازه سایر اپتیک‌های زوم بالاتر در Warzone 2 از پس زدن بصری رنج نمی‌برد.

30 گلوله در Solos و Duos زیاد است. اما ما توصیه می کنیم که تا یک درام 50 دور برای Trios و Quads استفاده کنید. راندهای اضافی در حالت‌های Warzone 2 مانند احیای مجدد، که در آن بازیکنان بارها و بارها برمی‌گردند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند.

بهترین کلاس Cronen Squall در وارزون 2 : امتیازات و تجهیزات

 • Base Perk 1: Double Time
 • Base Perk 2: Overkill
 • Bonus Perk: Resupply
 • Ultimate Perk: High Alert
 • Lethal: Throwing knife
 • Tactical Equipment: Smoke grenade

Double Time پیمایش آزادانه را آسان‌تر می‌کند و مدت زمان سرعت تاکتیکی شما را بهبود می‌بخشد. توصیه می کنیم از Overkill برای جفت کردن تفنگ جنگی با یک سلاح کوتاه برد متا استفاده کنید. مانند ISO 45 یا Lachmann Sub.

تامین مجدد در طول یک مسابقه طولانی Warzone 2 مفید خواهد بود، زیرا با یک Lethal اضافی و شارژ مجدد تجهیزات در 30 ثانیه شروع می کنید. در نهایت، High Alert ممکن است در یک یا دو مورد جان شما را نجات دهد، زیرا پالس‌های بینایی زمانی که دشمن شما را تشخیص می‌دهد به شما هشدار می‌دهد.

برای تکمیل تنظیمات، توصیه می کنیم از چاقوهای پرتابی برای پایان دادن به دشمنان سرنگون شده یا از بین بردن چندین دشمن به طور همزمان بدون هدر دادن مهمات استفاده کنید. و در نهایت، نارنجک های دودزا برای فرار از یک درگیری یا چرخش در چند دایره آخر عالی هستند.

نحوه باز کردن قفل Cronen Squall در Warzone 2

Cronen Squall با انجام چالش درون‌بازی زیر باز می‌شود: «دریافت 30 هدشات اپراتور با تفنگ‌های جنگی». یا اگر بتوانید با موفقیت با هر طرح اولیه Squall در یک بازی DMZ استخراج کنید، به طور خودکار باز می شود.

هنگامی که برای اولین بار اضافه شد، تفنگ نبرد Cronen Squall در عوض با تکمیل بخش C11 از Season 3 Battle Pass باز شد.

بهترین جایگزین های کرونن اسکوال در Warzone 2

اگر TTK Cronen Squall مانند گذشته شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد، اما همچنان می خواهید یک سلاح کاملا اتوماتیک قدرتمند داشته باشید، به دنبال TAQ V نباشید. سلاح

از طرف دیگر، کسانی که آتش نیمه خودکار Squall را ترجیح می دهند، می توانند از Lachmann-762 استفاده کنند که TTK فوق العاده ای دارد، با این فرض که می توانید پس زدن دشوار آن را کنترل کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

برنامه هفته فری فایر (21 تا 28 آگوست) – 30 مرداد تا 6 شهریور

نوشته بعدی

نکات و ترفندهایی برای برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه