بهترین لود اوت AKM پابجی موبایل

بهترین لود اوت AKM

بهترین بارگیری AKM در PUBG Mobile

در حالی که نقاط ضعف خود را دارد، ما بهترین لود اوت AKM را داریم که آن را قدرتمندتر می کند. AKM یک تفنگ تهاجمی افسانه ای در PUBG Mobile است.

اکثر بازیکنان AKM را در PUBG Mobile نادیده می‌گیرند. زیرا در مقایسه با سایر تفنگ‌های تهاجمی، عقب‌نشینی بالایی دارد و نمی‌تواند به یک TTK سریع ببالد. با وجود این، گروه کوچکی از بازیکنان وجود دارند که هنوز از AKM لذت می برند. اگر شما یکی از آنها هستید، به جای درستی آمده اید.

با خرید یوسی پابجی موبایل از جمینجا ، ویژگی هایی مانند Lucky Spin و Elite Pass نیز در ازای مقدار مشخصی یوسی در دسترس هستند.

در این مقاله، بهترین بارگذاری AKM در PUBG Mobile را به شما نشان خواهیم داد. در حالی که آنها AKM را به یک سلاح درجه S تبدیل نمی کنند، بارگیری ما برای همه کار می کند و این سلاح گرم را به سطح دیگری می رساند.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت AUG A3 پابجی موبایل

بهترین لود اوت AKM پابجی موبایل

ویژگی منحصر به فرد AKM در PUBG Mobile این است که این اسلحه تنها دارای سه اسلات برای اتصالات است. بنابراین، به دست آوردن بهترین ساخت، حتی در اوایل بازی، ساده است.

در اینجا بهترین بارگیری AKM در PUBG Mobile است:

  • Muzzle: Compensator
  • Magazine: Extended Quick Draw Magazine
  • Scope: Red Dot Sight

توجه داشته باشید:
این بیلد برای برخوردهای کوتاه برد ایجاد شده است و ممکن است عقب نشینی AKM را به میزان قابل توجهی کاهش ندهد. شما هنوز هم باید مهارت بالایی برای کنترل این سلاح داشته باشید.

پوزه Compensator به شما کمک می کند تا عقب نشینی را کاهش دهید و کنترل انحراف بهتری را ارائه می دهد که ممکن است در هنگام برخورد در برد طولانی مفید باشد.

Extended Quick Draw Magazine بهترین پیوست مجله در PUBG Mobile است. این نه تنها مهمات اضافی اضافه می کند، بلکه به شما امکان می دهد سرعت بارگیری مجدد بیشتری داشته باشید، که در مبارزات دور نزدیک بسیار مهم است.

Red Dot Sight یکی از ضروریات این AR است. اگر می‌خواهید در بردهای متوسط یا طولانی شلیک کنید، می‌توانید اسکوپ‌ها را به 2x یا 4x تغییر دهید. زیرا بزرگنمایی بهتری دارند.

آمار سلاح AKM

آمار سلاح برای AKM افسانه ای در PUBG Mobile به شرح زیر است:

  • قدرت: 48
  • نرخ آتش: 61
  • محدوده: 60
  • حجم خشاب: 30
  • پایداری: 61
  • سرعت بارگذاری مجدد: 2.9 ثانیه

حتی اگر سطح قدرت برای یک تفنگ تهاجمی عالی به نظر می رسد، فریب آمار خالص را نخورید. AKM دارای لگد دیوانه کننده ای است. و شما باید در کنترل آن مهارت داشته باشید تا از حریفان پیشی بگیرید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش Knightly Armor کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

نوشته بعدی

نحوه دریافت پوسته 21Savage در وارزون و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه