چطور در بازی کالاف دیوتی موبایل به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شویم؟

بازی کالاف دیوتی موبایل

آیا قصد دارید در بازی کالاف دیوتی موبایل به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید؟ در این مقاله به شما در جهت حرفه ای شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل کمک خواهیم کرد.

حرفه ای بودن دقیقا به چه معناست؟ اکثر افراد فکر میکنن به بازیکنی حرفه ای میگویند که تعداد kill بیشتری داشته باشد یا تعداد بازی های بیشتری رو برنده شده باشد ، اصولاََ اگر توانایی ها و مهارت های شما در بازی از بخش زیادی از بازیکن های آن بازی بهتر باشد شما یک بازیکن حرفه ای تلقی می شوید و دیگر نوب به حساب نمی آیید، این مورد در بازی کالاف دیوتی موبایل هم صدق میکند. هر کدام از بازی های بتل رویال مهارت های خاص خودشون رو نیاز دارند و اگر شما بتوانید در این مهارت ها حرفه ای شوید ، شما به یک بازیکن حرفه ای در آن بازی تبدیل می شوید.
ما در این مقاله از بازی کالاف دیوتی موبایل شمارو به یک ستاره ی مسابقات کالاف دیوتی تبدیل نمی کنیم! اماّ به شما کمک می کنیم مهارت های خودتون رو در بازی کالاف دیوتی موبایل ارتقاء دهید .

بازی کالاف دیوتی موبایل
اکثر بازیکن ها گمان میکنند حرفه ای شدن در بازی ها فقط وابسته به یادگیری نکته ها و ترفند ها است، اماّ این مقاله این طور نیست، در این مقاله ی راهنما، ما بر روی استراتژی ها و مهارت های شما تمرکز میکنیم که همین باعث می شود نه تنها در بازی کالاف دیوتی موبایل بلکه در اکثر بازی های شوتینگ و تیر اندازی، حرفه ای عمل کنید. برای اینکه این مقاله را کاربردی تر کنیم ، به بخش Multiplayer بازی کالاف دیوتی موبایل می پردازیم، و شما به راحتی می توانید تمامی کار هایی که به شما می گوییم را انجام دهید.

خب قبل از اینکه شروع کنیم به شما پیشنهاد میکنیم که بازی کالاف دیوتی موبایل رو بر روی Blue Stacks نصب و اجرا کنید، بلو استک نرم افزاری کاربردی است که میتوانید بازی های موبایل خودتون رو بر روی کامپیوتر ، به وسیله ی همین نرم افزار اجرا کنید. یکی از راه های تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می باشد که می توانید با قیمتی ارزان از جمینجا خریداری کنید.

تمرین

بله ، تمرین یکی از مهم ترین بخش هاست برای حرفه ای شدن در بازی ها، تمرین بخشی است که برای تمام بازیکن ها چه بازیکن های بازی های بتل رویال چه بازیکن های بازی های تیر اندازی و شوتر لازم است، هیچ چیزی نمیتواند جای یک دست بازی دست گرمی با بات ها رو بگیرد.
یکی از عادت های بد بازیکن ها زمانی که قصد دارند رنک بازی کنند این هست که بدون هیچ تمرینی استارت میکنند! این کار اشتباه است و شما باید از انجام این کار خودداری کنید. زمانی که شما اولین بار در روز بازی کالاف دیوتی موبایل رو باز می کنید، ذهن شما آمادگی کافی برای یک عملکرد مناسب در بازی را ندارد. انگشتان و ذهن شما آمادگی عملکرد مناسب را ندارد ، نیاز است یک دست بازی دست گرمی که در آن بازیکنان طمعی برای برنده شدن ندارند بازی کنید تا از لحاظ ذهنی و فیزیکی برای یک عملکرد مناسب در بازی رنک آماده شوید.

تمرین در بازی کالاف دیوتی موبایل

از پیش هدف گیری

تعجب می کنید اگر به میزان اهمیت pre-aiming یا خط گرفتن و از پیش هدف گیری را پی ببرید، یکی از مهم ترین اعمالی هست که باید در بازی انجام دهید.

به طور کلی خط گرفتن و از پیش هدف گیری یعنی بردن نشانه ی اسلحه بر روی مکانی که حدس میزنید بازیکنی از آنجا قرار است رد شود، این موضوع از ساده ترین اصول در بازی است اماّ درست عمل کردن به آن برای برخی از بازیکن ها دشوار است، خط گرفتن در بازی کالاف دیوتی موبایل آنقدر ها هم سخت نیست، چیزی که باید همیشه به آن دقت کنید محل قرار گیری نشانه یا همان نقطه وسط صفحه است(crosshair). زمانی که شما به دنبال دشمنان هستید و یا می دوید کنترل نشونه گیری و تنظیم آن در مکان مناسب کمی سخت تر میشود، به همین خاطر هست که ما به اجرا کردن بازی کالاف دیوتی موبایل در نرم افزار Blue stacks پیشنهاد میکنیم ، چون در این نرم افزار شما با توجه به داشتن کیبورد و ماوس کنترل مناسب تری بر روی هدف گیری خود دارید.

کنترل و پاک سازی محدوده ها

این مورد مستقیماََ از سبک و استراتژی های بازی CS-GO سر چشمه می گیرد ، معنای کلی این مورد تحت کنترل قرار دادن بخشی از مپ است، تحت کنترل قرار دادن یا هولد کردن یک درجه بهتر از کمپ و یا کمین است، به طوری که در یک ناحیه از مپ در یک مکان مناسب ، مثلا بالای برجک یا جایی که دید خوبی داشته باشد انتظار بازیکن ها را می کشید و به محض حضور دشمنان آن ها را از بین می برید و باعث نگرانی تیم های دیگر می شوید .

منظور از پاک سازی هم کشتن بازیکن ها از محلی است که در آن کمین کرده و مخفی شده اید، به همین دلیل است که بازیکن ها از کمپر ها متنفر هستند ،چون از مکانی آن ها را غافلگیر میکنند که بازیکن ها توقعش رو ندارند.

بازی کالاف دیوتی موبایل

کنترل لگد اسلحه

وقتی حرف از لگد گان ها می شود برخی فکر می کنند منظور کنترل کردن تیر ها به شکل شلیک رگباری است، این مورد صحیح است اماّ مفهوم کلی لگد اسلحه که مورد توجه بسیاری از بازیکن های حرفه ای هست ، این است که شما باید یک اسلحه ی به خصوص را به عنوان اسلحه اصلی و مورد استفاده ی خودتون قرار بدید ، کاری که اکثر بازیکن های بزرگِ کالاف دیوتی موبایل انجام می دهند ، در نتیجه ی این کار شما در استفاده از آن اسلحه و کنترل کردن لگد آن خبره می شوید.

بازی کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات Sensitivity

این مورد جزو مواردی است که تمام کسانی که بازی های بتل رویال یا تیر اندازی انجام می دهند درباره آن میدانند، برخی از بازیکن ها تنظیمات Sensitivity خود را شبیه تنظیمات بازیکنان حرفه ای تنظیم می کنند ، اماّ این کارِ درستی نیست چون تنظیمات Sensitivity باید مطابق با شخصیت هر فرد انجام شود و طوری نیست که برای تمام بازیکن ها بتوانیم یک تنظیمات واحد ارائه دهیم. ممکن است فردی توانایی حرکت بهتری داشته باشد پس باید Sensitivity خود را کم کند و اگر فردی توانایی بیشتری دارد باید تنظیمات Sensitivity خودش را زیاد تر کند

این ها مواردی بود که کمک شایانی به حرفه ای شدن شما می کند، همیشه به خاطر داشته باشید تمرین کردن از مهمترین بخش های بازی است و شما بدون انجام دادن آن به موفقیت نمی رسید.

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

5 راه برای تقویت FPS در بازی فری فایر

نوشته بعدی

همه چیز درباره ی کارکتر “Homer” در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه