چالش سو سو 3 ستاره کلش اف کلنز : به آسانی برنده سه ستاره شوید!

چالش سو سو 3 ستاره

Clash of Clans : چگونه چالش Twinkle Twinkle Little 3-Star را شکست دهیم؟

با این راهنما آمده ایم تا پس از مرور استراتژی ها، چالش سو سو 3 ستاره کلش اف کلنز را به آسانی شکست دهیم!

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

فصل مارس 2024 اکنون فرا رسیده است. و از آنجایی که طرفداران کلش اف کلنز مشتاقانه منتظر کسب و لذت بردن از جوایز هستند، چالش جدیدی آغاز شده است. به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه برای این فصل، چالش سو سو 3 ستاره به عنوان اولین چالش فصل در کلش اف کلنز وارد شده است.

مقالات مرتبط »    فهرست همه پوسته های پادشاه بربر در سال 2024 در کلش اف کلنز

معرفی چالش سو سو 3 ستاره کلش اف کلنز

چالش Twinkle Twinkle Little 3-Star نمایشی از فصل جدید مارس با پوسته‌های جدید هر چهار قهرمان است. تاون هال 16 تازه اضافه شده با آپدیت دسامبر 2023 دوباره ظاهر می شود. اما اگر استراتژی درستی ارائه نکنید، پایه واقعاً سخت است. و اگر از جادوها به درستی استفاده نشود، ممکن است کار را سخت‌تر کند.

با پرش به سمت هدیه، ساختار پاداش مطابق با چالش‌های قبلی باقی می‌ماند و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار می‌گیرد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Hero Potion به دست آورند.

چگونه چالش سو سو 3 ستاره کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

پس از امتحان کردن راهبردهای مختلف، متوجه شدم راهبردی که استفاده کردم مؤثرترین است. به هر حال می‌توانید به آن نزدیک شوید. اما توجه داشته باشید که از آنجایی که طلسم‌های زیادی برای کار کردن ندارید، رویکرد باید با دقت انتخاب شود.

اکنون، به استراتژی حمله به پایگاه بروید. اطمینان حاصل کنید که Grand Warden شما روی حالت هوا تنظیم شده است. زیرا این یک حمله هوایی خواهد بود. با استفاده از سه اسپل لایتنینگ به صورت استراتژیک در دفاع هوایی مرکزی شروع کنید. و با این یک حرکت هر سه موشک انداز را از بین ببرید. Flame Flinger را برای مقابله با Archer Towers در سمت چپ ترین گوشه قرار دهید. و مطمئن شوید که خارج از محدوده آنها باقی می ماند.

اکنون وقت آن است که برخی تله ها را راه اندازی کنیم.

با بالون ها را دنبال کنید تا توپ ها را از بین ببرید و مین های جستجوی هوایی را در ضلع جنوبی پایگاه پاک کنید و در همان سمت یک Dragon Rider را مستقر کنید که هدف آن از بین بردن توپخانه عقاب است. همین کار را با دو بادکنک یک بار دیگر برای گوشه بالا سمت راست تکرار کنید، و سپس یک اژدها یا یک بچه اژدها را مستقر کنید.

پس از انجام این کار، از سه اسپل لایتنینگ باقی مانده در مرکز Warden و تک اینفرنو استفاده کنید تا آنها را از بین ببرید. این به پاکسازی تهدیدات تاون هال کمک می کند. همانطور که این کار ادامه دارد، Dragons را در سمت راست بالای پایگاه با Warden به عنوان پشتیبان مستقر کنید. با استقرار سه هیروی باقی مانده در بالای پایگاه، در صورت نیاز با یک یا دو والکری ادامه دهید.

وقتی دیدید که تله‌های اسکلت باز می‌شوند، با Electro Titan و Root Rider از قهرمانان حمایت کنید. به این ترتیب، شما از بیرون پایه خلاص می شوید و سپس به داخل فشار می دهید. مرحله بعدی دسترسی به داخل تاون هال است. بنابراین باید از دیوار شکن برای همین کار استفاده کنید. سپس از Sneaky Goblins و یک طلسم Invisibility استفاده کنید به گونه ای که تاون هال برای از بین بردن آن مخفی نباشد.

اکنون،

ممکن است چند جهنم را زودتر از بین ببریم، اما یک ردیف از اهداف منفرد در انتظار هستند. در اینجا جادوهای اسکلت نقش خود را بازی می کنند. برج‌های دوزخ تک‌هدف را با طلسم‌های اسکلتی مدیریت کنید. و هر زمان که نیاز بود از توانایی Grand Warden استفاده کنید. برای جلوگیری از هدف قرار گرفتن توسط Inferno Towers از توانایی رویال قهرمان زودهنگام استفاده کنید.

برای پاکسازی، تصمیم بگیرید که آیا از توانایی ملکه استفاده کنید یا آن را برای یک لحظه حیاتی ذخیره کنید. با پاک کردن پایه باقی مانده، می توانید هر سه ستاره را ایمن کنید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که استراتژی من ممکن است برای همه کارساز نباشد. به راحتی می توانید رویکردهای متفاوتی را که متناسب با سبک بازی و ترجیحات شما هستند، بررسی کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کیل استریک در وارزون موبایل : فهرست کامل تمامی موارد موجود در بازی

نوشته بعدی

رویدادهای مارس 2024 کلش اف کلنز : همه چالش ها و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه