چالش سلطنت از گور برخاسته کلش اف کلنز : به آسانی 3 ستاره کنید

چالش سلطنت از گور برخاسته

Clash of Clans : چگونه چالش Revenant Royalty را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق هستند تا چالش سلطنت از گور برخاسته کلش اف کلنز را انجام دهند. پس ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره کردن این چالش شماره 2 کلش اووین یا در بازی به نام چالش Revenant Royalty ابداع کرده‌ایم.

واریز جم کلش تنها با آیدی و اسم شما در بازی، با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا.

پس از چالش Clan Capital، بار دیگر به Clash-O-Ween با فصل جاری اکتبر 2023 کلش آف کلنز می رویم. چالش دوم در بازی فرا رسیده است. و این یک پایگاه وحشتناک دیگر برای سه ستاره است.

مقالات مرتبط »    چالش پایتخت قبیله کلش اف کلنز

معرفی چالش سلطنت از گور برخاسته کلش اف کلنز

یک بار دیگر، شما با یک پایگاه تاون هال 15 روبرو هستید. که وقتی برای اولین بار آن را می بینید کمی مشکل است. زیرا دفاع های زیادی نمی بینید. اما این پیچ و تاب است. بسیاری از دفاع‌های پنهان و تله‌هایی که آن را به یک سواری سخت تبدیل می‌کنند. اما نگران نباشید، شما هر دو پادشاه بربر و ملکه کماندار را در پوسته هالووین خود دارید تا شما را نجات دهند.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Hero Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش Revenant Royalty را شکست دهیم؟

قبل از شروع حمله خود در این سناریوی چالش برانگیز، بسیار مهم است که از تله های متعدد، به ویژه آن اسکلت های مزاحم آگاه باشید. برای مقابله با این، استراتژی این است که همه آنها را قبل از شروع حمله اصلی خود فریب دهید. با بررسی دقیق پایگاه و استقرار نیروهای خود به صورت استراتژیک برای شناسایی مکان های تله شروع کنید.

اکنون که پایگاه را بررسی کرده اید و درک خوبی از محل قرارگیری تله ها دارید، وقت آن است که برنامه خود را اجرا کنید. با نصب دیوار شکن های خود در سه طرف پایه شروع کنید: پایین، چپ و راست. پس از این سه دیوار شکن را ذخیره کنید. این قرارگیری استراتژیک به طور موثر اسکلت ها و نیروهای جادوگر را فریب می دهد و با کمک طلسم Poison مسیر را برای یک حمله موفق تر باز می کند.

پس از مرحله اولیه فریب دادن اسکلت ها و نیروهای جادوگر،

بخش بعدی استراتژی شما شامل استقرار قهرمانان خود، پادشاه بربر و ملکه کماندار، به طور ایده آل در گوشه ای است که سمت چپ انتخاب خوبی است. یک لحظه به اسکلت ها اجازه دهید به پادشاه بربر نزدیک شوند.

هنگامی که اسکلت ها را در مجاورت پادشاه بربرها قرار دادید، زمان استفاده از Poison Spell و کشتن نیروهای پایه حریف است. در مرحله بعد، هنگامی که پادشاه و ملکه به سمت چپ به سمت Tesla + Inferno حرکت کردند، دیوار شکن های باقیمانده را رها کنید. تا پایه باز شود تا ورودی به داخل پایه برسد.

هنگامی که تسلا پنهان در سمت چپ فعال شد، جادوهای خفاش خود را در آن جهت آزاد کنید. این طلسم‌ها به‌طور خودکار هر تسلای پنهان را ردیابی و نابود می‌کنند و مسیر هموارتری را برای حمله شما تضمین می‌کنند. همزمان با نزدیک شدن پادشاه بربر شما به تالار شهر، توانایی او را فعال کنید.

سپس، در حالی که خفاش ها در حال نزدیک شدن به برج دوزخی باقی مانده در سمت راست هستند، Skeleton Spells خود را برای پرت کردن حواس برج های دوزخ به کار ببرید. توانایی ویژه آرچر کوئین خود را در صورت نیاز به هنگام نزدیک شدن به تاون هال به کار بگیرید و بس. شما نیازی به نگرانی زیادی در مورد بقیه پایه ندارید و یک 3 ستاره آسان دریافت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویدادهای اکتبر 2023 کلش رویال ، چالش ها ، مسابقات و جوایز

نوشته بعدی

بهترین لود اوت MP5K برای پابجی موبایل با تنظیم کامل اتچمنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه