چالش شماره 9 ناب کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش شماره 9 ناب

Clash of Clans : چگونه Noble Number 9 Challenge را شکست دهیم؟

ما یک راهنمای جامع جمع آوری کرده ایم تا به بازیکنان کمک کنیم تا چالش شماره 9 ناب کلش اف کلنز را با موفقیت سه ستاره کنند. و اطمینان حاصل کنیم که با این پایگاه به حمله سه ستاره می رسند.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را با مجموعه ای از رویدادهای ماهانه برای بازیکنان به ارمغان می آورد.چالش ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و هیجان بیشتری را به تجربه بازی اضافه می کنند. فصل کلش آف کلنز در جریان است و نهمین چالش، Noble Number 9 در حال حاضر در بازی حضور دارد که پایگاهی چالش برانگیز را ارائه می دهد. و البته برای رسیـدن به یک حمله سه ستاره باید استراتژی های جالبی نیز اعمال شود.

این چالش بخشی از چالش Haaland است.

  1. Payback Time
  2. Kicker Kick-off
  3. Golden Boot
  4. Ball Buster
  5. Thrower Throwdown
  6. Card-Happy
  7. Friendly Warmup
  8. Quick Qualifier

در این چالش، ما با یک پایگاه ساده ساده روبرو هستیم. و همه ما ممکن است این پایگاه ها را در روزهای اولیه ساختـن پایگاه خود تجربه کنیم.

مقالات مرتبط »     چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

معرفی چالش شماره 9 ناب کلش اف کلنز

چالش شماره 9 ناب کلش اف کلنز بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است که به عنوان بخشی از فصل Erling Haaland طراحی شـده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. برای تکمیل کوئست، باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید و از طریق سطوح مختلف پاداش پیش بروید. این چالش، هفتمین گام از سری چالش‌ها برای انجام کوئست را نشان می‌دهد.

در این چالش، ما با پایه تاون هال 9 به سراغ اصول اولیه می رویم. و یک کپی از لباس شماره 9 هالند داریم که بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد. از آنجایی که پایه بیشتر ساختمان های بیرونی دارد، شکست دادن آن نسبتاً آسان است. با این حال، این بار جوایز کمی متفاوت است. زیرا طبق سطوحی است که با رسیـدن به ستاره های خاص جمع آوری می کنید.

چگونه چالش شماره 9 ناب کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

برای شروع، یک آرچر را برای راه اندازی برج سمی و محافظت از ملکه کماندار مستقر کنید. سپس، در مرکز بالای پایه زوم کنید و ملکه را مستقر کنید. فوراً توانایی او را برای ارسال یک تیر غول پیکر از طریق Builder Huts در پایین فعال کنید. این حرکت دفاع قابل توجهی را پاک می کند و پاک کردن پایگاه را آسان می کند.

برای برج‌های دوزخی که قبلاً با آسیب‌های قابل توجهی مواجه شده‌اند، از دو طلسم زلزله و سپس طلسم رعد و برق استفاده کنید تا آنها را پاک کنید.
با این حرکت که بقیه حمله را آسان‌تر می‌کند، به سمت راست پایه حرکت کنید و از یک آرچر روی دکوراسیون برای پاپ تسلا استفاده کنید.

در پایین،

از سه کماندار در اطراف Inferno استفاده کنید تا همه تله ها را راه اندازی کنید. سپس، یک پرتاب کننده غول پیکر را در سمت راست تسلا و دیگری را در بالا قرار دهید تا تسلا را در یک حرکت بیرون بیاورید. پس از پایین آمدن آنها از یک Bowler در انبار طلا برای پاک کردن سمت راست استفاده کنید. در این زمان، تقریباً 60٪ از پایه را پاک کرده اید.

تمرکز خود را روی وسط پایه قرار دهید و Sneaky Goblins را در امتداد مسیرها، نزدیک به دیوار قرار دهید. تا قلعه قبیله را پایین بیاورید در حالی که تنها چند بربر را فریب دهید. در پایین، یک Super Miner به هر فضای ذخیره‌سازی ارسال کنید. از یک طلسم کارت زرد در Inferno چند هدفه و یکی در Archer Tower استفاده کنید.

همانطور که آرچر ملکه شما به سمت مرکز حرکت می کند، با طلسم نامرئی آماده باشید. ملکه خود را نامرئی کنید، اما طلسم را بین او و ققنوس قرار دهید تا قهرمان دشمن را نامرئی نکنید. از یک کارت زرد دیگر در Archer Tower استفاده کنید تا Super Miners را به سمت قهرمانان مدافع هدایت کنید.

در نهایت،

از Barbarian Kicker در سمت چپ مجسمه Warden و یک Goblin در انبار در سمت چپ استفاده کنید. هنگامی که برج آرچر قابل مشاهده است، از یک پرتاب کننده غول پیکر برای بیرون آوردن آن استفاده کنید. خب، این است، تضمین پیروزی سه ستاره شما.

 

1/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

شخصیت Kairos فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها و نکات بازی

نوشته بعدی

چالش بازی جام هالند کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه