چالش تاون هال 15 در کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

چالش تاون هال 15

Clash of Clans : چگونه چالش Last Town Hall 15 را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق هستند تا چالش تاون هال 15 جدید در کلش اف کلنز را انجام دهند. بنابراین ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره شدن در این چالش ابداع کرده‌ایم.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

فصل جاری کلش اف کلنز در دسامبر 2023 با دومین چالش خود در این بازی همراه شده است. باید بگویم، این یک نام بسیار هوشمندانه است. زیرا تاون هال 16 جدید دسامبر امسال وارد بازار خواهد شد. و به محض راه اندازی، پر از حملات جدید تاون هال خواهد بود.

مقالات مرتبط »    آپدیت بعدی کلش اف کلنز چه زمانی است؟

معرفی چالش تاون هال 15 در کلش اف کلنز

همانطور که از نام آن پیداست، ما پایگاه تاون هال 15 را داریم و این یک پایگاه تمام عیار دارد. از این رو، این پایگاه ماهرانه خوبی برای شکست دادن است. توجه داشته باشید که این یکی از پایه‌هایی بود که در فینال قهرمانی جهان کلش آف کلنز 2023 که اخیراً به پایان رسید، نمایش داده شد.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP و 1x Builder Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش آخرین تاون هال 15 را شکست دهیم؟

از ترکیب نیروها، متوجه پتانسیل کوئین واک خواهید شد. بنابراین در این راهنما آن را دنبال خواهیم کرد. بنابراین، شما پایگاه و نیروها را در اختیار دارید و بدون اتلاف وقت، اجازه دهید از قسمت بالای پایگاه با Flame Flinger Seige Machine شروع کنیم. در حین استقرار آن، خارج از محدوده نزدیکترین برج آرچر باقی خواهد ماند. بنابراین نگرانی را در آن سمت برای مدتی متوقف کنید و به سمت مخالف حرکت کنید.

باز هم، شما تعداد زیادی ساختمان در خارج از مرزهای دیوار پایه دارید، و از این رو باید آنها را خارج کنید. برای همین، بربر کینگ به دنبال یخ گولم به یک والکری، بچه اژدها و یک الکترو تایتان مخزن کرد. سه نیرویی که نام بردم باید ساختمان های مختلف را هدف قرار دهند تا عملیات پاکسازی تسریع شود.

پس از اتمام کار،

به سمت راست پایه بروید. جایی که Seige جادوی خود را انجام می دهد. اکنون، می‌توانید با شروع یک کویین واک به زودی یا استقرار یک یا دو جادوگر برای پاکسازی دفاع هوایی، اگر مطمئن نیستید، به این موضوع نزدیک شوید. در هر صورت، کار خواهد کرد زیرا ملکه مطمئناً وارد محفظه خواهد شد.

همانطور که پادشاه حریف به ملکه شما نزدیک می شود، گراند وادن و یک Headhunter را پشت سر خود مستقر کنید. تا به راحتی تهدید را از بین ببرید. پس از بسته شدن او، یک طلسم خشم را به کار ببرید تا تهدید را دست نخورده نگه دارید. زمانی که تاون هال خراب شد، آیس گولم را به عنوان تانک و سپس باولرز، جادوگران باقی مانده و قهرمان سلطنتی مستقر کنید.

همانطور که هر دو به مرکز نزدیک می شوند، با توپخانه و برج جهنمی منفرد، یک Rage دیگر را مستقر کرده و توانایی Warden را فعال کنید.

مراحل بعدی مراحل ساده ای هستند! زیرا پس از ورود نیروها به داخل، باید از طلسم های خشم باقیمانده خود چندین بار استفاده کنید و Monolith را در جلو فریز کنید. از توانایی رویال قهرمان استفاده کنید و از خشم نهایی خود در آنجا استفاده کنید. این باید کافی باشد و در صورت لزوم از طلسم نامرئی استفاده کنید. سه ستاره تضمینی در چالش آخرین تاون هال 15 در کلش اف کلنز !

 

1/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت ایموت گوشی تاشو سامسونگ به صورت رایگان

نوشته بعدی

رویداد Mystery Shop در فری فایر لو رفت (دسامبر 2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه