چالش نگهبان گابلین کلش اف کلنز : آموزش نحوه سه ستاره زدن چالش

چالش نگهبان گابلین کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Goblin Warden را شکست دهیم؟

در این مقاله چالش نگهبان گابلین کلش اف کلنز را با تکنیک های مؤثر شکست می دهیم!

فصل جاری ژوئن 2023 کلش آف کلنز موضوع سبزهای بدنام را به بازی می آورد. دومین رویداد چالشی این فصل، چالش نگهبان گابلین ، ادامه‌ی چالش Goblin Queen است. که یک پایگاه جالب دیگر را برای تکمیل یک حمله 3 ستاره در کلش اف کلنز معرفی می‌کند. البته، بسیاری از گیمرها دوست دارند آن را تجزیه کنند که ما برای آن استراتژی هایی برای شکست مؤثر این پایگاه ابداع کرده ایم.

خرید جم کلش اف کلنز با تضمین بهترین قیمت از جمینجا، وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی.

معرفی چالش Goblin Warden ، جنون جن برای نگهبان!

در اینجا ما یک تاون هال 15 با ترکیب Scattershots + Monolith در دو طرف داریم، سه سه نفره Inferno Tower به همراه تاون هال و قلعه کلن به ترتیب در وسط و گوشه ها. دفاع در نگاه اول آنقدر قوی نیست. اما ترکیب حمله که کاملاً زمینی است، تنها قهرمان است.

مقالات مرتبط »     راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است، اما وقتی غارت را در نظر می گیریم، همه چیز برای بازیکنان خوب است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Power Potion به دست آورند.

چگونه چالش نگهبان گابلین کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

این پایگاه به خصوص با قرار گرفتن تاون هال 15 در مرکز بسیار دشوار است، بنابراین برنامه ریزی برای از بین بردن این هر دو برای به دست آوردن سه ستاره بسیار مهم است. فعال کردن تله ها نیز ضروری است، بنابراین تاکتیک توضیح داده شده در این مقاله را ادامه دهید.

مرحله اول، راه اندازی تله ها. شما در اینجا یک طلسم سمی دارید، بنابراین تحریک آنها بسیار ضروری است. بنابراین، دو گابلین یواشکی را در سمت پایین پایه، جایی که قلعه کلن قرار دارد، روی دو دهانه بیندازید. به این ترتیب تله ها فعال می شوند. در گوشه‌های چپ و راست، هر کدام یک گراز بیندازید، که برای راه‌اندازی تله‌ها و از بین بردن تسلا پنهان نیز مفید خواهد بود.

برای بازگشت به سمت قلعه کلن، از 4-5 گابلین یواشکی در یک دهانه استفاده کنید. آنها را پخش نکنید، فقط آنها را رها کنید. و هنگامی که وارد شدند، از طلسم نامرئی استفاده کنید تا فقط آنها را مخفی کنید نه Clan Castle را. همین مسیر را دنبال کنید تا تاون هال را بیرون بیاورید. قسمت اول حمله شما در اینجا انجام می شود.

به سمت بالای پایه، جایی که برج های اینفرنو قرار دارند، حرکت کنید. با Warden Walk شروع کنید و هر دو را هنگامی که مورد هدف Infernos قرار گرفتند، عصبانی کنید. اسکلت های ایجاد شده توسط تله ها را با Poison Spell زمانی که به Warden نزدیک می شوند، بردارید. پاکسازی سه ساختمان دفاعی کافی خواهد بود. پس از تکمیل، نوبت به Hog Riders می رسد.

این بسیار ضروری است، بنابراین آن را با دقت انجام دهید!

به جهتی که Warden در حال حرکت است نگاه کنید تا Hog Riders را برای دنبال کردن آن مستقر کنید. زمانی که همه در محدوده او قرار گرفتند توانایی او را فعال کنید و Headhunters را پشت سر آنها رها کنید. هنگامی که یک طرف پاک شد، از طلسم شفا در طرف دیگر برای Hogs استفاده کنید و جادوگران را برای پاک کردن پایه مستقر کنید.

یک پایه ساده و چند تاکتیک برای گرفتن یک سه ستاره کافی است. این همه برای راهنمای چالش Goblin Warden است. حملات خود را انجام دهید!

4.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

حالت نردبانی کلش رویال روی سرور آزمایشی چین، کارت ها را بن می کند

نوشته بعدی

بربرین ویژگی Card Evolution را در ژوئن امسال دریافت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه