آموزش کامل نحوه سه ستاره زدن چالش ملکه گابلین در کلش اف کلنز

چالش ملکه گابلین

کلش اف کلنز : چگونه چالش Goblin Queen را شکست دهیم؟

فصل ژوئن 2023 کلش آف کلنز از راه رسید که موضوع سبزهای بدنام را به بازی می آورد. اولین رویداد چالشی این فصل، چالش ملکه گابلین ، اکنون در بازی زنده است. با یک پایگاه جالب دیگر برای تکمیل یک حمله 3 ستاره در کلش اف کلنز. البته، بسیاری از گیمرها دوست دارند آن را تجزیه کنند که ما برای آن استراتژی هایی برای شکست موثر این پایگاه ابداع کرده ایم.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

معرفی چالش Goblin Queen در کلش اف کلنز

اگر می خواهید بفهمید که آیا پایه یک مهره سخت است، فقط ترکیب نیروهایی را که دارید ببینید. تاون هال 13 با دو شلیک پراکنده و توپخانه عقاب که آن را مورد توجه قرار داده است. با این حال، نیروهای ارائه شده واقعاً برای هر پایگاهی مؤثر هستند. اگر از استراتژی های خود به درستی استفاده کنید، به راحتی می توانند به شما کمک کنند تا چالش ملکه گابلین را سه ستاره کنید.

مقالات مرتبط »    راهنمای بیلدر هال 9 کلش اف کلنز : بهترین پایگاه ها و استراتژی ها

الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است، اما وقتی غارت را در نظر می گیریم، همه چیز برای بازیکنان خوب است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 جم و پنج حلقه دیواری به دست آورند.

چگونه چالش ملکه گابلین در کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

با وجود ترکیب نیروها، مهم است که از قهرمانان به طور کامل استفاده کنید. همچنین، تله‌های زیادی فعال می‌شوند، بنابراین استراتژی باید شامل خلاص شدن از شر تله‌ها با کمک مینیون‌ها و بالن‌ها باشد.

اگر پایه را به وضوح بررسی کنید، دستورالعمل هایی در خود پایه وجود دارد. حروف به کمک دیوار در چهار طرف پایه وجود دارد. آنها به صورت G، Q، H و K خوانده می شوند. همه اینها در ترکیب ارتش شما وجود دارد! بنابراین، با پیروی از این ترفند گستاخانه پیشنهاد شده، به این پایگاه حمله خواهیم کرد.

در سمت “G”، محفظه را بشکنید تا راه را برای Goblins خود باز کنید. برای همین، یک Super Wallbreaker را مستقر کنید و یک Goblin را رها کنید تا برج های طلسم راه اندازی شوند. در سه طرف دیگر پایگاه، سه مینیون یا سه بالون را مستقر کنید تا همه تله‌های هوایی را در کنار تله‌های گردباد فعال کنند. شما می توانید تله ها را با یک حمله ساختگی قبل از اقدام به کشتن بررسی کنید.

هنگامی که تله ها فعال شدند و برج های طلسم پایین آمدند، گابلین های یواشکی خود را در تالار شهر مستقر کنید که مدت زیادی طول نخواهد کشید تا نابود شوند. هنگامی که این کار انجام شد، ملکه از “Q” راه می‌رود و یک محفظه را می‌شکند تا راه را برای ملکه باز کند. نیروهای قلعه را می توان با طلسم سمی از اینجا خارج کرد.

اگر ملکه آسیب زیادی می بیند

خشمگین کنید تا بتوانید توانایی را دست نخورده نگه دارید. می‌توانید در صورت باز شدن کوئن روی دیوار شکن دیگری نگه دارید یا در مرحله بعد از آن استفاده کنید. در “K”، پادشاه بربر را مستقر کنید. به او اجازه دهید ساختمان های بیرونی را پاکسازی کند و اگر دیوار شکن دارید، از آن طرف استفاده کنید.

در «H»، هاگ رایدرها و نگهبان بزرگ و Seige خود را روی زمین، پشت سر آنها مستقر کنید. قهرمان سلطنتی را مستقر کنید. دسته Eagle Artillery + Scattershots را منجمد کنید تا هاگ های شما آسیب نبینند. و در عین حال آنها را در آن ناحیه درمان کنید. رویال قهرمان می تواند در کنار ملکه یا پشت هاگ ها مستقر شود، بسته به اینکه چگونه می خواهید.

بقیه مینیون ها را می توان در اطراف پایگاه مستقر کرد و از طلسم Freeze می توان برای مقابله با Single Inferno Tower، Scattershots و Heroes در وسط استفاده کرد. بر این اساس نیروهای خود را خشمگین کنید و بقیه برای حمله سه ستاره آسان توسط سربازان مراقبت خواهند شد. حمله مستقیم به پایگاه بدون برنامه ریزی آسان نیست، بنابراین پیروی از یک استراتژی متمایز مهم است.

این همه برای راهنمای چالش ملکه گابلین است. وقت آن است که سه ستاره خود را دریافت کنید!
4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین تنظیمات حساسیت MP و BR در کالاف دیوتی موبایل (2023)

نوشته بعدی

فهرست رویدادهای ژوئن 2023 کلش اف کلنز : چالش ها و پاداش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه