چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن چالش

چالش دستکش آسمانی در کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Glove From Above را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز در فصل جاری دسامبر 2023  هستند که پس از موضوع رویداد Clashmas ارائه شده است. بنابراین ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره کردن این چالش دستکش از آسمان ابداع کرده‌ایم.

مقالات مرتبط »    راهنمای تاون هال 16 در کلش اف کلنز : اولویت‌های ارتقاء، بهترین پایگاه‌ها و …

چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز

معرفی

ما رویداد کریسمس کوکی رامبل کلش آف کلنز را داریم که اولین تجهیزات حماسی را در تجهیزات قهرمانی Giant Gauntlet معرفی می کند. طراحی شده برای پادشاه بربر، و این چالش ویترین همان است.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP و 1x Hero Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش دستکش را شکست دهیم؟

اجازه دهید ابتدا با قرار دادن سه وال شکن در غرب و جنوب پایگاه به صورت استراتژیک شروع کنیم. بسته به جهت پادشاه پس از سرنگونی تک هدف دوزخ، ارتش خود را به سمت غرب یا جنوب تقویت کنید. با استفاده از ترکیبی از سه وال شکن، دو بربر خشمگین و یک شکارچی سر، با پادشاه مدافع کنار بیایید. همین تنظیمات را برای سمت راست پایه تکرار کنید.

در مرحله بعد،

Ice Golem و King را مستقر کنید و زمانی که Ice Golem برای از بین بردن نیروهای CC ظاهر می شود، توانایی پادشاه را فعال می کند. به Inferno تک هدف اجازه دهید برای مدت کوتاهی قفل شود. سپس آن را منجمد کنید. در صورت باقی ماندن سازه ها با دیوار شکن های اضافی تقویت کنید. سه رویال رایدر و دو گولم یخی را مستقر کنید و بر اساس جایی که پادشاه آسیب می بیند تنظیم کنید.

از طلسم Freeze به صورت استراتژیک در همان منطقه استفاده کنید. و با یک Head Hunter از نیروهای خود حمایت کنید. با Goblins و Raged Barbarians روی حمله تاون هال تمرکز کنید. همانطور که گولم های یخی به دوزخ چند هدفه نزدیک می شوند، بربرهای خشمگین باقیمانده را در بالای پایگاه مستقر کنید تا آنها را وادار به حرکت کنید. از طلسم پرش برای دسترسی به انبار طلا در پشت دوزخ تک هدف استفاده کنید.

یک طلسم اسکلت را در پشت دوزخ تک هدفه مستقر کنید تا حواس برج چند آرچر منحرف شود. پس از پایین آمدن ذخیره‌سازی طلا، شکارچی سر را به سمت پادشاه مدافع بفرستید. اگر در دسترس است، از طلسم فریز نهایی در برج چند آرچر استفاده کنید و این برای به دست آوردن سه ستاره شما در چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز کافی خواهد بود!

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت پابجی موبایل 3.0 فاش شد : نقشه جدید، سلاح ها و حالت های بازی

نوشته بعدی

نقشه راه 2024 کلش رویال برای سال آینده اعلام شد ؛ جزئیات را ببینید

1 دیدگاه در “چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن چالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه