چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش گرم کردن دوستانه

Clash of Clans : چگونه چالش Friendly Warmup را شکست دهیم؟

ما یک راهنمای جامع جمع آوری کرده ایم تا به بازیکنان کمک کنیم تا با موفقیت پایگاه های دشمن را در چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز  به راحتی فتح کنند. و اطمینان حاصل کنیم که با این پایگاه به یک حمله سه ستاره دست می یابند.

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را با مجموعه ای از رویدادهای ماهانه برای بازیکنان به ارمغان می آورد. چالش ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و هیجان بیشتری را به تجربه بازی اضافه می کنند. فصل کلش آف کلنز در جریان است و هفتمین چالش، Friendly Warmup، اکنون اینجاست تا مهارت های ما را محک بزند.

این چالش بخشی از چالش Haaland است.

  1. Payback Time
  2. Kicker Kick-off
  3. Golden Boot
  4. Ball Buster
  5. Thrower Throwdown
  6. Card-Happy

در این چالش، ما با یک پایگاه ساده ساده روبرو هستیم و همه ما ممکن است این پایگاه ها را در روزهای اولیه ساختـن پایگاه خود تجربه کنیم.

مقالات مرتبط »     رویداد Clash with Haaland کلش اف کلنز می 2024 : تمام آنچه باید بدانید

معرفی چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز

چالش Warmup Friendly بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است که به عنوان بخشی از فصل Erling Haaland طراحی شده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. برای تکمیل کوئست، باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید و از طریق سطوح مختلف پاداش پیش بروید. این چالش، هفتمین گام از سری چالش‌ها برای انجام تلاش را نشان می‌دهد.

در این چالش، با پایه تاون هال 9 به سراغ اصول اولیه می رویم که بسیار آسان است. با این حال، این بار جوایز کمی متفاوت است. زیرا طبق سطوحی است که با رسیدن به ستاره های خاص جمع آوری می کنید.

چگونه چالش گرم کردن دوستانه کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

این چالش گرم کردن دوستانه مانند گرم کردن حملات تاون هال 9 شما است. با استقرار Barbarian Kicker در پایین پایه، درست در سمت راست پرچم گوشه شروع کنید. این حرکت شما را تضمین می کند که دفاع هوایی را از بین ببرید، اما اگر Barbarian Kicker توسط دیوار پایین کشیـده شد، نگران نباشید، این همه بخشی از برنامه است.

در مرحله بعد، از طلسم کارت زرد روی هر دو توپ در سمت راست پایه استفاده کنید. در گوشه سمت راست بالا، پادشاه بربر را در سمت راست مستقر می‌کنید و یک ثانیه پس از استقرار، توانایی توپ Spiky او را فعال می‌کنید. این بسیار آسان خواهد بود. زیرا او از طریق X-Bows سر خورده و بیشترین آسیب را وارد می کند.

اکنون،

وقت آن رسیـده است که با چند طلسم همه چیز را تغییر دهیم. یک زلزله بین دو X-Bow اول بیندازید، سپس اژدهایان خود را در قسمت پایینی پایگاه مستقر کنید، با پشتیبانی از سه بالون و طلسم Rage برای تقویت نیروها. این حرکت همچنین تضمین می کند که نیروهای مدافع قبیله قلعه در جای خود باقی بمانند. بستـه به دفاع باقی مانده، بالن ها را ارسال کنید.

در سمت چپ پایگاه، در نزدیکی Archer Tower خشمگین شوید. و دو سرباز Giant Thrower را برای جهش و نابودی دفاع هوایی مستقر کنید. در صورت نیاز می توانید از طلسم Freeze خود استفاده کنید. سمت چپ بالای پایگاه، ملکه کماندار را در سمت راست توپ مستقر کنید. و فوراً توانایی او را برای نابودی دفاع هوایی و پاکسازی چند ساختمان دیگر فعال کنید.

در حالی که نیروهای دفاعی درگیر هستند، در نهایت، یک Barbarian Kicker را بفرستید تا از برج آرچر و کانن مراقبت کند. خب، این کار برای شما انجام می شود، زیرا نیروها بقیه پایگاه را به راحتی پاک می کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Clash with Haaland کلش اف کلنز می 2024 : تمام آنچه باید بدانید

نوشته بعدی

فصل 5 کالاف دیوتی موبایل (2024) Machine Pistol را اضافه خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه