چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

از نیزه موشک بترسید

Clash of Clans : چگونه چالش Fear the Rocket Spear را شکست دهیم ؟

برای کمک به بازیکنان در غلبه بر چالش از نیزه موشک بترسید به راحتی، ما یک راهنمای جامع ایجاد کرده ایم که استراتژی های مؤثر برای حمله سه ستاره در کلش اف کلنز را بیان می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

کلش آف کلنز فصل ژوئن 2024 «غرب وحشی» را با چند رویداد این بار معرفی کرد. اما خب، ما در چالش جدید یک سورپرایز ذخیره کرده بودیم.

مقالات مرتبط »     آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز : تاون هال 17، برنامه‌های آینده و موارد دیگر

معرفی چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز

همانطور که نام Fear the Rocket Spear Challenge “ترس” به نظر می رسد، شکست پایه بسیار آسان است. با این چالش، نگاهی به تجهیزات قهرمان جدید برای ملکه کماندار خواهید داشت. خوب، جدا از این، چیز جدیدی نیست.

با پرش به سمت هدیه، ساختار پاداش مطابق با چالش‌های قبلی باقی می‌ماند و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار می‌گیرد. همراه با منابع اضافی ارائه شـده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Resource Potion به دست آورند.

چگونه چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

به سمت چپ پایه خود بروید و با انداختن یک طلسم زلزله در وسط چهار برج اینفرنو و برج بمب برای آسیب رسانـدن به آنها شروع کنید. و سپس طلسم Overgrowth در سمت راست آن نقطه، بین X-Bow و دو برج اینفرنو خب، این قسمت اول انجام شـده است.

سپس، قهرمان سلطنتی را در سمت چپ برج بمب مستقر کنید و فوراً توانایی Seeking Shield او را برای آسیب رسانـدن به برج‌های دوزخ فعال کنید. دوباره، همانطور که سمت چپ در حال پاک شدن است، در وسط، از دیوار شکن در کنار Builder Hut برای ایجاد یک بازشو استفاده کنید. همانطور که قهرمان سلطنتی به سمت دوزخ تک هدف حرکت می کند، شما باید نیروهای خود را مستقر کنید.

دو گولم یخی، سپس پادشاه بربر، ملکه کماندار و الکترو تایتان. همانطور که نیروها برای دفاع بیرون می آیند، Poison Spell را قرار دهید. هنگامی که پادشاه بربر به دوزخ چند هدفه رسید، توانایی او را فعال کنید. از طلسم زلزله در پشت توپ کمانه روی دو X-Bows استفاده کنید. هنگامی که پادشاه به دفاع پرداخت، همه Hog Riders را در نزدیکی Bomb Tower مستقر کنید.

آن را توسط Grand Warden، Apprentice Warden، و Healing Spell در نزدیکی دوزخ چند هدفه دنبال کنید.

در اینجا،

توانایی Warden را برای زمانی که Hog Riders در وسط دو برج Inferno هستند ذخیره کنید تا از آنها در برابر بمب های غول پیکر محافظت کنید. برای نابودی قهرمانان دشمن، از پشت سر خود را به شکارچیان سر وارد کنید. از دیوار شکن و گوبلین های یواشکی در پشت پایه استفاده کنید.

هنگامی که توانایی Warden از بین رفت، دوزخ چند هدفی را منجمد کنید و در صورت لزوم از اسپل شفابخش دیگری استفاده کنید. در صورت نیاز توانایی ملکه را فعال کنید تا دفاع های باقی مانده را به پایان برسانید. در نهایت، Archers را برای تمیز کردن Builder Huts بفرستید و از Barbarian King برای نابودی سازه های باقی مانـده برای یک سه ستاره استفاده کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت ژوئن 2024 کلش اف کلنز : تاون هال 17، برنامه‌های آینده و موارد دیگر

نوشته بعدی

کلش رویال ژوئن 2024 : فهرست رویدادها، چالش ها، مسابقات و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه