چالش قهرمان دوران تاریک کلش اف کلنز : آموزش سه ستاره کردن چالش

چالش قهرمان دوران تاریک

Clash of Clans : چگونه چالش Dark Ages Champion را شکست دهیم؟

چالش قهرمان دوران تاریک کلش اف کلنز آخرین چالش فصل Dark Ages است. این چالش اکنون در بازی به صورت زنده است. با یک پایگاه جالب دیگر برای تکمیل یک حمله 3 ستاره در کلش اف کلنز. البته، بسیاری از گیمرها دوست دارند آن را تجزیه کنند که ما برای آن استراتژی هایی برای شکست موثر این پایگاه ابداع کرده ایم.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

معرفی چالش قهرمان دوران تاریکی در کلش اف کلنز

فقط با آزمایش چشم، می توانیم تأیید کنیم که این به آسانی چالش پادشاه قبلی نیست. تاون هال 15 با عکس های پراکنده در اطراف همیشه منتظر سقوط طعمه است. با این حال، نیروهای ارائه شده واقعا برای هر پایگاهی موثر هستند و اگر از استراتژی های خود به درستی استفاده کنید، به راحتی می توانند به شما کمک کنند تا این پایگاه را سه ستاره کنید.

مقالات مرتبط »   منظره های home village کلش اف کلنز : لیست کامل با جزئیات

الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است، اما وقتی غارت را در نظر می گیریم، همه چیز برای بازیکنان خوب است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، یک معجون سازنده و 25 جم به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش قهرمان دوران تاریک را شکست دهیم؟

هنگامی که برای اولین بار آن را می بینید، پایه بسیار دشوار است. و سپس متوجه می شوید که خیلی زیاد نیست. تهدید بدون شک چهار پراکندگی در اطراف پایگاه و تاون هال 15 فعال است. بنابراین برنامه ریزی برای از بین بردن این هر دو برای به دست آوردن سه ستاره شما بسیار مهم است.

ابتدا به ترکیب نیروها نگاه کنید. یک الگوی مشابه برای تمام نیروهای موجود در این استراتژی وجود دارد، هر کدام سه نفر از P.E.K.K.A، Witch، Bowlers، Super Bowlers، Hog Rider و Headhunter در دسترس هستند. بنابراین این به طور غیر مستقیم یک پیشنهاد عالی برای هدف قرار دادن دو گوشه و مرکز پایگاه است که به شما امکان می دهد نیروها را به طور مساوی تقسیم کنید.

بنابراین باید سمتی را انتخاب کنید که حمله نیروها از آنجا شروع می شود و در جهت مخالف، Flame Flinger Seige را که Super Dragon در داخل آن قرار دارد، مستقر کنید، که وظیفه تمیز کردن پایگاه را از یک طرف انجام می دهد. قبل از حمله، مطمئن شوید که Grand Warden شما روی زمین است، زیرا این یک استراتژی زمینی واضح است.

از طرف دیگر،

وسط پایه را با استفاده از طلسم های زلزله باز کنید. و Super Wallbreakers را در دو گوشه نزدیک به Scattershots مستقر کنید. به این ترتیب، شما سه روزنه برای ورود به آن خواهید داشت. با PEKKA ها در سه طرف و ویچ در پشت سر دنبال کنید. هنگامی که دو Scattershot از بین رفتند، هر دو نوع کاسه زنی را در پشت سر خود دنبال کنید.

Grand Warden و Royal Champion باید نیروها را دنبال کنند. وقتی وارد شدند، Hogs و Headhunter را برای بیرون آوردن تاون هال مستقر کنند. هنگامی که می خواهید دفاع را فعال کنید، از قابلیت Warden برای محافظت از نیروهای خود استفاده کنید. که تقریباً کار شما را انجام می دهد.

در صورت لزوم از توانایی قهرمان سلطنتی برای از بین بردن Scattershot و دفاع در اطراف استفاده کنید. در حالی که Super Dragon در صورت احضار در پاکسازی بقیه پایگاه مفید خواهد بود. اگرچه پایه آنقدرها هم که به نظر می رسد دشوار نیست، این چالش هوشمندانه است. و به طور کامل توانایی بازیکن را برای خواندن پایه قبل از حمله به پایگاه آزمایش می کند.

این همه برای راهنمای سه ستاره زدن چالش قهرمان دوران تاریک است. وقت آن است که سه ستاره خود را دریافت کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت می 2023 کلش رویال : فصل 47 “Books of Clash”

نوشته بعدی

فهرست کامل نیروهای کلن کپیتال در کلش اف کلنز و راهنمای استفاده از آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه