چالش رفیق بیا پیشم کلش اف کلنز : آموزش 3 ستاره کردن این بازی

رفیق بیا پیشم کلش

Clash of Clans چگونه می توان چالش Comet Me, Bro را شکست داد؟

چالش رفیق بیا پیشم کلش اف کلنز به عنوان دومین چالش فصل وارد شده است. و البته پس از مرور استراتژی ها، این راهنما را برای شکست دادن پایگاه به راحتی ارائه کرده ام.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

فصل مارس 2024 رویداد مورد انتظار Super Dragon Spotlight را در کلش اف کلنز به ارمغان می آورد و بازیکنان از جمله من مشتاقانه منتظر کسب و لذت بردن از جوایز هستند. برای اینکه این رویداد سرگرم‌کننده‌تر باشد، چالش جدیدی را نیز به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه برای این فصل داریم.

مقالات مرتبط »    کلش اف گلنز ویژگی‌ های جدید «Pinning» و «Reacting» را به چت کلن اضافه می‌ کند

معرفی چالش رفیق بیا پیشم کلش اف کلنز

چالش رفیق بیا پیشم کلش اف کلنز نمایشی از فصل جدید مارس به همراه رویداد جدید است. که عمدتاً تجهیزات قهرمان حماسی جدید ما برای گراند واردن، the Fireball است. پس از مدت ها، ما شاهد استفاده از تاون هال 13 در یک چالش هستیم. و باید بگویم، این چالش بسیار سرگرم کننده است تا زمانی که احساس تکان خوردن نداشته باشید، اما مطمئناً جای نگرانی نیست، حتی اگر مبتدی باشید.

با پرش به سمت هدیه، ساختار پاداش مطابق با چالش‌های قبلی باقی می‌ماند و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار می‌گیرد.
همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Resource Potion به دست آورند.

چگونه چالش رفیق بیا پیشم کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

موضوع رویداد پس از Super Dragon است و نام چالش یک ستاره دنباله دار را فریاد می زند. اما ما یک استراتژی حمله زمینی به نام GoWi داریم. ما فقط یک قهرمان در Grand Warden برای استفاده داریم. بنابراین قبل از شروع حمله، او را به حالت زمین تغییر دهید.

اکنون، می بینیم که چهار محفظه برای تکل (tackle) وجود دارد. جایی که باید یک گوشه را انتخاب کنیم، که در حمله من، از سمت راست بالا شروع می کنم. در اینجا، با قرار دادن یک Golem، همه سوپر آرچرها و هیلرها در سمت راست پایه شروع کنید. طلسم Recoil را در دسترس خود نگه دارید. پس از بیرون آمدن برج های بمب، از Recoil برای محافظت از نیروهای خود در برابر خمپاره استفاده کنید.

در اینجا،

لازم نیست گولم را به خاطر بیاورید. زیرا او آنجا خواهد بود تا دو خمپاره باقیمانده را از بین ببرد. با این فرآیند آسان، باید همین کار را در سمت چپ پایین، جایی که Monolith وجود دارد، تکرار کنید. همان استراتژی، گولم و نیروهای فراخوان. همان دسته را برگردانید تا برای بار سوم از آنها استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید از طلسم فریز در اینجا استفاده کنید.

در بالا، آخرین گولم خود و تمام نیروهای دیگر را نیز مستقر کنید و آنها را به داخل قیف کنید. هنگامی که نیروهای دشمن کلن کستل بیرون آمدند، از طلسم Poison استفاده کنید. حرکت Grand Warden را برای زمانی که خمپاره‌ها برای هموار کردن مسیری هموار برای سربازان از بین رفته اند، حفظ کنید. مهارت Fireball آخرین خوشه دفاعی را به طور کامل یک شلیک می کند، و تمام، یک سه ستاره!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تنظیمات تعادل سلاح سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 – باف ها و نرف ها

نوشته بعدی

تسلا اولوشن در کلش رویال : آمار، توانایی ها و نحوه باز کردن قفل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه