چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن چالش

چالش شیرینی زنجبیلی کلش

Clash of Clans : چگونه بر چالش Clashmas Gingerbread غلبه کنیم؟

ما استراتژی های مؤثری برای 3 ستاره شدن چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز طراحی کرده ایم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

فصل دسامبر 2023 کلش آف کلنز با اولین و احتمالاً تنها چالش در این بازی همراه شده است. بازیکنان کلش آف کلنز مشتاق هستند تا در این چالش جدید که پس از تم Clashmas ارائه شده است، بپذیرند.

مقالات مرتبط »   رویداد Hammer JAM کلش اف کلنز

معرفی چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز

به نمایش گذاشتن منظره شیرینی زنجفیلی جدید، پایگاه تاون هال 15 می آید که دفاع بارگذاری شده است. و به نظر می رسد یک پایگاه بسیار مشکل برای مقابله با آن باشد. کنترل خوشه‌های جهنمی تک هدف نیز آسان نیست. بنابراین ما باید از استراتژی‌های خود مطمئناً متفاوت باشیم.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Power Potion به دست آورند.

چگونه در کلش آف کلنز بر چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز غلبه کنیم؟

پس از مدت ها، ما یک ترکیب حمله هوایی در دست داریم که استراتژی LavaLoon به ما ارائه شده است. ما همه قهرمان‌ها را در پوسته‌های Clashmas آن‌ها در دسترس داریم. بنابراین ترکیب قوی‌تر می‌شود. بنابراین اول از همه، نگهبان را در حالت پخش قرار دهید، زیرا ما از او در پشت بالن ها برای فعال کردن این توانایی استفاده خواهیم کرد.

حال به دو پدافند هوایی در سمت چپ و راست پایگاه توجه کنید؟ جایی است که باید دو بولر را مستقر کنید. همین کار را در نزدیکی Elixir Storage هر دو انجام دهید، آنها به راحتی آنها را از بین می برند. فقط نگاهی به خوشه های برج دوزخ در دو طرف بیندازید و اکنون، ما به Super Dragons نیاز داریم تا آنها را از بین ببریم.

البته،

استقرار یک Super Dragon و اجازه دادن به او برای سقوط سه برج، پس از قفل شدن Infernos اتفاق نخواهد افتاد، بنابراین ما از طلسم های Lightening استفاده خواهیم کرد. سوپر اژدها در هر دو طرف و درست زمانی که برج‌ها می‌خواهند دامنه آسیب‌های شدیدی را ایجاد کنند، طلسم Lightening را برای تنظیم مجدد برج‌ها اجرا کنید.

بعد، دوباره به سمت پایین حرکت کنید. دو پدافند هوایی در سمت پایین، دو سوپر دیوار شکن را در هر طرف مستقر کنید تا پایگاه برای قهرمانان باز شود. در مرحله بعد، یک Lava Hound را در هر طرف و به دنبال آن یک بالون برای حذف X-Bows در گوشه ها مستقر کنید.

قهرمانان، بربرین کینگ و آرچر ملکه آن را دنبال کنید.

گدازه‌ها و لون‌ها را که با گراند وردن پشت سرشان باقی می‌مانند، مستقر کنید. هنگام ورود آنها را خشمگین کنید و پس از فریب دادن نیروهای قلعه Clan از این توانایی استفاده کنید. از طلسم زلزله در مرکز پایه، چپ و راست تاون هال برای آسیب رساندن به Monoliths استفاده کنید.

مراحل بالا را با یک طلسم نامرئی فقط برای محافظت از نیروها دنبال کنید و همانطور که قرار است به محدوده Monoliths برسند، حواس آنها را با Skeleton Spells منحرف کنید و از رویال قهرمان در سمت مقابل استفاده کنید. از توانایی های قهرمانان هر زمان که به آنها نیاز داشتید استفاده کنید و می توانید به سراغ یک 3 ستاره بروید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد هفته سایبری در پابجی موبایل همراه با تخفیف های ویژه

نوشته بعدی

Winner Pass فصل 55 پابجی موبایل لایت فاش شد : قیمت ها و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه