چالش شماره 4 سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 4 کلشیورسری

چالش شماره 4 سالگرد کلش

Clash of Clans : چگونه Clashiversary Challenge #4 را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق چالش شماره 4 سالگرد کلش اف کلنز هستند تا آن را انجام دهند! پس ما استراتژی های مؤثری برای 3 ستاره شدن در این چالش شماره 4 ابداع کرده ایم.

فصل جاری آگوست 2023 کلش آف کلنز، یازدهمین سالگرد بازی را جشن می گیرد. که برای آن با “Clash to the Future” آمده است. چهارمین و آخرین رویداد چالشی فصل اکنون زنده است. چالش شماره ۴ Clashiversary پوسته قهرمان آینده را به نمایش می گذارد. سخت‌ترین پایگاه در میان چهار ویژگی و بازیکنان دیگر باید ستاره سه‌گانه را برای دستیابی به یک حمله سه ستاره بی‌عیب و نقص داشته باشند.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

معرفی چالش شماره ۴ Clashiversary در کلش اف کلنز

این چالش نهایی Clash of Clans Clashiversary Challenge شماره 4 توسط HoLoWiWi یا Marinaul دارای یک پایه جالب است که بار دیگر با پایه تاون هال 15 همراه است. هسته پایگاه مملو از دوزخ‌ها و دفاع هوایی است، که باعث می‌شود انتظار برای پاکسازی سخت باشد. بنابراین، بازیکنان باید با مجموعه نیروهایی که برای این چالش به دست می‌آورند، استراتژی خوبی داشته باشند. و 3 ستاره آسان را برای دریافت پاداش نهایی به دست آورند.

مقالات مرتبط »    چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 3 کلشیورسری

یک بار دیگر الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP و 1x Heroes Potion به دست آورند.

چگونه چالش شماره 4 سالگرد کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

این چالش گواهی خوبی بر قدرت حمله شماست که بسیار مهم است، به خصوص زمان بندی جادوها و استراتژی حمله. ترکیب نیروها به اندازه کافی قوی است که می تواند کل پایگاه را از بین ببرد، اما در نهایت، اگر از قبل به خوبی برنامه ریزی کرده باشید، می توانید بدون دردسر این کار را انجام دهید.

اول از همه،

باید قبل از انجام این حمله، تله ها را کشف کنید و بعد از چند بار تلاش، حمله اصلی را انجام دهید. از آنجایی که ما قبلاً به این پایگاه حمله کرده و سه ستاره شده بودیم، محل قرارگیری تله ها را به شما می دهیم و سپس می توانید بدون مشکل حمله خود را ادامه دهید. برای شروع حمله، از دو گابلین برای راه اندازی تله های گردباد در دهانه سمت چپ بالای پایگاه استفاده کنید و تسلا را فریب دهید.

برای از بین بردن تاون هال،

از دو سوپر مینیون و ترکیب خشم و طلسم استفاده می کنیم. که به اندازه کافی کافی است. قسمت بعدی و مهم ترین قسمت حمله، از بین بردن برج های اینفرنو است. برای این کار باید ترکیبی از سه طلسم Clone، Rage و Invisibility داشته باشیم. با استفاده از سوپر مینیون باقیمانده و یک بالون، این کار را در مرکز پایه انجام می دهیم.

ممکن است فضای باز را در مرکز مشاهده کنید که با یک تزئین فلش مشخص شده است. این به عنوان سرنخی برای اینکه جادوهای خشم و شبیه سازی را در کجا قرار دهید عمل می کند. برای فعال کردن هر تله، یک بالون تنها بفرستید تا آنها را به طور موثر بیرون بکشید. این مرحله برای کارکرد استراتژی شما بسیار مهم است.

ابتدا طلسم های Clone، Rage و Invisibility را به ترتیب ذکر شده اجرا کنید. و به سرعت با Minion، Balloon و Invisibility اسپل ها را دنبال کنید. از آنجایی که اثر طلسم هر چهار ثانیه از بین می رود، آن را تا زمانی که همه جهنم ها از بین بروند، به کار خود ادامه دهید. اگر استفاده از بالون یا نیروی دیگری را پیدا کردید، می توانید از آن استفاده کنید.

مرحله بعدی

این است که توجه خود را به جایی که برای اولین بار شروع کرده اید، در بالای پایه قرار دهید. شما یک Golem، سه جادوگر، Headhunter، Electro Titan و یک Apprentice Warden را در دو طرف به همراه Golem به عنوان یک تانک برای جذب ضربه ها مستقر خواهید کرد. در اینجا لازم نیست نگران تله ها باشید زیرا نیروها به اندازه کافی سنگین هستند که می توانند بخشی از پایگاه را پاک کنند.

سختی نهایی در پاکسازی Monoliths نهفته است که به لطف طلسم های Sige و Skeleton آسان است. حواس قسمت پایینی پایه را با استفاده از Skeleton Spells منحرف کنید. در حالی که شما دستگاه Seige را برای بیرون آوردن PEKKA به کار می گیرید و قهرمان سلطنتی خود را نیز مستقر می کنید. این تنها کاری است که باید انجام دهید. و زمانی که آن را کامل کردید، حتی می توانید از بازی خارج شوید. زیرا با یک حمله تضمینی سه ستاره به پایان می رسید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

چالش Raging Giant کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

نوشته بعدی

بهترین شبیه ساز برای پابجی موبایل 2023 (بخصوص برای pc های قدیمی)

4 دیدگاه در “چالش شماره 4 سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 4 کلشیورسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه