چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 3 کلشیورسری

چالش شماره ۳ سالگرد کلش

Clash of Clans : چگونه Clashiversary Challenge #3 را شکست دهیم؟

در این مقاله ما تکنیک های قدرتمندی را برای بازیکنان ابداع کرده ایم تا در چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز، یک 3 ستاره واضح به دست آورند.

ادامه فصل آگوست 2023 کلش آف کلنز یازدهمین سالگرد بازی را جشن می گیرد. که برای آن با «clash to the future» آمده اند. سومین فرصت چالشی فصل اکنون زنده است، پروژه Clashiversary شماره 3 است که پوسته ملکه آینده را به نمایش می‌گذارد. و هر قالب پایه جالب دیگری را پیشنهاد می‌کند. که گیمرها برای به دست آوردن یک حمله سه ستاره بی‌عیب باید فتح کنند.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا ، طراحی و راه اندازی شده است.

معرفی چالش شماره 3 Clashiversary در کلش اف کلنز

چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز توسط Yuta14 دارای یک پایگاه جالب است. که شامل تاون هال 15، سیستم دفاعی سخت و غیره است! پایگاه چالش خود زیبایی است. و تکمیل آن واقعاً یک وظیفه برای بازیکنان است. بنابراین، بازیکنان باید با مجموعه نیروهایی که برای چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز به دست می‌آورند، استراتژی خوبی داشته باشند. و 3 ستاره آسان را برای دریافت پاداش نهایی به دست آورند.

مقالات مرتبط »     چالش سالگرد شماره 2 کلش اف کلنز : چالش شماره 2 کلشیورسری

برای این چالش 3، مجموعه جوایزی که بازیکنان با کسب 3 ستاره شاهد خواهند بود. 25 جم، 400 EXP، و 1x Power Potion است.

چگونه چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

برای شروع چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز، بازیکنان باید ابتدا ملکه را به سمت تاون هال شارژ کنند. بنابراین اگر بازیکنان به شارژ کویین عادت ندارند ممکن است چند بار تلاش کنند. بنابراین، اجازه دهید سفر را با رها کردن یک گوبلین یواشکی در هر گوشه از پایه شروع کنیم. اما در یک راستا به طوری که مستقیماً به سمت انباری در پایین حرکت کند. پس از این، یک غول را انتخاب کنید. و آن را در پایین سمت راست قرار دهید تا دفاع را جذب کنید. سپس Valkyrie را بین دو انبار طلای پایینی ببرید و سم خود را انتخاب کنید.

از آنجایی که همه چیز در والکری روی سم می گذرد، هنگامی که هاگ رایدرز به آنجا می رسد، این به سم کمک می کند تا گولم های یخی را نیز از بین ببرد. پس از این حرکت، ملکه را در سمت راست تسلا در گوشه پایین سمت چپ و سپس 5 شفا دهنده و شاگرد سرپرست بازیکن مستقر کنید. این بدان معنی است که برج خشم باید تا زمانی که بازیکنان به آنجا برسند منقضی شود. هنگامی که این مته اکسیر تیره پایین می‌رود یا ذخیره می‌شود، ملکه جلو می‌رود و در اینجا طلسم خشم را درست بالای سر او قرار می‌دهد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نقشه Purgatory فری فایر از 19 مرداد به بازی برگشته است

نوشته بعدی

وارزون موبایل : پیش بینی تاریخ انتشار، اخبار، نیازمندی ها و نقشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه