چالش سالگرد شماره 2 کلش اف کلنز : چالش شماره 2 کلشیورسری

چالش سالگرد شماره 2 کلش

Clash of Clans : چگونه Clashiversary Challenge #2 را شکست دهیم؟

از آنجایی که بازیکنان کلش آف کلنز مشتاق چالش سالگرد شماره 2 کلش اف کلنز هستند، ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره شدن در این چالش شماره 2 کلشیورسری ابداع کرده‌ایم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

فصل جاری آگوست 2023 کلش آف کلنز، یازدهمین سالگرد بازی را جشن می گیرد. که برای آن با “Clash to the Future” آمده است. دومین رویداد چالشی فصل اکنون زنده است. چالش شماره 2 Clashiversary پوسته پادشاه آینده را به نمایش می‌گذارد. و یک طرح پایه جالب دیگر را به نمایش می‌گذارد که بازیکنان باید برای رسیدن به یک حمله سه ستاره بی‌عیب و نقص آن را فتح کنند.

مقالات مرتبط »    چگونه Clashiversary Challenge #1 را شکست دهیم؟

معرفی چالش شماره ۲ Clashiversary در کلش اف کلنز

باز هم، ما یک پایگاه تاون هال 15 داریم که توسط یوتیوبر محبوب کلش آف کلنز Zolokotroko طراحی شده است. در حالی که اولین نگاهی به آن می‌کردم، به طرز خوشایندی شگفت‌زده شدم و واکنشی نسبت به آن داشتم؟ این یک پیچ و خم است اما در این مورد، شما نقشه را در اختیار دارید. اما آیا می دانیم داستان پشت این همه تله و دفاع پنهان چیست؟ قبل از باز کردن پایه باید بفهمیم.

یک بار دیگر الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Resource Potion به دست آورند.

چالش سالگرد شماره 2 کلش اف کلنز : چگونه چالش شماره 2 کلشیورسری را شکست دهیم؟

ترکیب نیروها منحصر به فرد است و همچنین به اندازه کافی قدرتمند است که به راحتی سه ستاره می شود. بنابراین نگران نباشید اگر استراتژی در وسط اشتباه پیش رفت. شما حمله را با نیروهای هوایی در اینجا با چند طلسم اسکلت برای کمک به همه چیز شروع می کنید. مونولیت ها بدترین نوع دفاع هستند اگر شما حمله کننده باشید، بنابراین باید قبل از برخورد به تسلاهای مخفی که در کنار تله های اسکلت ظاهر می شوند، آنها را از بین ببرید.

شما حمله را از سمت راست پایه شروع می کنید،

جایی که دو Monolith قرار داده شده است. ما باید آنها را با کمک بالون ها پایین بیاوریم، که برای آنها 4 تا 5 بالون را در آنجا مستقر می کنیم، نه هیچ اضافی. اجازه دهید راه خود را به سمت پایگاهی که در آنجا با چند تسلا مخفی روبرو می شوند پیدا کنند و قبل از اینکه به Monoliths برسند، روی هر یک از آنها دو طلسم اسکلت بیندازید.

در حالی که مونولیت ها پرت می شوند، بالن ها به شما کمک می کنند تا آنها را پاک کنید. به غیر از نزدیکترین مورد به تاون هال، هر کدام سه لون را برای بقیه مونولیت ها رها کنید. در راه، آنها تسلا را نیز پاک می کنند، اما تله ها فعال می شوند. سپس می توانید مینیون های خود را پنج نفر در قلعه و طرف مقابل پایه رها کنید.

مرحله بعدی پاکسازی قهرمانان و محراب های آنهاست.

برای این کار، Apprentice Wardens را در سراسر پایگاه رها کنید تا بتوانند نزدیک‌ترین مکان را پاک کنند، و با هدف قرار دادن تاون هال، پادشاه را رها کنید. طلسم اسکلت باقیمانده خود را در حالی که حواسشان پرت می شود را روی مونولیت باقی مانده رها کنید تا پادشاه و سرپرست بتوانند آن را پاک کنند.

ببینید کجای جادوی Poison مورد نیاز است و سپس آن را اجرا کنید تا سرعت حمله را به تعویق نیندازید. Headhunters را به عنوان پشتیبان پشت پادشاه رها کنید و سپس به پایگاه نگاه کنید تا یک حمله سه ستاره آسان را مشاهده کنید. پایگاه روی حیله و تزویر نباید مطمئناً شما را فریب دهد که باور کنید این پایگاه دشواری برای حمله است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای دستگاه های اندروید و iOS

نوشته بعدی

آموزش دانلود و نصب پابجی موبایل روی کامپیوتر – راهنمای گام به گام

1 دیدگاه در “چالش سالگرد شماره 2 کلش اف کلنز : چالش شماره 2 کلشیورسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه