چالش سالگرد کلش اف کلنز : کسب 3 ستاره در چالش شماره 1 کلشیورسری

چالش سالگرد کلش

Clash of Clans: چگونه Clashiversary Challenge #1 را شکست دهیم؟

بازیکنان کلش آف کلنز مشتاق هستند تا چالش شماره 1 کلشیورسری را انجام دهند. پس ما استراتژی های مؤثری برای 3 ستاره شدن در چالش سالگرد کلش اف کلنز ابداع کرده ایم.

فصل جاری آگوست 2023 کلش آف کلنز، یازدهمین سالگرد بازی را جشن می گیرد. که برای آن با “Clash to the Future” آمده است. اولین رویداد چالشی فصل اکنون زنده است. چالش شماره 1 Clashiversary پوسته Future Warden را به نمایش می‌گذارد. و یک طرح پایه جالب دیگر را به نمایش می‌گذارد. که بازیکنان باید برای رسیدن به یک حمله سه ستاره بی‌عیب و نقص آن را فتح کنند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

معرفی چالش شماره 1 کلشیورسری در کلش اف کلنز

در اینجا یک پایه تاون هال 15 داریم که توسط سازنده محتوای محبوب جودو اسلات طراحی شده است. اگر بخواهیم منصف باشیم، این یک پایگاه دشوار است. با تک هدف Inferno و کلاستر X-bow که باعث می‌شود این پایگاه مبهم به نظر برسد. محل قرارگیری Monolith و Clan Castle نیز شکستن آن را سخت می کند. زیرا در دوردست قرار می گیرند و اگر کارت های خود را درست بازی نکنید ممکن است وقت شما را بخورند.

مقالات مرتبط »    رویدادهای آگوست ۲۰۲۳ کلش اف کلنز : برنامه هفتگی، چالش ها و جوایز

الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP و 1x معجون تحقیقاتی به دست آورند.

چگونه چالش سالگرد کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

پایگاه باید به درستی قبل از حمله با ترکیب نیروهای شما خوب تجزیه و تحلیل شود تا به شما اعتماد لازم را بدهد. در خود پایه، اعداد مشخص شده در طرح های دیوار را دارید. بنابراین ما نیز به همین ترتیب عمل می کنیم. نگران نباشید زیرا ما سعی خواهیم کرد در این راهنما همه چیز را ساده نگه داریم تا بازیکنان بتوانند به راحتی پایه چالش سالگرد کلش اف کلنز را سه ستاره کنند.

با شروع کار،

نگهبان بزرگ خود را آماده نگه دارید. به این ترتیب می توانیم Warden Walk را پیگیری کنیم. در سمت راست بالا، Warden را مستقر کرده و با چهار شفا دهنده دنبال کنید. این به این دلیل است که ما از طلسم فراخوان در Warden، Unicorn و Healers استفاده خواهیم کرد، و اگر در ابتدا پنج هیلر را مستقر کنیم، این طلسم کار نخواهد کرد.

می‌توانید آن را رها کنید تا سمت راست پایه را از بین ببرد، و پس از پاک کردن، از طلسم فراخوان برای شروع حمله از سمت پایین استفاده کنید تا سه دسته X-Bow را خارج کنید. پس از استقرار، از Rage در Warden استفاده کنید، و سپس یک درمانگر دیگر را مستقر کنید زیرا دیگر نیازی به نگرانی در مورد طلسم فراخوانی نیست. یک لون را نیز مستقر کنید تا مین را در نزدیکی کلبه ها راه اندازی کند.

در مرحله بعد،

باید مرکز پایه را بیرون بیاورید، که Battle Blimp برای آن مفید است. از وسط هر دو طرف تخریب شده مستقر شوید، به طوری که مستقیماً وارد وسط شود. پس از پایین آمدن، از طلسم های نامرئی در سوپر آرچرها استفاده کنید تا بتوانند به راحتی از بخش میانی خارج شوند در حالی که فواصل زمانی هر کدام چهار ثانیه برای هر طلسم مستقر شده است.

در سمت پایین، تا آن زمان، Warden به راحتی به Clan Castle رسیده بود، جایی که شما باید طلسم Poison را اجرا کنید. نیازی به زحمت زیادی ندارد و سپس به سراغ Infernos بروید. غول و همچنین طلسم اسکلت را به کار ببندید تا هدف های منفرد را منحرف کنید تا سرپرست بتواند جهنم ها را از بین ببرد.

اگر قفل شد،

از طلسم Freeze روی آن استفاده کنید. در غیر این صورت آن را در آخرین دفاع‌های Wizard Tower و Monolith ذخیره کنید. جایی که می‌توانید Earthquake و Freeze را برای سه ستاره آسان پیاده‌سازی کنید. اما ممکن است یک محدودیت زمانی به شما آسیب برساند، پس مراقب آن باشید. اگر این راهنما و مراحل را دنبال کنید، مطمئن باشید که شما با یک سه نفر دور می شوید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش سوپر جادوگر کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه‌ ها

نوشته بعدی

بهترین لود اوت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل فصل 4 (2024)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه