چالش Clash x Chess کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

چالش Clash x Chess کلش

Clash of Clans : چگونه چالش شطرنج کلش ایکس را شکست دهیم؟

بیایید نگاهی دقیق‌تر به این بیندازیم که چگونه می‌توانید بر چالش Clash x Chess کلش اف کلنز برای کسب طلا و اکسیر غلبه کنید.

کلش آف کلنز یک رویداد هیجان انگیز به نام چالش شطرنج کلش ایکس را به عنوان بخشی از همکاری Supercell Chess Clash با chess.com معرفی کرده است. این فرصت فوق العاده ای را برای بازیکنان به ارمغان می آورد تا از ترکیبی از کلش آف کلنز و شطرنج لذت ببرند و در عین حال مقداری طلا و اکسیر به دست آورند و بانک های خود را پر کنند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

معرفی چالش Clash x Chess کلش اف کلنزز

در این رویداد ویژه، بازیکنان کلش آف کلنز می‌توانند در چالش‌های مربوط به شطرنج شرکت کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد مهارت‌های استراتژیک خود را نه تنها در نبردهای بازی معمولی، بلکه در چالش‌های الهام‌گرفته از شطرنج نیز آزمایش کنند. این مانند ترکیب هیجان کلش آف کلنز با استراتژی شطرنج است. سه چالش برای پاک کردن وجود دارد و با انجام آنها بازیکنان می توانند جوایزی کسب کنند.

مقلات مرتبط »     بیلدر هال 7 کلش اف کلنز : راهنمای اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

این کمپین اکنون زنده است و تا 28 سپتامبر 2023 ادامه خواهد داشت. برای شرکت در چالش، کافی است پیوند داده شده در اینجا را دنبال کنید و سپس برای شروع بازی Chess Challenge بروید. ما به بازیکنان پیشنهاد می کنیم این چالش را در دستگاه های تلفن همراه خود انجام دهند تا بتوانند به راحتی جوایز برنامه موبایل کلش آف کلنز را دریافت کنند.

توجه داشته باشید:
گاهی اوقات، این چالش ها برای هر بازیکنی یکسان نخواهد بود. گزینه ای برای بازیکنان ارائه می شود تا چالش ها را تغییر دهند و از این رو راه حلی که ما ارائه کرده ایم ممکن است برای آن کارساز نباشد.

چگونه چالش شطرنج کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

چالش 1: مات در یک حرکت

جوایز: 250 هزار طلا و اکسیر

چالش اولیه رسیدن به مات در یک حرکت است. در این سناریو، ملکه شما در مربع D1 قرار می گیرد و مشاهده کرده اید که پادشاه حریف شما در مربع E8 قرار دارد. برای تکمیل چالش، باید ملکه خود را به مربع H5 منتقل کنید. این حرکت استراتژیک منجر به یک مات می شود، زیرا پادشاه حریف هیچ حرکت قانونی برای فرار یا دفاع از خود ندارد.

چالش 2: ملکه را دستگیر کنید

جوایز: 500 هزار طلا و اکسیر

چالش بعدی گرفتن ملکه در دو حرکت است. می توانید ملکه حریف را در اولین حرکت دستگیر کنید. اما این به تنهایی الزامات چالش را برآورده نمی کند. اولین قدم این است که Rook خود را از D3 به مربع نهایی در بالای تخته منتقل کنید.

این روک می تواند توسط روک دیگر حریف دستگیر شود. پس از اینکه Rook شما به مربع بالایی رسید، ملکه خود را از C2 به C4 منتقل کنید. این حرکت چالش را کامل می کند، زیرا ملکه حریف را بیرون می آورد.

چالش 3: بازی را در دو حرکت برنده شوید

جوایز: 1 میلیون طلا و اکسیر

چالش نهایی این است که بازی را تنها با دو حرکت برنده شوید. برای انجام این کار، با انتقال نایت خود از C3 به D5 شروع کنید. این حرکت شامل قربانی کردن شوالیه، قرار دادن آن به صورت تهاجمی است. بعد از اینکه Knight به D5 رفت، Rook خود را به ردیف سوم منتقل کنید. این حرکت پادشاه حریف شما را در مات قرار می دهد. زیرا هیچ حرکت قانونی در دسترس برای پادشاه برای فرار از تهدید وجود ندارد.

 

2.3/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین تفنگ LMG کالاف دیوتی موبایل – اسلحه های سبک تهاجمی

نوشته بعدی

سرور تست فصل 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 : لینک دانلود APK و OBB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه