چالش رئیس شمال کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش رئیس شمال کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Chief of the North را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق هستند تا چالش رئیس شمال کلش اف کلنز که پس از سال نو و تم یخ ارائه می‌شود، انجام دهند. پس ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره شدن این چالش Chief of the North ابداع کرده‌ایم.

مقالات مرتبط »    Hero Equipment جدید در کلش اف کلنز با موارد کمیاب تر اضافه می شود

معرفی چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

چالش رئیس شمال کلش اف کلنز ویترینی از فصل جدید با پوسته‌های جدید با حضور Heroes Barbarian King و آرچر کوئین است. تاون هال 16 که به تازگی اضافه شده است، با به‌روزرسانی دسامبر 2023، ظاهری شبیه به یک پایگاه ساده و در عین حال دشوار دارد.

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Resource Potion به دست آورند.

چگونه می توان چالش رئیس شمال کلش اف کلنز را شکست داد؟

ما با ارسال Sneaky Goblins به هر کلکسیونر در نیمه جنوبی پایگاه شروع خواهیم کرد. در مجموع 8 تا از این گابلین ها وجود دارد. بنابراین 8 تا از آن گابلین ها به یک نفر می رسند. کانن ریکوشه زمانی شلیک می‌کند که گابلین‌ها دیگر sneaky نیستند. در نتیجه از تمام دیوار شکن‌ها برای شکستن دیوار استفاده کنید. ملکه کماندار را در سمت راست پایگاه قرار دهید. طلسم نامرئی را رها کنید و هنگام حمله به کانن، او را نامرئی کنید.

برای محافظت از توانایی و سلامت او، این فرآیند را برای دفاع بعدی با توپ کمانه تکرار کنید. یک طلسم دیگر را برای توپ بعدی تکرار کنید و هنگامی که او به تاون هال نزدیک شد، به سرعت توانایی خود را اعمال کنید و یک طلسم نامرئی دیگر را رها کنید، از توانایی و نامرئی ملکه برای حذف تاون هال و محافظت از آرچرها نیز استفاده کنید.

همچنین ،

شما به خود اجازه می دهید که قهرمانان مدافع و همچنین نیروها را خنثی کنید. به سمت بالای پایه، دو بالون ارسال کنید تا توپ های ریکوشت را از بین ببرید، و یک طلسم نامرئی را ذخیره کنید تا با انداختن نامرئی بر روی توپ معمولی، از تمرکز بالون ها بر روی ریکوشت اطمینان حاصل کنید. هنگامی که توپ های کمانه دار بیرون آمدند، از نیروهای باقی مانده به صورت استراتژیک استفاده کنید.

از دو گابلین sneaky باقی مانده برای شکل دادن به مسیری برای جادوگران و والکری استفاده کنید. که برای اداره نیروهای مدافع CC بسیار مهم است. پادشاه را برای کمک و هدایت نیروهای خود در پایگاه مستقر کنید. هنگامی که آنها به سمت راست رسیدند، وقت آن است که نیروهای باقیمانده خود را مستقر کنید. از Root Riders، Battle Blimp و Rage در نزدیکی Archer Tower استفاده کنید تا بیشترین تاثیر را داشته باشید.

سلامت Root Riders را زیر نظر داشته باشید و از توانایی پادشاه در هر کجا که نیاز است استفاده کنید. به ویژه نزدیک شدن به محفظه هایی با بمب های غول پیکر. زمانی که نیروهای شما به آخرین محفظه نزدیک می شوند، توانایی پادشاه را با دقت بررسی کنید. و با حذف دفاع های باقی مانده، سه ستاره مورد علاقه را حفظ کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

حجم کالاف دیوتی موبایل 2024 با منابع آن چند گیگابایت است؟

نوشته بعدی

ادونس سرور ژانویه 2024 فری فایر : جزئیات ثبت نام و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه