چالش کلش گامبی وزیر شطرنج : نحوه سه ستاره کردن چالش ملکه شطرنج کلش

چالش ملکه شطرنج کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Gambit ملکه شطرنج را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق هستند تا چالش ملکه شطرنج کلش اف کلنز را انجام دهند. پس ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره شدن این بازی Queen’s Gambit ابداع کرده‌ایم.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

آغاز فصل جدید همیشه زمان لذت بخشی است. زیرا چالشی هیجان انگیز برای مقابله با آن پیش روی ما قرار می دهد. فصل جاری سپتامبر 2023 کلش آف کلنز حول محور Supercell و chess.com می چرخد. که یک شراکت به نام همکاری Chess Clash امضا می کنند. اولین رویداد چالشی فصل اکنون به صورت زنده برگزار می شود. بازی Chess Queen’s Gambit پوست ملکه شطرنج را به نمایش می گذارد.

مقالات مرتبط »    رویدادهای سپتامبر 2023 کلش اف کلنز : چالش ها و جوایز هفتگی

معرفی چالش ملکه شطرنج کلش اف کلنز

وقتی چالش‌های قبلی در کلش آف کلنز را که به شدت به برنامه‌ریزی و اجرای استراتژیک متکی بود، مقایسه می‌کنیم، این چالش خاص چندان پیچیده به نظر نمی‌رسد. موفقیت در این چالش تا حد زیادی به اجرای موثر اقدامات مستقیم بستگی دارد. با تعداد محدودی نیرو در اختیار شما، بازیکنان باید حرکات خود را با دقت زمان‌بندی کنند و از مجموعه نیروهای ارائه شده نهایت استفاده را ببرند تا یک سه ستاره بی‌دردسر را تضمین کنند.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Research Potion به دست آورند.

چگونه چالش گامبی ملکه شطرنج کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

شما به نیروهای خود برای پایگاه نگاه می کنید و می گویید “با این چه کار کنم؟” اگر این فکر را دارید دوباره به پایگاه یک چک بدهید. شکست دادن آن ساده است. و به غیر از Giga Tesla و X-Bows هیچ تهدیدی ندارد. مطمئناً یک پایه آسان برای شکستن است.

شما این آزادی را دارید که حمله خود را از هر طرفی به جز جناح راست آغاز کنید. به جرات می توان گفت که تلاش برای حمله از سمت راست انتخاب عاقلانه ای نخواهد بود. زیرا برنامه ریزی استراتژیک زیادی از آن جهت وجود ندارد و آن را به یک استراتژی نامطلوب تبدیل می کند. پیشنهاد ما این است که یا از فضای خالی پایین شروع کنید یا از سمت تاون هال.

رویکرد ترجیحی ما پیروی از استراتژی دوم است.

مرحله اولیه شامل پاکسازی از گوشه و تمرکز بر پایین کشیدن برج آرچر است. برای انجام این کار، باید با استقرار ملکه خود، همراه با چهار شفادهنده که پشت سر او قرار گرفته اند، یک Queen Walk را شروع کنید. شاید تعجب کنید که چرا ما از چهار درمانگر استفاده می کنیم. خب، Recall Spell می تواند بسیار مشکل باشد. زیرا هیچ شفا دهنده اضافی را که شما به کار می برید به یاد نمی آورد. بنابراین، بهتر است به این طرح پایبند باشید. و مطمئن شوید که ملکه شما به خوبی حمایت می شود.

اهداف اصلی ملکه سرنگون کردن آرچر کوئین حریف و تاون هال خواهد بود. و می توانید مطمئن باشید که او این وظیفه را با موفقیت انجام خواهد داد. با این حال، اگر حتی کوچکترین شکی در مورد توانایی ملکه برای انجام این کار دارید، نگران نباشید، او این کار را نخواهد کرد. اکنون که کوئین کار اول را به پایان رساند، زمان استفاده از یکی از پنج طلسم فراخوانی است که دارید. اما صبر کنید، باید چیز مهمی را توضیح دهم.

در طول این فرآیند نظارت دقیق بر نوار سلامت ملکه بسیار مهم است. طلسم یادآوری جالب است، اما بهتر است منتظر بمانید تا او به طور کامل سلامت خود را به حداکثر برساند و سپس با او تماس بگیرید. این مزیت داشتن شفادهنده ها و البته دیوارهای زیاد است. هنگامی که سلامت او به طور کامل بازیابی شد، بهترین زمان برای استفاده از یکی از جادوهای یادآوری برای او است.

رویکرد بعدی

این است که در جهت “L معکوس” حرکت کنید و از سمت پایین پایه شروع کنید. در اینجا می توانید ملکه را در فضای خالی مستقر کنید و سپس دفاع ها را پاک کنید. مرحله فراخوان را تکرار کنید و به وسط بروید. نیروهای Castle به بیرون اغوا می شوند، جایی که می توانید طلسم Poison را مستقر کرده و آن را پاک کنید. همین کار را با طلسم های فراخوان تکرار کنید.

یک انتها برای استفاده کنار گذاشته می شود. جایی که شما از Ice Golem به عنوان مخزن و سپس Super Archers استفاده خواهید کرد. برای به دست آوردن یک سه ستاره برای شما کافی است، پس سر بزنید و پایه را بشکنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویدادهای سپتامبر 2023 کلش اف کلنز : چالش ها و جوایز هفتگی

نوشته بعدی

سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Error 404 به روز رسانی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه