چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

چالش شاه شطرنج کلش

Clash of Clans : چگونه چالش شاه کیش و مات را شکست دهیم؟

از آنجایی که بازیکنان مشتاق چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز هستند، ما استراتژی‌های مؤثری برای 3 ستاره شدن این چالش ابداع کرده‌ایم.

فصل جاری در سپتامبر 2023 کلش آف کلنز، حول محور Supercell و chess.com می چرخد. و با امضای یک شراکت همکاری Chess Clash دومین رویداد چالش فصل را معرفی کرده است. که اکنون به صورت زنده و با حضور Chess King Skin برگزار می شود. و چالشی که به نام Checkmate King نامیده می شود.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

معرفی چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز

این چالش زمانی که چالش قبلی را در نظر می گیرید بسیار دشوار است، با توجه به اینکه چگونه تمام ساختمان های دفاعی خطرناک جدا از برج اینفرنو که در تاون هال دارید، دارید. شکست دادن این پایگاه با ترکیب نیروهای ارائه شده آسان است، اما ممکن است کاملاً خراب شود. بنابراین، برنامه ریزی حمله شما مهم می شود.

مقالات مرتبط »     گلد پس سپتامبر 2023 کلش اف کلنز همراه با پوسته ملکه شطرنج

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Builder Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش Checkmate King را شکست دهیم؟

کلید موفقیت در چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز به برنامه‌ریزی استراتژیک شما بستگی دارد. وقتی صحبت از حذف نیروهای دشمن، بهینه‌سازی استفاده از Battle Drill Sige Machine جدید و اطمینان از پاکسازی کامل یک طرف پایگاه توسط Hogs باشد. شما می توانید از هر سمتی که نیاز دارید به این چالش بپردازید. اما ما آن را از سمت پایین پایه توضیح می دهیم.

از سمت راست پایین پایگاه،

باید روزنه هایی ایجاد کنید تا پادشاه و نیروهای زمینی وارد و نفوذ کنند. بنابراین، ما این کار را با انداختن دیوار شکن ها برای شکستن در هر یک از محفظه ها انجام می دهیم. در سمت چپ پایین پایه، شما سه بالون را به منظور بیرون کشیدن تله ها، هر کدام به دفاع مستقر خواهید کرد.

اکنون، هر کدام سه لون برای هر یک از دفاع ها و به دنبال آن الکترو تایتان مستقر کنید. تایتان آنجاست تا تله‌های اضافی را در صورت وجود از بین ببرد، و پس از انجام، سه گولم یخی را که روی دهانه‌های ایجاد شده قبلی پخش شده‌اند، مستقر کند. به دنبال آن پادشاه، دو شکارچی سر، و شاگرد نگهبان. در کنار Monolith، Battle Drill را مستقر کنید تا دفاع را از بین ببرید.

هنگامی که قسمت پایینی پایگاه پاک شد، نیروها می‌توانند نیروهای Clan Castle را فریب دهند، که با طلسم Poison مقابله می‌کنید. در حالی که این اتفاق می افتد، متوجه خواهید شد که دریل همچنان آنجا خواهد بود. و هنگامی که به تاون هال رسید، می توانید نیروهای داخل آن را که Sneaky Goblins هستند رها کنید تا تاون هال را به سرعت پایین بیاورند. نیمی از کار شما در اینجا انجام می شود.

حالا باید روی قسمت بالایی پایه تمرکز کنید.

با استفاده از Hog Riders که در اختیار دارید، باید هیروی دوگانه و خوشه Monolith Scattershot را پاک کنید. که برای حواس پرتی اولیه، دو اسپل اسکلت را به کار خواهید برد. منطقه را خشمگین کنید و Hog Riders را پخش کنید تا به طرفی حمله کنید. و به دنبال آن دو Headhunter باقی مانده اند.

هنگامی که هاگ رایدرها حرکت کردند، دو طلسم اسکلت باقیمانده را برای پرت کردن حواس قهرمانان اجرا کنید. در حالی که هاگ رایدرها در حال تمیز کردن دفاعیات هستند. همانطور که هاگ ها به Scattershot می رسند، از spell heal بر روی آنها استفاده کنید تا از آسیب بیشتر آنها جلوگیری کنید. و این برای حمله سه ستاره شما کافی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دانلود نسخه VN پابجی موبایل 2.8 با استفاده از فایل APK

نوشته بعدی

بیلدر هال 7 کلش اف کلنز : راهنمای اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

1 دیدگاه در “چالش شاه شطرنج کلش اف کلنز : نحوه سه ستاره کردن چالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه