چالش دست به کارت کلش اف کلنز : چگونه بازی را 3 ستاره کنیم؟

چالش دست به کارت

Clash of Clans : چگونه چالش Card-Happy را شکست دهیم؟

ما یک راهنمای جامع جمع آوری کرده ایم تا به بازیکنان کمک کنیم تا با موفقیت پایگاه های دشمن را در چالش دست به کارت هالند در کلش اف کلنز به راحتی فتح کنند. و اطمینان حاصل کنیم که با این پایگاه به یک حمله سه ستاره دست می یابند.

در این چالش، ما با یک پایگاه ساده ساده روبرو هستیم و همه ما ممکن است این پایگاه ها را در روزهای اولیه ساختن پایگاه خود تجربـه کنیم.

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را با مجموعه ای از رویدادهای ماهانه برای بازیکنان به ارمغان می آورد. چالش ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و هیجان بیشتری را به تجربه بازی اضافه می کنند. فصل کلش آف کلنز در جریان است. و ششمین چالش، کارت-هپی، اکنون اینجاست تا مهارت های ما را محک بزند.

این چالش بخشی از چالش Haaland است.

  1. Payback Time
  2. Kicker Kick-off
  3. Golden Boot
  4. Ball Buster
  5. Thrower Throwdown

مقالات مرتبط »     چالش رقابت پرتابگر کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

معرفی چالش دست به کارت کلش اف کلنز

چالش Card-Happy بخشی از سیستم جدیدی از چالش هاست که به عنوان بخشی از فصل Erling Haaland طراحی شـده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. شما باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید که از مراحل مختلف پاداش عبور می کنند. و این چالش ششمین چالش در میان چالش ها برای تکمیل کوئست است.

در این چالش با پایه تاون هال 1 به سراغ اصول اولیه می رویم اما با چرخش. پایگاه یک پیچ و خم است و نیروهای شما به سفرهای زیادی نیاز دارند. با این حال، این بار جوایز کمی متفاوت است. زیرا طبق سطوحی است که با رسیـدن به ستاره های خاص جمع آوری می کنید.

چگونه چالش دست به کارت هالند کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

طلسم کارت زرد جدید بیشترین توجه را به خود جلب کرده است. بنابراین ما حمله را با این شروع خواهیم کرد. حالا روی هر دفاع هوایی یکی را مستقر کنید تا آنها را از صحنه خارج کنید. به محض انجام این کار، پادشاه بربر را از شکاف دیوار سمت راست پایین، PEKKA از شکاف بالا، و یک سگ گدازه را به سمت بالای برج اینفرنو وارد کنید.

از آنجایی که پدافند هوایی نامرئی است، پادشاه و PEKKA را به سمت خود می کشند. زمان در اینجا بسیار مهم است. بنابراین هرچه استقرار اولیه شما سریعتر باشد، بهتر است. در حالت ایده آل، پادشاه و PEKKA باید بتوانند به طور همزمان به دفاع هوایی برسند. اگر نه، می توانید از طلسم کارت زرد دیگری برای راهنمایی آنها استفاده کنید، اما مطمئن شوید که آنها را درست قرار داده اید.

بر روی وادار کردن پادشاه برای از بین بردن دفاع هوایی در قسمت پایین پایگاه تمرکز کنید. زیرا فینیکس متصل به او می تواند بر خلاف PEKKA از روی دیوارها پرواز کند و به سایر دفاع ها حمله کند. از طلسم عجله برای افزایش سرعت پیشرفت PEKKA در پیچ و خم استفاده کنید و در صورت نیاز بر اساس مسیر آن تنظیم کنید.

خوب طبق آنچه من مشاهده کرده ام، شانس نقش مهمی دارد، به خصوص در مسیریابی نیروها. و اگر اشتباه پیش رفت، همیشه می توانید در زمان دیگری به چالش بپردازید. اما این نکات را دنبال کنید، این سه ستاره را تضمین خواهید کرد.

 

2.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

چالش رقابت پرتابگر کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

نوشته بعدی

رویداد Clash with Haaland کلش اف کلنز می 2024 : تمام آنچه باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه