چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

Clash of Clans : چگونه می توان چالش Builder Base of the North را شکست داد؟

در این راهنما، نحوه سه ستاره شدن چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز و کسب جوایز را توضیح خواهیم داد.

فصل ژانویه 2024 کلش آف کلنز لذت هایی را برای دهکده خانگی به ارمغان می آورد. و چالش ها و پوسته های هیجان انگیزی را برای علاقه مندان به بیلدر بیس به نمایش می گذارد. چالش بیلدر بیس در این فصل،چالش  بیلدر بیس شمال است. موضوع شمالی که توسط Chief of the North Challenge دنبال می شود.

مقالات مرتبط »    گلد پس ژانویه 2024 کلش اف کلنز پوسته پادشاه بربرهای شمالی را اضافه می کند

معرفی چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز

چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز نمایشی از تم فصل جدید با پوسته‌های جدید با ماشین نبرد و مناظر برای بیلدر بیس است. درست مانند آنچه که پیش‌نمایش‌های اولیه برای همان پیشنهاد شده بود. این چالش فقط برای نبرد مرحله 1 در دسترس خواهد بود. بنابراین لازم نیست نگران ذخیره نیروهای خود برای بعد باشید.

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش های قبلی سازگار است. همراه با منابع اضافی که می‌توانید برای ارتقاهای بیلدر بیس خود از آن بهره ببرید، بازیکنان می‌توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Builder Star Jar به دست آورند.

نحوه شکست دادن چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز

برای شروع، یک Drop Ship را در مرکز پایه قرار دهید. تسلا را فعال کرده و به هر چهار مگا تسلا آسیب می رساند. سپس، یک جادوگر را در سمت چپ آزمایشگاه مستقر کنید و آن را به حالت الکتریکی تغییر دهید. تا آن را قادر می سازد تا حمله خود را به مرکز تسلا زنجیره ای بزند.

حال، بیایید توجه خود را به سمت راستی که توپ های هدف گیری زمینی در آن قرار دارند، معطوف کنیم. ما به استفاده از نیروهای هوایی، به ویژه بچه اژدها در ارتش خود برای همین کار فکر خواهیم کرد. با این حال مراقب باشید در دام نیفتید. به جای استقرار Baby Dragon در نزدیکی توپ‌ها، آن را در نزدیکی Fire Crackers در جنوب مستقر کنید و توانایی آن را برای از بین بردن همه آنها فشار دهید، بنابراین یک تهدید هوایی بزرگ را از بین ببرید.

علاوه بر این،

یک Wizard را روی Firecrackers مستقر کنید و از Minions با توانایی آنها برای حذف بقیه نیروهای مدافع استفاده کنید. اکنون، Battle Machine و Night Witches را به ضلع شمالی پایگاه در نزدیکی Builder Hall بیاورید. منتظر بمانید تا Battle Machine شارژ شود. با رسیدن ماشین نبرد به مرکز، توانایی آن را فعال کنید و از میان توپ های باقی مانده زنجیر کنید.

همچنین توصیه می‌شود از توانایی Night Witch برایاسپاون خفاش‌های خشمگین استفاده کنید. و به طور مؤثر با دفاع‌های باقی‌مانده مقابله کنید و به Builder Hero اجازه دهید بقیه را پاک کند. با پیروی از این برنامه استراتژیک ، پیروزی سه ستاره در Builder Base Challenge بسیار آسان خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

گلد پس ژانویه 2024 کلش اف کلنز پوسته پادشاه بربرهای شمالی را اضافه می کند

نوشته بعدی

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک های دانلود رسمی و APK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه