چالش توپ باستر در کلش اف کلنز : چگونه از این بازی 3 ستاره بگیریم؟

چالش توپ باستر

Clash of Clans : چگونه Ball Buster Challenge را شکست دهیم؟

ما یک راهنمای جامع جمع آوری کرده ایم تا به بازیکنان کمک کنیم تا با موفقیت پایگاه های دشمن را در چالش توپ باستر کلش اف کلنز به راحتی فتح کنند. و اطمینان حاصل کنیم که با این پایگاه به یک حمله سه ستاره دست می یابند.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را به ارمغان می آورد که مجموعه ای از رویدادهای ماهانه را برای بازیکنان به همراه آورده است. چالش‌ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کنند. با شروع فصل کلش آف کلنز، ما با ارلینگ هالند سرگرمی فوتبالی داریم و چهارمین چالش به نام توپ باستر فرا رسیده است.

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

این چالش بخشی از چالش Haaland است. که ما برای آن راهنماهای استراتژی حمله دقیق برای سه پایگاه اول ایجاد کرده ایم.

  • Payback Time
  • Kicker Kick-off
  • Golden Boot

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت اسکین پادشاه بربر هالند را در کلش اف کلنز

معرفی چالش توپ باستر در کلش اف کلنز

چالش Ball Buster بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است. که به عنوان بخشی از فصل ارلینگ هالند طراحی شده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. شما باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید که از مراحل مختلف پاداش عبور می کنند. و این چالش چهارمین چالش برای تکمیل کوئست است.

در این چالش، با پایه تاون هال 8 به سراغ اصول اولیه می رویم که چالشی شایسته مشابه با اولی ارائه می دهد. با این حال، این بار پاداش ها کمی متفاوت است. دستیابی موفقیت آمیز به حمله سه ستاره، 50 سنگ معدن را برای ما به ارمغان می آورد. زیرا پس از انجام حمله با سه ستاره، از 11 ستاره عبور خواهیم کرد.

چگونه در کلش آف کلنز چالش توپ باستر را شکست دهیم؟

از آنجایی که این یک پایگاه ساده است، می‌توانیم به سرعت پیشرفت کنیم. زیرا اکثر بازیکنان ممکن است از سطح تاون هال عبور کرده باشند. پایه آسان است، اما باید با دقت به آن نزدیک شویم. ابتدا، با فرستادن دو دیوار شکن به سمت چپ پایین پایه در نزدیکی Elixir Storage و سپس دو دیوار شکن دیگر به سمت بالا سمت چپ Gold Storage برای ایجاد یک دهانه شروع می کنیم.

در همان سمت، Barbarian King را در وسط کنار پادگان رها کنید. و زمانی که شروع به پایین انداختن دیوار کرد، با اسپل نامرئی خود آماده باشید. از یکی در هر کمپ ارتش استفاده کنید. سپس از توانایی توپ Spiky خود برای مقابله با دفاع و همچنین کلن کستل بدون تحریک نیروهای کلن کستل استفاده کنید.

یک گولم را در طرف هایی که یک دهانه ایجاد کرده اید قرار دهید. یک P.E.K.K.A برای حمایت از هر طرف بفرستید. Valkyries و Wizards خود را بر این اساس تقسیم کنید، با هدف پاک کردن پهلوها و هموار کردن راه برای Hog Riders. در جاهایی که لازم است از طلسم شفابخش و شاید از طلسم سمی نیز استفاده کنید. هنگامی که مسیر مشخص شد، Hog Riders خود را با دیوار شکن ها بفرستید تا دیوارهای باقی مانده را بشکنید.

آنها را از وسط خشمگین کنید. مطمئن شوید که جادوها همپوشانی ندارند. از Minions و Archers برای پاکسازی استفاده کنید. حتی ممکن است طلسم هایی مانند طلسم نامرئی باقی مانده باشد، که می توانید هر جا که دوست دارید از آنها استفاده کنید. به این ترتیب، حمله سه ستاره را تضمین می کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت اسکین پادشاه بربر هالند را در کلش اف کلنز

نوشته بعدی

نحوه دانلود سرور تست سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه