بتل پس سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل – سانتا اسنوپ در راه است

بتل پس سیزن 11 کالاف

به‌روزرسانی Ultimate Frontier فصل 11 CoD Mobile : تاریخ انتشار، سلاح جدید EM2 و سانتا اسنوپ

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد CoD Mobile Season 11 بدانید. از جمله Battle Pass، یک سلاح جدید و رویدادهای تعطیلات که در راه هستند.

فصل 11 CoD Mobile با عنوان Ultimate Frontier، آپدیت بزرگ بعدی است که قرار است وارد شود. فصل جدید CoD Mobile یک سلاح جدید، Battle Pass، و البته رویدادهای تعطیلات برای جشن گرفتـن این فصل ارائه می‌دهد.

بازیکنان CoD Mobile تعداد زیادی محتوای جدید برای بزرگداشت بزرگترین ستاره‌های فوتبال در فصل 10 دریافت کردند. با نزدیک شـدن به تعطیلات، فصل 11 با نزدیک شـدن به‌روزرسانی Ultimate Frontier، بازیکنان را وارد روحیه جشن می‌کند.

توسعه‌دهندگان نشان داده‌اند که چه انتظاری از کاهش محتوای عمده در سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Ultimate Frontier داشتـه باشیم.

مقالات مرتبط »

نحوه دریافت رایگان Battery Subterfuge در کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل و وارزون چه شباهت ها و تفاوت هایی دارند؟

تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

تاریخ انتشار

Call of Duty: Mobile Season 11 Ultimate Frontier، در 14 دسامبر (23 آذر) در ساعت 4 بعد از ظهر PT / 7 PM ET / 12 AM به وقت گرینویچ (15) شروع می شود.

14 دسامبر همان روزی است که آپدیت های Modern Warfare 2 و Warzone 2 Season 1 Reloaded قرار است وارد شوند.

تفنگ تهاجمی EM2 جدید

سیزن 11

مانند بسیاری از فصول جدید، یک سلاح جدید به CoD Mobile خواهـد رفت. و این بار این اسلحه EM2 Assault Rifle از Black Ops Cold War خواهـد بود.

این Assault Rifle کاملاً جدید در Tier 21 از بتل پس سیزن 11 به عنوان یک جایزه رایگان باز می شود.

بتل پس سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل

EM2 تنها جایزه رایگانی نخواهـد بود که منتظر بازیکنان در بتل پس سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل است.

بازیکنان در Tier 14 به یک امتیاز چند نفره جدید به نام Pin Point دسترسی خواهنـد داشت. این Perk جدید «نماینده دشمنانی است که به آنها آسیب وارد می‌کنید یا از آن‌ها آسیب می‌بینید. علاوه بر اینکه سرعت Aim Down Sight را بیشتر می‌کند و سرعت حرکت دشمن را هنگام وارد کردن آسیب کاهش می‌دهد».

بازیکنان همچنین می توانند انتظار داشتـه باشند که چندین Weapon Blueprints و camo به عنوان Tiers رایگان در دسترس باشند.

کسانی که بتل پس سیزن 11 را خریداری کنند، اپراتورهای مختلفی با مضمون فضایی مانند جستجوگر دنباله دار و فضانورد دریافت خواهنـد کرد. Premium Tiers همچنین طرح‌های سلاح اضافی را برای AGR 556، Holger 26. SKS، BY15، و EM2 ارائه خواهـد کرد.

Ground War 2.0

نبرد زمینی 2.0 به‌روزرسانی بزرگی را در فصل 11 CoD Mobile دریافت می‌کند. و War Beast Tank جدید در خط مقدم قرار دارد. این وسیله نقلیه مخرب مطمئناً ویران خواهـد کرد. زیرا “سلامتی بالا و آسیب زیادی دارد و مجهز به دو نوع شلیک توپ برای راننده و مسلسل و بمب های دودزا برای کمک راننده است.”

رویدادهای تعطیلات و سانتا اسنوپ

بتل پس

Santa Snoop بهترین راه برای جشن گرفتـن تعطیلات در CoD Mobile Season 11 است. این تکرار از Snoop Dogg از طریق Holiday Draw در دسترس خواهـد بو.د و نماد با طرح تعطیلات RUS-79U ارائه می شود.

در طول فصل 11، بازیکنان CoD Mobile می‌توانند با بازی کردن و حذف در مسابقات چند نفره یا از طریق جعبه‌های هدیه در Battle Royale، دانه‌های برف را جمع‌آوری کنند. به نوبه خود، می توانید جوایز تعطیلات مانند Oden – Red Sleigher و Alice – Holiday Glam Operator Skin را دریافت کنید.

از 20 دسامبر (سه شنبه، ۲۹ آذر)، CoD Mobile یک پیشنهاد 12 روزه تخفیف را تمدید خواهJد کرد. این فروش تعطیلات اقلام تخفیف‌خورده‌ای را مشخص می‌کند که بازیکنان می‌توانند از جمله Grinch – Wreath Havoc، Manta Ray – Full Bloom و PKM – Red Nose Revenge را خریداری کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت مجیک داست در کلش رویال – Magic Dust

نوشته بعدی

نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز – مدال افتخار CLASH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه