بربرین ویژگی Card Evolution را در ژوئن امسال دریافت می کند

بربرین ویژگی Card Evolution

کلش رویال : Barbarian در ژوئن امسال یک Card Evolution دریافت می کند

کلش رویال اعلام کرده است که بربرین ویژگی Card Evolution را در ژوئن امسال دریافت می کند. هیچ جزئیاتی فاش نشده است. اما پوستر جلدی که برای نشان دادن Barbarian استفاده شده است، آنچه را که در ماه بعد با این تکامل نیرو برای بازیکنان در انتظار است، کمی جالب‌تر کرده است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بربرین ویژگی Card Evolution را دریافت می کند اما جزئیات دقیق تکامل ناشناخته است

Barbarians یک کارت رایج در کلش رویال و یکی از کارت های باز شده اولیه در بازی است. آنها دارای مقدار متوسطی از نقاط ضربه و آسیب هستند. اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند زیرا آنها کند تلقی می شوند. در کنار Barbarians، ما در حال حاضر کارت های Barbarian Hut، Battle Ram، Barbarian Barrel و Barbarian Launcher را داریم. که مبارزان مجهز به شمشیر را در این عرصه تولید می کنند.

مقالات مرتبط »   Card Evolution کلش رویال ، ویژگی جدیدی که به زودی ارائه می شود

اولین اعلامیه تکامل کارت دو هفته پیش اعلام شد. البته نام کارت فاش نشد. این کارت مخفی نگه داشته شد و بسیاری از بازیکنان در مورد اینکه کارت چه خواهد بود، حدس و گمان های مختلف و خلاقانه ای داشتند. ما اکنون یک نام داریم. اما مطمئن نیستیم که تکامل بربر چگونه یا شبیه چه چیزی خواهد بود.

خوب، می‌توانیم با برخی از تئوری‌های احتمالی پوستری که از حساب رسمی حذف شده است، کنار بیاییم. ایجاد حال و هوای ثور در تصویر با برخورد رعد و برق به اطرافش. طراحی شمشیر نیز کاملاً منحصربه‌فرد است. بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که Barbarian تکامل‌یافته توانایی ضربه زدن به واحدها با صاعقه را برای اولین بار داشته باشد، مشابه توانایی‌های قهرمانان.

در حال حاضر، ما فقط می توانیم حدس و گمان کنیم. اما از دیدن اینکه سازندگان زودتر تکامل را برای کارت های موجود معرفی می کنند، تعجب نکنید. به خصوص اگر نسخه فعلی در میان طرفداران محبوب باشد. در حال حاضر، باید منتظر بمانیم تا آپدیت ژوئن 2023 منتشر شود تا Barbarian را در عمل ببینیم.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش نگهبان گابلین کلش اف کلنز : آموزش نحوه سه ستاره زدن چالش

نوشته بعدی

نحوه دریافت اسکین پت Moony با تم عنکبوتی در فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه