آیا قهرمانان قبل از کلن وار در دسترس و فعال خواهند بود یا خیر ؟

کلن وار

یکی از طرفداران کلش اف کلنز یک مفهوم آیکون را برای نشان دادن در دسترس بودن Heroes قبل از Clan War به اشتراک می گذارد

اجازه دهید امکان دسترس پذیری هیرو ها را قبل از کلن وار با جزئیات بررسی کنیم.

یکی از طرفداران کلش آف کلنز به تازگی مفهوم هیجان انگیزی را به اشتراک گذاشته است. که می تواند تجربه جنگ قبیله ای را برای همه شرکت کنندگان بهبود بخشد. این مفهوم حول محور معرفی یک نماد جدید است. که نشان دهنده در دسترس بودن Heroes قبل از شروع جنگ قبیله ای در کلش آف کلنز است.

مقالات مرتبط »   گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز : افزایش قیمت و ظرفیت بانک

این نماد به رهبران اجازه می دهد تا تأیید کنند که آیا قبل از کلن وار همه قهرمانان یک بازیکن فعال و در دسترس هستند یا خیر؟

ممکن است با سناریوهای زیادی روبرو شده باشید. چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان یک رهبر که در آن اغلب با موقعیت هایی مواجه می شوید. مثلاً قهرمانان در حال ارتقا هستند و برای کلن وار ها در دسترس نیستند. اما مواقعی وجود دارد که وقتی Heroes در دسترس نیستند، اما شما به دلیل عدم ارتباط یا شرکت کنندگان در جنگ به یک جنگ اضافه می شوید، همه چیز خراب می شود. بنابراین، خراب کردن یک حمله در اینجا یک امکان بزرگ است.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

با این حال، این ایده پیشنهاد شده توسط کاربر Reddit u/BE_WAFA یک راه ساده برای دانستن اینکه آیا قهرمانان در حال ارتقا و آماده جنگ نیستند یا خیر است. این مفهوم نشان می‌دهد که همه قهرمان‌ها نمادی از خود خواهند داشت. که نشان‌دهنده در دسترس بودن آن‌ها خواهد بود. تمام تیک‌های سبز نشان می‌دهند که همه قهرمان‌ها در دسترس هستند. و در غیر این صورت، ریسک کردن به رهبر بستگی دارد.

وقتی به این ایده فکر می کنیم، به راحتی می توانیم بگوییم که داشتن این واقعاً جالب است. و همچنین برای یک قبیله بسیار ضروری است. این مفهوم، در کنار ایده‌هایی که قبلاً در subreddit مورد بحث قرار گرفت، انتخاب شرکت‌کنندگان برای جنگ قبیله‌ای با نمایش فعالیت آنلاین آنها و داشتن یادداشت‌های اعضای قبیله برای مدیریت کارآمد، با هم معجزه می‌کنند.

کلن

جامعه به ایده مشترک پاسخ مثبت داد. زیرا آنها معتقد بودند که این برای بازی مفید است. در کنار ایده اصلی، نشان دادن زمان رقابت نیز ممکن است برای برنامه ریزی و تنظیم جنگ ها بسیار مفید باشد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Trophy System در کالاف دیوتی موبایل : تعاریف و نحوه استفاده

نوشته بعدی

گلدپس جولای 2023 کلش اف کلنز : افزایش قیمت و ظرفیت بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه