تمام جوایز رویداد Super Wall Breaker Spotlight کلش اف کلنز

تمام جوایز رویداد Super Wall

تمام جوایز ایونت Clash of Clans Super Wall Breaker Spotlight

این مقاله به بازیکنان کمک می‌کند تا در مورد تمام جوایز رویداد Super Wall Breaker Spotlight کلش اف کلنز که می‌توانند از طریق Free Pass و Event Pass کسب کنند، بیاموزند.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

همانطور که از طریق نقشه راه سوپرسل COC ژوئن 2024 اعلام شد، رویداد Spotlight Super Wall Breaker کلش آف کلنز در 11 ژوئن 2024 وارد بازی شد. در حالی که جامعه برای دریافت تجهیزات قهرمان جدید (یعنی Rocket Spear) بسیار هیجان زده است، بسیاری نیز به دکوراسیون رویداد چشم دوخته اند. بنابراین، دانستن جوایز و مدال هایی که از این رویداد دریافت خواهند کرد برای آنها بسیار مهم است.

مقالات مرتبط »     رویداد کلش اف کلنز “Super Wall Breaker Spotlight” ژوئن 2024 : همه آنچه باید بدانید

تمام جوایز رویداد Super Wall Breaker Spotlight کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

از آنجایی که رویداد Spotlight Super Wall breaker کلش آف کلنز در حال انجام است، جامعه در تلاش است تا تعداد مدال‌های خود را بیابد. و سایر جوایزی که می تواند از رویداد از طریق Free Pass و مسیر پیشرفت Event Pass دریافت کند.

یک COC Super Creator (X/@ClashDotNinja) اخیراً جوایزی را از صفحه رسمی X خود منتشر کرده است تا کنجکاوی طرفداران را آرام کند. در اینجا تمام جوایز رویداد Super Wall Breaker Spotlight کلش اف کلنز است که می توانید دریافت کنید.

شما می توانید با حمله به دهکده های دیگر بازیکنان در نبردهای چند نفره، این جوایز را دریافت کنید. که برای شما مکعب های یخ به ارمغان می آورد. از این ها برای پیشرفت در مسیر پیشرفت رویداد برای جمع آوری مدال های فوق العاده و سایر جوایز هیجان انگیز استفاده کنید. می توانید از Super Medals برای خرید جوایز بیشتر از Trader’s Shop استفاده کنید. در اینجا تمام جوایزی است که می توانید از این رویداد دریافت کنید.

جوایز Free Pass

 • قفل Super Wall Breaker را باز کنید
 • مجموع 3150 مدال سوپر
 • پاداش 650 مدال فوق العاده برای تکمیل رویداد
 • 3500 سنگ معدنی شاینی
 • 250 سنگ معدنی درخشان
 • 30 درصد افزایش آموزش
 • تزئین اسکلت کابوی

جوایز Event Pass

اگر Event Passرویداد Super Wall Breaker Spotlight را در کلش اف کلنز خریداری کردید، این به شما کمک می کند تا کسب درآمد کنید:

 • 5000 سوپر مدال (به همراه 3150 مدال که می توانید از مسیر پیشرفت رایگان دریافت کنید)
 • 600 سنگ معدنی Glowy (به همراه 250 سنگ معدنی Glowy و 3500 سنگ معدنی شاینی از مسیر پیشرفت رایگان)
 • 80 سنگ معدنی شاینی
 • تزیین کاکتوس گای

Clash of Clans Creators همچنین پیوندهایی را ارسال می کند که می تواند به شما کمک کند یک بار 150 مکعب یخ و 150 سوپر مدال دریافت کنید.
برای جزئیات بیشتر در مورد آن می توانید مقاله پیوند داده شده ما را بررسی کنید.

می توانید 3800 مدال سوپر برای تکمیل رویداد از طریق مسیر پیشرفت رایگان و 150 مدال سوپر از سازندگان دریافت کنید. اما هنوز هم برای خرید تجهیزات قهرمان جدید (نیزه موشکی برای 3100 مدال سوپر موجود است) و تزئین منحصر به فرد رویداد (توتم اژدها برای 1025 مدال سوپر موجود است) از فروشگاه معامله گر کافی نیست. بنابراین، اگر مشتاقانه منتظر هر دوی آنها هستید، ممکن است مجبور شوید Event Pass را خریداری کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت OB45 فری فایر : تاریخ انتشار، ویژگی های جدید، و موارد دیگر

نوشته بعدی

آپدیت نسخه بتا PUBG Mobile 3.3 : موارد جدید و نحوه دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه