آخرین رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

رویال تورنمنت ژانویه کلش

آخرین Royal Tournament ژانویه در Clash Royale : اطلاعات، جوایز و …

در کلش رویال، بهترین راه برای به دست آوردن جوایز از طریق چالش‌ها و مسابقات منحصر به فرد است. مانند آیتم‌های جادویی، کارت‌ها، جواهرات، سینه‌ها، طلا و موارد دیگر. یک رویداد ماهانه درون بازی به نام Royal Tournament به گیمرها این شانس را می دهد تا برای چنین آیتم هایی با هم رقابت کنند. و در جدول امتیازات برای بازی با بازیکنان برتر پیشروی کنند. این رویداد اکنون فعال است و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان در آن شرکت کنند.

گیمرها می‌توانند از طریق این مسابقات جوایز مختلفی از جمله جواهرات، پول نقد، سینه‌ها، نشانه‌های بنر جنگی، آیتم‌های جادویی و غیره را به دست آورند. علاوه بر این، بازیکنان برتر پاداش های ویژه ای دریافت خواهند کرد. این مقاله بهترین عرشه ها را برای استفاده در آخرین رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال و همچنین جوایز آن بررسی می کند.

با خرید جم کلش وریال از جمینجا بازیکنان می توانند در نبردهای قبیله ای شرکت کند و برنده شود یا جم های بیشتری دریافت کند.

رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال : همه آنچه که باید بدانید

هر ماه، سازندگان کلش رویال، مسابقات سلطنتی را برای آزمایش دسته‌های مسابقات جدید برگزار می‌کنند. بر اساس پیروزی هایشان، بازیکنان در جدول امتیازات رتبه بندی می شوند. 100 نفر برتر علاوه بر احساس افسانه‌ای، آیتم‌های جادویی اضافی مانند کتاب، کارت‌های وحشی، و کلیدهای سینه دریافت می‌کنند.

رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال به شرح زیر است :

“بهترین عرشه خود را به نبرد بیاورید! تا جایی که می توانید در نبردها پیروز شوید تا جوایز کسب کنید! برای کسب یک Emote انحصاری بیش از 100000 طلا جایزه به 100 نفر برتر بروید!”

برای شرکت در مسابقات سلطنتی، بازیکنان باید یک پادشاه در سطح 8 یا بالاتر داشته باشند. برخلاف چالش پیش نویس سه گانه در کلش رویال، شرکت کنندگان باید ابتدا یک عرشه مسابقات هشت کارتی را قبل از شرکت در مبارزه بسازند. هر آیتمی از Common تا Champion، بدون قفل یا بدون قفل، می‌تواند برای مونتاژ یک عرشه قدرتمند استفاده شود.

برای اطمینان از بازی جوانمردانه، توسعه دهندگان تمام سطوح کارت را افزایش دادند. از جمله برج پادشاه را به 11، که تنها سطحی است که می توان در مسابقات سلطنتی استفاده کرد. به عنوان مثال، صرف نظر از اینکه بازیکنی یک جادوگر مادر سطح 13 دارد یا یک جادوگر شبانه سطح 10، سطح هر دو کارت در رقابت 11 خواهد بود.

مقالات مرتبط »  حرفه ای شدن در کلش رویال : نکات کلیدی برای پیروز شدن در بازی

جوایز مختلف برای تکمیل رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال

دو ردیف جایزه در مسابقات سلطنتی وجود دارد : رایگان و انعام. پس از خرید 500 جواهر، بازیکنان می توانند به دومی رسیده و جوایز آن را دریافت کنند. تعداد نبردهایی که یک گیمر برنده می شود تعیین می کند که چه تعداد آیتم رایگان در مسابقات کسب می کند.

جوایز مختلفی برای تکمیل آن در کلش رویال به شرح زیر است :

  • بازیکنان می توانند پس از پایان رویداد با صرف 500 جم، ردیف جایزه را خریداری کنند. این به شما با سینه های افسانه ای، آیتم های جادویی، کارت ها و منابع پاداش می دهد.
  • 100 بازیکن برتر همچنین 100000 طلا و یک ایموت افسانه ای منحصر به فرد دریافت خواهند کرد.
  • طلا، صندوقچه های میدانی ساده، کارت های وحشی، توکن ها و کارت ها برخی از پاداش های ردیف رایگان هستند.

یکی از بهترین روش ها برای ایجاد یک عرشه مسابقات قدرتمند از طریق مسابقات سلطنتی است. نفرات برتر جدول امتیازات علاوه بر حق بالیدن، غارت بیشتری نیز دریافت می کنند. برای به دست آوردن تمام جوایز، بازیکنان باید قبل از 12 ژانویه (22 دی) مسابقات سلطنتی را در کلش رویال انجام دهند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

PUBG Mobile پربیننده ترین بازی بتل رویال در سال 2022

نوشته بعدی

دریافت یوسی پابجی موبایل در رویداد جدید Red Packet Blessings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه