همه چیز در مورد متای DBS در پابجی موبایل برای بازیکنان

DBS در پابجی موبایل

PUBG Mobile یا BGMI شاهد افزایش گسترده ای از استفاده از سلاح های DBS است که آن را به متا باز می گرداند.

در اینجا همه چیز در مورد متای DBS در پابجی موبایل برای بازیکنان است.

DBS در حال حاضر دومین سلاح پرکاربرد در Battlegrounds Mobile India (BGMI) پس از M416 است. هر تیم حرفه ای حداقل دو بازیکن دارد که از DBS به عنوان ابزار اصلی خود برای نبردهای نزدیک استفاده می کنند. چندین تماس وجود دارد تا تپانچه را در اسرع وقت به دلیل تعداد دفعات استفاده از آن عصب کشی کنید.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

ابتدا باید متا را برای درک زمینه موضوع تعریف کنیم. در ورزش‌های الکترونیکی، اصطلاح «متا» وضعیت استراتژی، تاکتیک‌ها و روند یک بازی را در حال حاضر توصیف می‌کند. این شامل سبک‌های رایج بازی، آرایش‌های تیمی و انتخاب‌های بازی است که در یک لحظه خاص بیشترین موفقیت را دارند.

متا در سه حالت متفاوت است :

  • زمانی که بازیکنان و تیم‌ها تنظیم می‌شوند،
  • استراتژی‌های جدید یاد می‌گیرند
  • یا به تغییرات تعادل بازی واکنش نشان می‌دهند.

برای رقابتی ماندن و انتخاب های تاکتیکی بسته به روندهای فعلی در بازی، شرکت کنندگان در ورزش های الکترونیکی باید درک کاملی از متا داشته باشند.

مقالات مرتبط »   رویال پس M22 پابجی موبایل یا BGMI فاش شد

DBS در پابجی موبایل این ظرفیت را دارد که با انفجارهای بزرگ به سرعت در بازی مقابله کند

DBS در پابجی موبایل یک تفنگ ساچمه ای بولپاپ با دو لوله است. DBS دارای دو لوله خشاب داخلی است. که می تواند تا 14 گلوله مهمات 12 گیج را در خود جای دهد. DBS Meta به دلیل مکانیک های شلیک یکپارچه در BGMI قادر است در مدت زمان کوتاهی انفجارهای آسیب قابل توجهی را ایجاد کند. اسلحه در ابتدا فقط از طریق ایردراپ در دسترس است. بعدها، توسعه دهندگان اسلحه آن را به دلیل استفاده کم از اسلحه تغییر دادند. تا مانند سایر سلاح های گرم سقوط نکند.

در مقایسه با سایر تفنگ های ساچمه ای، بارگیری مجدد تک گلوله برای سلاح DBS نیز سریعتر است

فینال لیگ جهانی PUBG Mobile 2020 اولین حضور DBS در عرصه رقابتی ورزش های الکترونیکی را رقم زد. سپس DBS توسط ترکیب بدنام Luxxy و Zuxxy تسخیر شد. با وجود عدم وجود متا در آن زمان. بازیکنان بار دیگر از اواخر سال 2022 شروع به استفاده از DBS به عنوان سلاح اصلی خود در esports کردند.

قدرت اسلحه و لذت کاربر هر دو عواملی هستند که در این افزایش نقش دارند. DBS در پابجی موبایل از نزدیک صدمات زیادی وارد می کند. حتی اگر فردی زره سطح 3 کاملاً جدید به تن داشته باشد، باز هم یک شلیک تمیز می تواند آنها را از بین ببرد. اگر دشمن هدف خوبی داشت، یک بازیکن از نظر تئوری می‌توانست آن‌ها را با شلیک دو گلوله به‌طور هم‌زمان ناک اوت کند.

در مقایسه با سایر تفنگ های ساچمه ای، بارگیری مجدد یک دور نیز سریعتر است. دسترسی به سلاح نیز بر متا تأثیر می گذارد. لذتی که یک بازیکن در هنگام ضربه زدن موفقیت آمیز به دشمن با یک ضربه واضح DBS تجربه می کند بی نظیر است. تنها با یک مجله DBS، می توان حتی یک تیم کامل را نابود کرد. این تفنگ دارای لگد بسیار کمی است. DBS یک سلاح تهاجمی است که بر خلاف تفنگ های تهاجمی و مسلسل های معمولی نیازی به هدف دقیق برای ایجاد آسیب ندارد.

بازیکنان می توانند با کمک مجله بزرگ 14 دور، به دشمنان شلیک کنند. ساچمه های تیراندازی ساچمه ای بزرگتر از سایزهای دیگر هستند و هدف گرفتن قفسه سینه دشمن را ساده تر می کند. بسیار بعید است که یک کاربر DBS نبرد با دشمنی را که از SMG یا AR استفاده می کند، از دست بدهد. یک کاربر DBS تنها به یک شلیک دقیق نیاز دارد تا دشمن را ناک اوت کند، در مقابل یک کاربر اسلحه خودکار که با دو تا سه شلیک به دشمن ضربه می زند. به همین دلیل است که DBS به طور مداوم مزیت را ارائه می دهد. تقریباً همه مهاجمان و متجاوزان ورودی اکنون از DBS در عرصه رقابتی استفاده می کنند.

DBS در پابجی موبایل  دارای معایبی نیز می باشد که گاهی اوقات می تواند علیه بازیکنان کار کند

برد پرتابه DBS در پابجی موبایل مانند هر تفنگ ساچمه ای دیگر بسیار کوتاه است. به دلیل پراکندگی گسترده 12 گلوله گیج، DBS تقریباً بی ارزش می شود اگر بازیکن و دشمن بیش از 20 متر از هم جدا شوند.

علاوه بر این، Battlegrounds Mobile India (BGMI) دارای یک باگ طولانی مدت است. که گاهی اوقات ضربات شاتگان را روی بدن دشمن ثبت نمی کند. در این شرایط، حریف هیچ آسیبی از شلیک شاتگان بازیکن نخواهد گرفت. حتی اگر به طور تمیز به آنها برخورد کند. تفنگ های ساچمه ای چند ایراد دارند، مانند این.

به طور خلاصه، متای انفجاری DP-28 و متای سرکوب شده UMP45 تنها چند مورد از متاهایی هستند که قبل از متای DBS در BGMI دیده ایم. محبوبیت این دو متا در بازی به شدت بالا بود. اما به تدریج، برخی از سلاح ها توسط توسعه دهندگان عصبی شد و متا در نهایت ناپدید شد. استفاده بیش از حد از DBS در حال حاضر توسط چندین سازنده به چالش کشیده شده است.

DBS، به گفته بسیاری از گیمرها، شدت مبارزات بازی را از بین برده است. گیم پلی بازی احتمالا توسط سازندگان به منظور دستیابی به تعادل تغییر خواهد کرد. آنها می توانند سلاح را برای از بین بردن متا تضعیف کنند یا اینکه DBS را یک بار دیگر انحصاری کنند. با این وجود، اینها فقط حدس و گمان هستند و آینده متای DBS تنها با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

فصل 6 کالاف دیوتی موبایل 2023 : لینک های دانلود APK و OBB

نوشته بعدی

کلاس بتل رویال جدید کالاف دیوتی موبایل : Kinetic Station

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه