لیگ کلن وار جدید در کلش اف کلنز ، یک شایعه یا یک حقیقت ؟

لیگ کلن وار جدید

Clash of Clans : افشاگری‌ها نشان می‌دهند که رتبه جدیدی از Clan War League ممکن است به زودی ارائه شود

ممکن است به زودی یک رتبه جدید لیگ کلن وار جدید در کلش اف کلنز ارائه شود! افشاگری ها همیشه به پایه بازیکنان بازی هیجان می‌دهند، که بحث را برای ویژگی‌های جالب‌تری باز می‌کند. یکی از این افشاگری‌های جالب این خبر را نشان می‌دهد. اگرچه در حال حاضر شایعات درز شده باقی مانده است.

واریز جم کلش تنها با آیدی و اسم شما در بازی، با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا.

لیگ تایتان ممکن است به عنوان لیگ کلن وار جدید در کلش اف کلنز اضافه شود

ممکن است بازیکنان با مفهوم Clan War Leagues در کلش آف کلنز آشنا باشند. طی یک هفته، قبیله‌ها با سایر قبیله‌ها درگیر می‌شوند تا رتبه‌های برتر را کسب کنند و در رتبه‌بندی لیگ صعود کنند. این سیستم بسیار مناسب است، و در حال حاضر، ما لیگ هایی از برنز تا قهرمان، با سیستم های سه لایه در هر یک داریم. با این حال، اکنون اطلاعاتی درز پیدا کرده است که نشان می‌دهد ممکن است لیگ جدیدی در دسترس باشد.

مقالات مرتبط »    آپدیت جدید کلش اف کلنز در ژوئن 2023 با جدیدترین آیتم های جادویی

معمولاً الگویی برای پوسته های لیگ وجود دارد، می گویند Warden نشان دهنده لیگ کریستال است. با این حال، جدیدترین پوسته بربر دارای یک پوسته طلایی منحصر به فرد با بالای تیتان روی سر است که هنوز لیگ نیست. خب، رتبه Titan در بازی لیگ های تروفی وجود دارد، اما CWL با Champion به پایان می رسد.

همچنین فایل هایی در بازی وجود دارد که ممکن است نشان دهنده اضافه شدن یک رتبه جدید باشد. همچنین اشاره شده است که نماد لیگ تایتان Clan War League مدتی پیش در یک تصویر فاش شده ظاهر شد. که نشان می‌دهد هر دو اسپرایت مرتبط با آن ممکن است از آن زمان در فایل‌های بازی وجود داشته باشند.

با این حال، یکی از کاربران همچنین اشاره کرد که چگونه پادشاه بربر بر اساس لیگ تایتان از رتبه های تروفی ساخته شده است. بنابراین تایتان در CWL ممکن است امکان پذیر نباشد. می توان حدس زد که چنین دارایی هایی از قبل و با پیش بینی استفاده بالقوه آینده ایجاد شده اند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه ارتقاء به الیت لول 15 در بازی کلش رویال – راهنمای جامع

نوشته بعدی

به روز رسانی بعدی کلش اف کلنز چه تاریخی منتشر می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه