معرفی 5 سلاح برتر سیزن 9 بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی 5 سلاح برتر سیزن 9 بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی 5 سلاح برتر سیزن 9 بازی کالاف دیوتی موبایل

در سیزن ۹ بازی Call Of Duty Mobile شما مجموعه ای از سلاح های جدید و قدرتمند را مشاهده می کنید، که هر یک از آنها برای موقعیت های خاصی طراحی شده اند و قطعاً دارای قابلیت های خاص همان موقعیت میباشند. در این مطلب تصمیم دارم که پنج مورد از بهترین سلاح های سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل را به شما معرفی کنم.

معرفی 5 سلاح برتر سیزن 9 بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که می دانید سلاح ها در کلاس های مختلفی در این بازی در دسترس هستند و تمامی کلاس ها از محبوبیت های خاصی در نزد کاربران برخوردارند اما معمولاً در هر کلاس برخی از سلاح ها نسبت به سایر هم رده های خود برتر هستند! در ادامه بهترین سلاح های سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل را به شما معرفی می کنم.

  • اسلحه M13 در کلاس AR

این اسلحه به عنوان بهترین سلاح سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل معرفی شده است و می‌تواند آسیب بسیار زیادی از خود برجای بگذارد و از طرفی دقت بسیار خوبی نیز دارد. لازم به ذکر است که این اسلحه توانسته از سایر سلاح های هم رده خود برتر باشد و از محبوبیت بسیار خاصی در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل برخوردار شده است

  • اسلحه Holger 26 در کلاس LMG

این می حیوانات آسیب بسیار خوبی از خود برجای بگذارد و از طرفی دقت بسیار خوبی نیز دارد این اسلحه توانسته در بین سلاح های هم رده خود جزو بهترین ها در سیزن ۹ باشد.

با وجود اینکه این اسلحه توانست قدرت بسیار خوبی داشته باشد و همچنین دقت بسیار بالایی داشته باشد، متاسفانه میزان پس‌زدن آن بسیار زیاد است و کنترل آن برای بازیکنان کمی دشوار است. اگر جزو بازیکنان تازه وارد در بازی کالاف دیوتی موبایل هستید بهتر است که حتماً در حالت تمرینی از این اسلحه استفاده کنید.

نکته‌ای که در رابطه با این اسلحه بسیار مهم است این است، که اگر شما در رقابت های انفرادی شرکت می کنید اسلحه را می توانید بدون استفاده از هیچگونه اتچمنتی استفاده کنید، اما اگر قصد دارید در رقابت های گروهی شرکت کنید بدون شک باید از پرک ها و سایر ایتم ها برای کنترل این اسلحه استفاده کنید.

  • اسلحه Locus در کلاس اسنایپر

این اسلحه که جزو بهترین اسنایپر ها در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد و توانست در سیزن ۹ عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد، توجه داشته باشید که این اسلحه می تواند آسیب بسیار زیادی از خود برجای بگذارد و از طرفی دقت بالایی دارد و براحتی میتواند در جلیقه بازیکن حریف نفوذ کند. شما میتونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاهمون اتچمنت های مختلفی رو برای این اسلحه خریداری کنید.

  • اسلحه MX9 در کلاس SMG

این اسلحه نیز جزو بهترین سلاح های کلاس خود می باشد و برای رقابت های برد نزدیک مناسب است. در رابطه قابلیت‌های این اسلحه باید بگویم که میزان مهمات این اسلحه در ابتدا کم می باشد اما، شما می توانید میزان مهمات آن را با آیتم های مختلف افزایش دهید زیرا این اسلحه می تواند آسیب و خسارت قابل توجهی از خود بر جای بگذارد.

توجه داشته باشید که سرعت شلیک گلوله و دقت این اسلحه نیز بسیار بالا می باشد. شما می توانید این اسلحه را در مپ های بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل پیدا کنید.

  • اسلحه HS0405 در کلاس شاتگان

این اسلحه جزو بهترین سلاح های شات گان در بازی کالاف دیوتی و البته در سیزن ۹ می باشد که آسیب بسیار خوبی از خود برجای می‌گذارد و تعداد مهمات آن نسبتاً خوب می باشد و البته که بهتر از این است که برای رقابت‌های برد نزدیک استفاده کنید.
توجه داشته باشید که دقت این اسلحه بسیار بالا بوده و اگر بتوانید این سلاح را ارتقا دهید و آسیب آن چندین برابر خواهد شد، شما می توانید این اسلحه را در تمامی قسمتهای مپ پراید آ کنید و از آن استفاده کنید.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این سلاح ها را دارید می‌توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

بررسی سلاح ICR-1 بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه