5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

در بازی Free Fire شما می توانید در حالت ها و رقابت های مختلف شرکت کنید یکی از رقابت هایی که طرفداران بسیار زیادی دارد رقابت‌های برد نزدیک می باشد که در مطلب تصمیم دارم ۵ ترفند کاربردی را به شما معرفی کنم که بتوانید در این رقابت ها پیروز شوید و به بالاترین امتیاز ممکن دست پیدا کنید.

5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

یکی از ترفندهایی که بازیکنان باید در رقابت های برد نزدیک به آن مسلط باشند تیراندازی می باشد در این مطلب تصمیم دارم در رابطه با این موضوع صحبت کنم که بتواند با دقت بیشتری شلیک کنید و شلیک هایی که میکنید تواند برای شما تاثیرگذار تر باشد.

  • ترفند شماره ۱

اینکه شما در یک نقطه باستید و تیراندازی کنید قطعا ایده خوبی نیست اما، گاهی اوقات ثابت ماندن در یک نقطه برای مدت زمان کوتاه می تواند برای شما نتیجه خوبی داشته باشد!

البته از این جهت که گاهی اوقات برای برخی از بازیکنان حرکت کردند و در هنگام حرکت کردن همزمان به توانند شلیک کنند کمی دشوار خواهد شد به همین دلیل توصیه من با توجه به تجربه شخصی خودم این است که هر از چند گاهی یک مکث کوتاه داشته باشید تا بتوانید بازیکنان را از بین ببرید.

این نکته را نیز ذکر کنم که گاهی اوقات با استفاده از آیتم های مختلف شما می توانید قطعات اسلحه را بالا برد تا بتوانید در هنگام حرکت نیز شلیک کنید اما تا به این مهارت دست پیدا نکردین ترجیحاً از مکث های کوتاه در هنگام شلیک استفاده کنید.

  • ترفند شماره ۲

در هر نبرد که شرکت می کنید هدف این است که بتوانید گلوله های بیشتری شلیک کنید تا در نهایت برخی از آن گلوله ها به دشمن آسیب وارد کند اما، بهتر است که شما یک استراتژی برای شلیک داشته باشید در واقع تیراندازی مداوم باعث می‌شود که دشمن عقب نشینی کرده و همین امر می تواند از اینکه هدف شما مورد گلوله قرار بگیرد جلوگیری کند!

تعویض سلاح در اواسط رقابت ها می تواند به شما کمک کند بنابراین سعی کنید که همیشه یک سلاح ثانویه داشته باشید. شما میتونید با خرید جم فری فایر از آیتم های بیشتری برای ارتقا سطح خودتون در طول بازی استفاده کنید.

  • ترفند شماره ۳

گاهی اوقات که از سایر بازیکنان و دیگر رقیبان فاصله دارید می‌توانید از هدشات ها استفاده کنید تا به راحتی می توانند آنها را نابود کنند البته این را هم در نظر بگیرید که برخی از بازیکنان برای خود دیوارهای دفاعی ایجاد می کنند و شاید بتوان این دیوارهای دفاعی را از بین ببرید.

با توجه به شرایط فوق برای شرکت در رقابت‌های برد نزدیک بهترین سلاحی که شما میتوانید از آن استفاده کنید، سلاح های کلاس SMG میباشد.

  • ترفند شماره ۴

اینکه بتوانید یک موقعیت مناسب پیدا کنید از شانس پیروزی شما را البته ممکن کهنه قطعاً شانس پیروزی شما را کاهش خواهد داد بنابراین بهتر است که مداوم به سایر بازیکنان شلیک کنید تا بتوانید یک موقعیت مناسب پیدا کنید که در حد فاصل نزدیک نیز به راحتی و تنها با شلیک یک گلوله آنها را از بین ببرید.

  • ترفند شماره ۵

یکی از نکات کلیدی که در هنگام شرکت در رقابت‌های نزدیک برد باید به آن توجه کنید این است که باید بازیکنان دشمن فشار بیاورید یعنی شما باید از قبل آنها را مورد هدف قرار دهید و یا اینکه برای آنها کمک می کنید و یک بار تمامی استراتژی‌های آنها را به هم بریزید تا زمانی که شما به یکباره استراتژی‌های آنها را به هم بریزید قطعاً با شلیک تنهایی گلوله و از فاصله نزدیک می توانید آنها را از دور رقابت‌ها حذف کنید.

خوشحال می شوم که تجربیات خود را در رابطه با استفاده از سلاح های متناسب با رقابت های دوربرد و همچنین تکنیک های شرکت در رقابت های برد نزدیک را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی

نوشته بعدی

معرفی بهترین مکان های فرود مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه