معرفی بهترین مکان های فرود مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

معرفی بهترین مکان های فرود در مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

معرفی بهترین مکان های فرود در مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

در حالت بتل رویال بازی Free Fire بازیکنان می توانند ۴ مپ مشاهده کنند که یکی از پرطرفدارترین های آنها مپ کالاهاری می باشد زیرا شما دسترسی بیشتری به فضاهای باز در این مپ دارید. در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با در مکان های فرود در مپ کالاهاری بازی فری فایر با شما صحبت کنم اگر شما نیز از طرفداران این مبحث هستید بدون شک مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

معرفی بهترین مکان های فرود مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

مپ کالاهاری که یکی از محله های بیابانی در بازی فری فایر است دارای طرفداران بسیار زیادی زیرا شما در این مرد هیچ چیزی از قبیل بوته و گیاهان و جانوران مشاهده نمی کنید، بلکه یک فضای باز بسیار زیاد و فضای بیابانی مشاهده می کنید که دارای ارتفاعات بسیار زیادی بوده و همین موضوع باعث محبوبیت مپ کالاهاری در بین کاربران بازی فیلتر شده زیرا به راحتی می توانید در مناطق مختلفی کمپ بزنید.

  • منطقه Confinement

این منطقه به یکی از از مکان های ایده‌آل برای فرود در مپ کالاهاری تبدیل شده است زیرا زمانی که شما در این منطقه فرود می آیید دشمنان بسیار کمی را مشاهده می کنید که بخواهید با آنها مبارزه کنید، اما تجهیزات بسیار زیادی برای غارت در دسترسه شما هستند به همین دلیل یکی از مناطقی است که کاربران بسیار زیادی برای فرود آن را انتخاب می کنند!

  • منطقه Refinery

این منطقه نیز که در مرکز نقشه واقع شده است یکی از مکان هایی است که تعداد بازیکنان بسیار زیادی طبیعتاً در آن سرود خواهند آمد، زیرا یکی از شلوغ ترین مکان ها می باشد علاوه بر اینکه می توانید تجهیزات بسیار زیادی را غارت کنید، قطعا پس از ورود نیز باید شروع به تیراندازی و مبارزه کنید به همین دلیل است که اکثر بازیکنانی که بازی تهاجمی را ترجیح می‌دهند در این منطقه فرود می آیند. شما میتونید با خرید جم فری فایر از قسمت محصولات فروشگاهمون سطح بازی تونو ارتقا بدین!

  • منطقه Stone Ridge

این منطقه در قسمت سمت راست نقش واقع شده است و شما می توانید ساختمان های بسیار زیادی را در این منطقه مشاهده کنید به علت اینکه ساختمان های بسیار زیادی در این منطقه واقع شده اند و شما می توانید این منطقه را به عنوان یکی از مکان های فرود مناسب در این مورد انتخاب کنید زیرا، شما پس از فرود می توانید غنیمت های بسیار زیادی را غارت کنید و از طرفی از دیوارهای ساختمان ها می توانید به عنوان یک پوشش دفاعی برای خود استفاده کنید!

اگر شما نیز تجربه فرود در این 3 منطقه را دارید و یا اینکه در مناطق دیگر فرود آمده اید که نتیجه خوبی برای شما داشته است خوشحال می شویم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

نوشته بعدی

مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه