3 بهترین دک شازده کوچولو برای استفاده در بازی کلش رویال

بهترین دک شازده کوچولو

Clash Royale : بهترین deck های Little Prince برای استفاده در بازی

امروز ما این راهنما را برای سه 3 بهترین دک شازده کوچولو برای استفاده در بازی کلش رویال داریم.

آپدیت فصل 53 نوامبر 2023 در کلش رویال شاهد آمدن یک شازده کوچولو قهرمان جدید بود. و بدون شک، کوچولوی بدنام با توجه به اینکه چقدر او و توانایی هایش خوب است، یکی از کارت های اصلی بوده است. بنابراین، بهتر است بهترین دک شازده کوچولو را متناسب با او انتخاب کنیم.

مقالات مرتبط »     شازده کوچولو در کلش رویال ، ششمین و جدیدترین کارت قهرمان

بهترین دک های شازده کوچولو برای استفاده در بازی کلش رویال

شازده کوچولو فقط 3 اکسیر قیمت دارد! او یک قهرمان منحصربه‌فرد است که مجهز به یک کمان پولادی تکراری است. که دارای برد 6 کاشی چشمگیر است. چیزی که او را جذاب‌تر می‌کند این است که میزان شلیک او هر چه بیشتر در میدان زنده بماند افزایش می‌یابد. و در طول زمان او را به یک تهدید فزاینده تبدیل می‌کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

اما این همه ماجرا نیست. شازده کوچولو با توانایی قهرمان خود به نام نجات سلطنتی همراه است. اگرچه این گران‌ترین توانایی قهرمان در بازی در 3 Elixir است، اما یک تغییر دهنده بازی است. هنگامی که فعال می شود، نگهبان وفادار او به سمت او می شتابد و نیروهای دشمن را در مجاورت با قدرت از بین می برد. با در نظر گرفتن همه اینها، بهترین دک های شازده کوچولو را برای همین استنباط می کنیم.

1. Little Prince, Royal Giant, Pheonix, Princess, Barbarian Barrel, Fireball, Electro Spirit, Goblins

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

در این عرشه، شازده کوچولو که در کنار غول سلطنتی کار می کند شرط اصلی پیروزی شماست. با این حال، ترجیح در اینجا این است که از غول سلطنتی تکامل استفاده کنید. زیرا او کارتی است که برای این دسته تهدید می کند. پرنسس پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهد و آسیب های ناشی از پاشش پاشیده می شود. ارزشی که او اضافه می کند را نباید نادیده گرفت.

برای مدیریت تهدیدات زمینی، Barbarian Barrel و Fireball به کمک می آیند. و ابزار همه کاره کنترل و حذف را نیز در یک چرخه ارزان ارائه می دهند. Electro Spirit و Goblins با حفظ یک چرخه ثابت و ارائه قابلیت‌های دفاعی قوی، نقش‌های محوری را ایفا می‌کنند.

2. Little Prince, Goblin Barrel, Executioner, Archer, The Log, Bomber, Ice Spirit, Rocket

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

هسته این بهترین دک شازده کوچولو به عنوان شرط پیروزی اصلی شما متمرکز شده است. در حالی که ماینر استراتژی شما را با شکستن برج های حریف تکمیل می کند. دیوار شکن ها برای اعمال فشار و طعمه کردن طلسم ها یا دفاع های حریف استفاده می شوند.

شوالیه به عنوان یک تانک محکم برای ضد هل دادن عمل می کند و Poison به کنترل میدان جنگ کمک می کند. قابلیت‌های دفاعی توسط Bomb Tower و The Log ارائه می‌شود که تضمین می‌کند کنترل بازی را حفظ کنید. سعی کنید فشارهای حریف را کنترل کنید و هر زمان که به مزیت اکسیر رسیدید از توانایی Champion استفاده کنید.

3. Little Prince, Miner, Wall Breakers, Knight, Poison, Bomb Towers, Poison, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 2.9

در این دک، شازده کوچولو نقش دوگانه ای را به عنوان شرط برد و طعمه برای طلسم های حریف بازی می کند. شرط برد اصلی شما بشکه Goblin است که توسط کمان پولادی شازده کوچولو پشتیبانی می شود. پشتیبانی Ranged توسط Executioner و Archer ارائه می شود. در حالی که دومی ترجیح داده می شود کارت Evolution باشد که اخیراً راه اندازی شده است.

Log به پاکسازی نیروهای کوچک کمک می‌کند و به خوبی با توانایی نجات سلطنتی شازده کوچولو همکاری می‌کند و می‌تواند سربازان را نیز به عقب براند. دفاع همه کاره توسط بمب افکن و روح یخی ارائه می شود. و موشک به عنوان یک طلسم سنگین برای از بین بردن تهدیدات کلیدی عمل می کند.

سخن پایانی

در پایان، عرشه‌هایی که حول کارت شازده کوچولو در کلش رویال متمرکز شده‌اند، شرایط برد زیادی را ارائه می‌دهند. و با توجه به اینکه استاد شیطنت در حال حاضر چقدر تحت فشار است، ما مطمئناً می‌توانیم به زودی انتظار یک نرف را داشته باشیم. مخصوصاً برای اینکه نرخ شلیک کمان پولادی با زنده ماندن او افزایش می‌یابد. یا شاید، افزایش هزینه‌ای که باعث متعادل شدن اوضاع بدون تغییر او شود.

آمدن به عرشه‌هایی که من به اشتراک گذاشتم، به این معنی نیست که این عرشه‌های برنده مطمئن هستند. اینها برای آزمایش در ابتدا عالی هستند و سپس ببینید که چگونه با گیم پلی آنها سازگار می شوید. با این عرشه ها آزمایش کنید و مهارت های خود را تقویت کنید. به یاد داشته باشید که تاکتیک های خود را با نقاط قوت و ضعف حریفان خود تطبیق دهید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

تاون هال 16 چه زمانی در بازی کلش آف کلنز عرضه می شود؟

نوشته بعدی

مسابقات جهانی کلش اف کلنز 2023 (COCWC) : فرمت، استخر جایزه و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه